Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Visa kita » Pašnekesiai

Puslapis 33 [ 34 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-04-16 19:23 
It Dangus Ir Žemė.
It Dangus Ir Žemė.
Vartotojo avataras

mano nuomone, tai beweik tas pats, kas negras europoje... juodas tarp baltu... cia prasideda rasizmas... rasizmas yra blogai... tad su gejais yra taip pat panasiai: nebutu nei tu eisenu, nei ka, jei zmones nepazeidinetu teisiu, neizeidinetu orumo ir t.t. kaip jau minejau - jie taip pat zmones... o pries Dieva mes visi lygus... :)
zinoma, as taip pat nenoreciau, kad mano vaikai augtu aplinkoje, kur kur tik pazvelgsi ten gejai ir homoseksualai, bet yra kaip yra ir nieko mes cia nebepakeisim... belieka susitaikyti su ta mintim, kad visokiu zmoniu buvo, yra ir bus....

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-04-16 23:15 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)

Čia nėra ko lyginti su rasizmu. Tai du skirtingi dalykai, bent jau mano manymu. O su Dievu nežinau kaip yra, kiek išmanau apie religijas, tai nei viena netoleruoja homoseksualų, o ką jau kalbėti apie jų santuokas. Bet ne man juos teisti...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-04-17 02:08 
It Dangus Ir Žemė.
It Dangus Ir Žemė.
Vartotojo avataras

kad ir kaip ziureciau - tai labai panasu i rasizma... :) tik skirtingos aplinkybes ir faktai.... bet esme tai tokia pati... :) o del religijos - dievui tu vistiek tik zmogus... homoseksualumo netoleruoja tik kunigai ir visi kiti tokie zmones...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-04-29 20:50 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)

Nesu aš rasistė :D ir save laikau gana tolerantišku žmogumi, bet koncervatyvus mano auklėjimas pasireiškia būtent ties homoseksualais... Man baisu pagalvoti apie tai kas bus jei žmonėms tai ims atrodyti normalu, gal imsim toleruoti ir zoofilus... :?:

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 33 [ 34 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Pagrindinis diskusijų puslapis » Visa kita » Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: MSN [Bot] ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007