Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » maHtiz

Puslapis 11 [ 12 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Nauja pradžia
 Standartinė Parašytas: 2010-01-04 14:20 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Nauja pradžia - nauji darbai.

Bandysiu atrast naujovę, naujus pojūčius ir juos įvertint bei suvirškinti. Atitinkamas elgesys ir esami tikslai padės susikaupti ir žengti tolyn.. Vėl.. Išnaujo...
Nesiremsiu ant Dievo peties. Esame sukurti patys valdyti tiek save tiek aplink save esančias galimybes.

Pirmos dienos pirmos kritikos: Nesikeičiantis elgesys žmogų daro kvailą. Taip įvertinu kai kuriuos aplinkinius, kuriais nusivyliau. Pažvelgus į kitą pusę matau vienatvę, nes kolkas kyla nesutarimai dvipusiam kely. Tokios vizijos ne iš niekur, o iš to ką mačiau ir supratau, jog gyvenimiška patirtis ir vaikiškas juokas yra nesuderinama...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-02-21 21:27 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Jeigu čia užsukai vadinas tu mane galbūt pameni, o galbūt tau tiesiog idomu skaityti kitų riejamus žodžius laukan. Tiesa.. Dėl to ir atėjau..
http://www.youtube.com/watch?v=lGdLmDbcnk8
The Rasmus daina.. Kad nepabostu skaityti užsileiskite muzikos... Man padeda pritarti arba paneigti kitų teiginiu ar neiginius kai girdžiu užimą ausyse. Tai lyg patrankos šūvis, kuris išvaduoja arba pritraukia.
Seni geri laikai.. O galbūt tiesiog prisiminimai. Tiesa karti kuri neišgaruoja taip lengvai. Kaskart išgyvenęs akimirką suprantu, jog tai liko praeitį. Kaskart pergyvenęs sekundę keliauju link sekančios. Tačiau išmokau laiką manipuliuoti. O tai vadinas keičiasi gyvenimo tonas ir suvokimas.
Galbūt pasidariau pasikėlęs, tačiau neneigsiu, nei aš nei žinantis mane, jog aš lyg gamtos sutvertas pragaro maras siurbiu viską nuo savęs arba į save ir iš visko darau bendras išvadas kurios lieka už tvirtų betoninių sienų. Tačiau to nenuneigsi, jog su tuo žingsnis po žingsnio žengiu toliau. Kartais atrodo, jog pradedu šoliuoti nuo vieno laiptelio prie aukštesnio ir taip neieškodamas galo traiškau visus trūkumus, bei keliu savo norus keisti. Nepražiopsojote žodžio "keisti" ? aš nebandau keistis.. Mano nuomonė išmintis keičia žmogaus pasamonę kartu ir išvaizda kuri yra sutverta aukštesniųjų. Ji ir pakeis. Reikia dievinti tai kas yra duota. Nes visa tai gali būti greitai atimta.
Kiekvienam žmogui yra duotas šansas pasidalinti išmintimi. Kiekviena persona turi savo nuomonę ir kiekvienas turi galimybę reikštis. Šis archyvas kuriame driekiasi tolimoji ateitis yra uždaryta valdžios. Tačiau tai nereiškia, jog to archyvo negali pats susikurti. Tačiau. Mūsų tikslai ir norai padėti ar bandyti naudotis išmintimi yra po truputį dedama į taupomąjį banką, kuris tarp lietuvių apdulkėjęs. Kodėl? Negi yra taip sunku atsiverti? Pasiimti popieriaus lapą ir užsidašyti tikslus, bei kitoj dienom prabudus tarti sau Gana? Kažkodėl kiekvienam atrodo, jog išreiškęs savo nuomonę pasidarysi protingesniu. Pamatęs, jog kitas pritaria pasijusi protingas ir nustosi galvoti. O ar pagalvojai, jog žinantis žmogus tiesiog nutyli, nes mato kaip toli nuo tiesos esama toje sferoje tarp pritariančiųjų ir nuomonės reiškiančiųjų. Aš manau retai yra pagalvojama ar iš tiesų teisinga yra reikštis to neišsiaiškinus? Juk išmintis neateina iš niekur. Toji išmintis gimsta ten kur matomi skaičiai ir raštmenys, ten kur nuo seno žmonės bando apšviesti tautą. Kodėl daugelis mokinių neskaito knygų, kurios atrodo beprasmiškos? Jos tiesiog yra dalis išminties, kuri bando atsakyti į vientisą klausimą "kaip tobūlėti ir semtis išmintiems pačiam". Knyga niekeno neprivers skaityti, tuo labiau išmanantis neprivers mokytis. Čia daugelis ir nustoja gyventi. Visi tampame protingais, nes daugelio nuomonei pritariama.
Pastebėjimas, kuriame įžvelgiu bendrą bėdą yra skyrybos visuomenėje. Net ir draugų draugai kurie bando palaikyti ryšius nesistengia suprasti kodėl nebendraujama ar kodėl nebandoma prieiti arčiau ir tarti kažką ypatingo, kas priverstu suprasti ar keistis. O keistis privalu visiems, nes kitu atveju bus neišvengiamos savižudybės ir valdžios bendras, vientisas supratimas - padėti vieni kitiems. Visiems rūpima viena vienintelė vertybė Pinigai. Ar pagalvojote ką šiais laikais galima būtų nuveikti neturint nė lito? Kitaip paklausiu: Ko neįmanoma nusipirkti? Netgi draugystė šiais laikais yra lengvai paperkama, nes mažai kam rupės baltos vėliavos paliauba. Gyvenam visi patys su savimi ir kovojame su kitais bandantys išsaugoti savo vietą visuomenėje. Kažkas neįprasto? Manau nieko gero ir prasmingo. Kur prasmė gyvenime, kuomet nėra kažko dėl ko galima būtų gyvent siekti, domėtis. Tik keletas žmonių planetoje siurbia visą informacija ir bando padėti kitiems suprasti viena bendrą fakta: Padėti suprasti, jog viskas kas aplink mus egzistuoja turi bendra saveiką - tai išminties kelionė nuo vieno informacijos šaltinio prie kito ir tai sukuria prasmę išmokti mokytis iš bet kokios informacijos, nes toji išmintis leidžia praturtėti visom prasmėm. Manau daugelis susikirstu šioje temoje ir teigtu, jog mokytis yra sunku ir tik genijai ar vunderkindai sugeba siurbti informaciją - talentai. Visi esame talentai. Žmogus turi tobulą protą. Aš tą jau įsitikinau ir man patinka kartoti visa tai išnaujo. Tai teikia naudos ir priverčia mane lyg su žaibu ringtis ir mokytis bei spręsti problemas. Mokėti išspręsti problemas tai dar vienas žingsnis pirmyn.
Suprasti, jog galima išmokti bet ką, visiškai bet ką kas egzistuoja visatoje yra visiškai nesunkus lygmuo. Tai yra bene paprasčiausia užduotis. Vienintelė bėda kuri sukuria dilema bandant šitą savoką pasiimti sau, tai nepasitikėjimas ir įteigis kito neišmintingo asmens. Klausytis kitų ir priimti viską, bei nesigilinti yra beprasmiška net klausytis ar domėtis.
Šiek tiek pauzės... Kuri galbūt sustabdys vieną iš jūsų ir leis susivokti ant kiek esame galingi ir kaip galime pasiekti nepasiekiamų dalykų. Neabejoju, jog susikirsite bandantys paneigti. Nes vadinasi, jūs nebandote suprasti teisybės... Visas gyvenimas yra paprasta dalis. Duotas kūnas, protas ir fizinės galimybės leidžiančios pasiimti knygą į rankas ir naudojantis mūsų beripiu protu tobūlėti nežmonišku greičiu. Net neįsivaizduojate savo plačių galimybių.. Retas čia sustos.. Tiesiog tam reikia laiko ir pabaigos, kuri priverstu žmonija gyventi vėl išnaujo..

Geros Dienos..
Atminkite - Niekad nevėlu pagalvoti ir pradėti išnaujo. Niekad nevėlu niekam. Išmok mokytis ir tu tapsi nesustabdom
as.. :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-02-22 17:59 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

Lol. Kraupoka. Kaip copy paste is kokios smegenu plovimo knygos.
Tokei dalykai gasdina. Kai su inirtingumu aiskinami tokie dalykeliai :?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-02-22 22:19 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

na ar kraupu ar ne... nezinau. Zinau, kad meluoti nemegstu.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-02-23 00:43 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Kai kurie pasakys, jog mano gyvenimas yra pakankamai paprastas žvelgiant tolyn už Lietuvos ribu, kur vaikai mokosi prie lauko sienų ant kurių mokytojai bando rašyti savo "suvestines" mokiniams. Tai nesulyginama. Apie tai net galvoti nesinori....
Ieškoti prasmės išrėkti? Gailestis nepakenčiama gyvenamoji dalis su kuria tenka dažnai susidurti. Klausimas gailėti ar gailėtis? Vienu ar kitu atžvilgiu atsakymas neteiktu nei naudos nei prasmės...
Radau savy didelį minusą, su kuriuo jau sugyvenau. Padedu kitiems, tačiau kažkas nematomo, kažkas nesuprantamo ir neaiškaus mane atstumia ir traukia gilyn. Vadinasi pagalba kitam yra savęs aukojimas? Auka kenčia, tačiau su tuo nauda ir pagalba kitam. Ar verta? Vienas prie vieno. Kuri būtybė svarbesnė? Ar ta kuri padeda, ar ta kuri priima pagalbą? Raminkitės dažnai kartoju daugeliui... Ir pasirodo kaip paprasta nuraminti ir nusiraminti dėl kito...
Gryžtu į pradžią ir bandau apibūdinti savo padėtį. Šeimos narys vėl gryžo į vėžias - Kasdieninis Alkoholis. Tai yra man lyg viso gyvenimo trauma, dėl kurios darausi atsparus šypsenai. Neiškrentu iš finansinių bėdų, nes likimas neprisiverčia man padėti. Kadanors... Svarbu esu žmogus nemėgstantis pasiduoti nei nesekmėm nei prastam likimui. Velniop tuos kurie nepriima manęs, nes puikiausiai galiu išsivaduoti ir pats.. Tikiuosi ir kiti pasiims iš manęs pavyzdy ir nepasiduos sunkumams.. Nes kokie jie bebūtų yra įveikiami...
Pliurpiu beleką... Apėmęs ilgesys ir liūdesys... Linkėjimai visiems...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-03-19 11:55 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Pirmi atkartoti dainos žodžiai "How could you cheat on me".. Kaip sureaguočiau sakydamas tokius žodžius savo merginai? Ar naturalu kuomet apie tokius dalykus aš labai natūraliai reaguoju.. Nepergyvenu visai ir nebijai prarasti.. Dažnai sau kartoju, jog gyvenimas niekad nestovės vietoj ir viskam kadanors ateina galas. Ar džiaugsmas turi pabaigą? Auksinio viduriuko neradau.
Paskutinis gyvenimo tempas, kažkuom pasikeitė. Pasidariau ramesnis ir į viską reaguoju beprotiškai ramiai. Ar tai normalu, nežinau.. Esu pakankamai ramaus būdo žmogus, tačiau viskam yra nustatytos ribos. Išlaikyt žingsnius gyvenimo centre, kuriame viskas gyvuoja, auga ir sproginėja, tiesiog atrodo, jog perdaug pamačiau ir eiga kuria keliavau jau pasikeitė. Ar galėčiau pavadinti stresiniu persidirbimu? Bingo... Tiesiog įpratau ir man tai atrodo normalu. Visas jėgas teikiu vienai užduočiai - negalvoti apie ateitį- tai kvaila ir gadina sveikatą ir naudos jokios...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-07-15 01:43 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Naujas užsibrėžimas, nauji darbai, naujos aplinkybės. Kuomet pajuntamas noras tobūlėti, nėra nieko geresnio už kruopelytę laimės, kuri galbūt artėja... Mažai žodžių, dar mažiau prasmės, užtat nauji siekiai keičia viską.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-07-15 14:52 
Administratorius
Administratorius

puiku :o

kazi karštis per smegeninę sudavė? :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-08-08 00:47 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Prisipažinkite kuris mane prakeikė.. Kodėl man taip nesiseka niekur.. Surasiu užkasiu :(

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-08-08 22:10 
Administratorius
Administratorius

nereikėtų taip toli ieškot... ieškok tarp protėvių :shock:

ir siaip galvok kitaip.. kelk klausima ne

Kodėl man taip nesiseka niekur

o

Kaip surast sritį kurioj man sektųsi

ar kazkaip panasiai...

(atsakymo nežinau)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-08-10 00:08 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Viskas aisku.. Laimos darbas..

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-08-10 11:26 
Administratorius
Administratorius

na jau.. man tokių "nuopelnų" nereikėtų priskirti :D

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 12 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » maHtiz

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007