Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Istorijos

Puslapis 11 [ 5 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Standartinė Parašytas: 2015-12-13 22:36 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

na va .. pirma istorija .. nutikus man neseniai ... :evil: dauguma klasioku zino kad turiu .. vaikina ... :twisted: kuri labai myliu .. na mes laimingi ..abu .. kartu ... bet ... yra toks vaikinas .. eh jis ziauriai mane isimilejes .. sekioja visur ... as visada ji visur pamatau .. is nera nei vienos sekunds .. kai as jo nematau ... jis visada visur kur as esu ... naa jau kaip ir pradeda nusibosti ir nervuoti .. nes jis amzinai paskui mane ... jis mano geografijos , dailes,muzikos,kuno kulturos, ir dar keliose kitose pamokose ... dazniausiai jis tiesiog i mane spokso ... kas na .. uzknisa ... bet tai prasidejo nuo tada kai jis man per geografijos pamoka atsiunte rasteli kuriame buvo parasyta 'as tave isimilejau'
paskui po keliu menesiu spoksojimo i mane .. ir manes sekiojimo jis man nusiunte meiles laiskeli ... kuriame jis parase sia dilema
"mielaugne,
tu esi jauna grazi mergina . su graziais geltonais plaukais ir kristalinem melynom akym .
klausimas kurio as noriu paklausti yra
ar tu busi mano mergina
"
as darvis neatsakiau i sy laiskeli ... zinau kad delsti su tokiais dalykais nera gerai .. bet nebezinau ka daryti su juo ... niekas to nezino kaip tik mano gera drauge .. ir as ... mano vaikinas apie tai nieko nezino .. tiesiog nenoriu ytampos musu santykuose ... man patinka kai jis tiesiog ranmus ir nesijaudina ... tiesiog malonu ..
bet as geriau tesiu ,...
taigi penkios minutes po to kai gavau minatiji meles laiskeli ... jis pasiunte savo dreauga kad man pranestu jog mano gerbejas nori mane pamatyti .. salia apatines bibliotekos .... nes na tuo metu as buvau antro auksto bibliotekoje ... (as tiesiog padejau savo draugei su jos meiles reikalais.. ) .. as ten nenuejau ... nezinau kdel .. bet tiesiog nenusileidau tais laiptais ... i pirma auksta ...in nenuejaupas ji ... eh ... .. zodziu .. laukiu tolesniu ivykiu s siuo "gerbeju"
taigu .. butu malonu jei patartumet kazka .. nes jau nebegaliu ... eh ... komplimentus i mane tiesioh saudo bernai .... nezinau ka darysiu .. per soki /diskoteka kuria mokykla greitai rengs ... nu pasymatysim veliau .. zmones..

Į viršų 
 Standartinė Parašytas: 2016-02-21 06:39 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Ech .. Stai ir tesiu ... Nusprendziau atrasyti m. Gerbejui .... Bet jaucios kvailai ... Negaliu nuspresti at isvis perduosiu jam ta laiskeli ... O laiskelis saki:
mielas 'gerbejo inicialai*",
Tu tikriausiai atsimeni Kai atsiuntei man laiskeli klausianti "ar eisi I pasimatyma Su manimi "... Naa as nusprenziau ... IR atrasyk man IR palik laiskeli ta diena Kai noresi susitikt ir kur ."
...
*del Jo inicialu as zaisziu durniu m. Apsimetu kad nezinau ...hm.... Nors a puikiai zinau kad his toks ..
Na siandienai Viskas ..Ⓧ

Į viršų 
 Standartinė Parašytas: 2016-03-01 20:22 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

NE NE NE NE NE !!!!
Siaubas .....negaliuu... . Ok .. Leiskit papasakoti...
Siandien .. Prie manes priejo dvi drauges .... Ir pasake ... Kad msno draugas ... Aidas .. Mane isimilejo.... Ir paprase ju kad pakviestu mane I pasymatima.... .. Wow... As paprasiau dienos pagalvojimui .... Bet .... Nezinau kaip cia bus .. Ar cia gandas ... Ar tiesa oii... Pasistensiu vengt ju rytoi.. Bet .... Nezinau kaip bus....

Į viršų 
 Standartinė Parašytas: 2016-03-11 04:10 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Labas Ugne,

Speju jau pavelavau atsakyti.. Bet common... Jeigu yra pas tave santykiai - like neturetu rupeti. Tiesa? Jeigu suabejojai... Vadinas dar nesi pasiruosus rimtesniems santykiams ir nori daugiau pazinciu. Galbut atsiras geresnis vaikinukas? Bet taip visi ieskome.. Nebijok klysti. Bet nebuk per daug naivi. Neretai vaikinai pastebi naivias merginas ir tai tampa nauda jiems.. Be strong. :) !

Į viršų 
 Standartinė Parašytas: 2016-03-13 02:54 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Hm aciu MaHtiz ^^ esu tikra kad nesu naivi .. Nes nelabai as it domuosi santikiais .. Kitos merginos stebisi . Bet .. Tiesiog as labiau daugumai vaikinu I drauga panasi negu I kazkokia pasakiska svajoniu princess .. Ant ..ponio???.vienaragio????? O.o
Bet yra keletas I kuruos a ziuriu rimciau .. Bet zinau keleta kuriem patinku ..bet mielai priimu tavo patarima :3

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 5 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Istorijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007