...:: Meilės forumas ::...
http://forum.svajos.com/

Skyriaus Informacija
http://forum.svajos.com/viewtopic.php?f=217&t=6095
Puslapis 11

Autorius:  maHtiz [ 2009-08-15 16:10 ]
Pranešimo tema:  Skyriaus Informacija

Sveiki,

Sukurtas skyrius remiasi viena tema: kūryba. Skyriuje bus pateikiama įvairiausia informacija pradedant nuo Paprastų kūrybos principų, jais diskutuojant ir bandant apipavidalinti išvadas, kuriomis galbūt remtusi mūsų forumo nariai, baigiant tiek pamoka - kaip sukurti, pateikti spalvas ant balto popieriaus lapo. Piešimo pagalba, idėjos, informacija apie įviauriausią kūrybą, kuri galėtų tęstis tiek photoshopo programoje, tiek ant balto popieriaus lapo tiek muzikos pasaulyje. Fotografavimas, bei kitos su menu/kūryba susijusios profesijos nebus ignoruojamos.
Kūryba tai kuriama išreikšta mintis, idėja. Tuo mes remsimės ir padėsim jums įgyvendinti savo esamas idėjas, kurias galbūt jums dar sunku išvaduoti ir pateikti įvairiausiomis priemonėmis/būdais. O galbūt tiesiog surasite čia informacijos apie kūryba, kurios ieškote ir norėtumėte apie tai padiskutuoti, suprasti, išgirst kitų nuomonę, netgi remtis sukurtu pavyzdžiu. Nebus ignoruojami jokie jūsų norai pasireikšti - taigi lauksime jūsų kūrybiškos meilės skyriuje. Šiame skyriuje nebus jokių ribų kūrybos atžvilgiu!

Čia bus pateikiama netik informacija apie kūryba, tačiau ir jūsų darbai bus laukiami. Jie bus archyvuojami. Mes juos įvertinsime, diskutuosime ir iškritikuosim - taip jūs tobūlėsite. Tik iš savo klaidų mes mokomės ir tobūlėjam.

- Norintys prisideti prie skyriaus pletojimo maHtiz pm.

Pataisymas:

Jau galite kurti temas susijusias su kūryba. Pasiūlymus, pastebėjimus ir panašius dalykus rašykite man.
Skype: niurik arba pm maHtiz .

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/