Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » Frogge

Puslapis 11 [ 9 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Pirma Naujųjų savaitė..
 Standartinė Parašytas: 2010-01-07 17:06 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Na prasidėjo naujieji.. Tris dienas slampinėjau namie, kažkas panašaus į atsigavimą.. Siaubinga. Kažkaip nesitikėjau iš savęs, kad neatsiminsiu pusės naujųjų nakties. Taigi šiais metais gersiu tik pieną,o ne alkoholį ir rizikuosiu gyventi ilgiau ;]]
Šiandien pirma diena mokykloj po atsotogų..Na visai nieko man veidelis buvo, kai užmigau ketvirtą, atsikėliau šeštą... Jaučiausi puikiai ir nuotaika super, bet kažkaip pradėjau labai daug juoktis, šypsotis.. Per pamokas mažiau klausyt ėmiau.. Nelabai gerai. Bet aš Laiminga. Nežinau kodėl, bet..Džiugu, nes manau, kad šalia yra žmogus,kurio man be galo reikėjo ir liko ne daug iki jo, tik kažkaip dingo drąsa ir pasitikėjimas savimi, nors anksčiau to nebūdavo... Darau matematiką, galvoje tik tai, kaip jis eina per pertrauką į kiemą, ant jo sninga .. Smegeninė mano kvailioja. Taigi, nukrypau truputį.. Šiandien turėjau psichologijos pamoką (pas mus tokia kas antrą savaitę) , aiškinomės temperamentus.. Visad maniau , kad esu cholerikė, bet pasirodo - ne. Esu sangvininkė tik truputį į choleriškumą linkusi. Visgi geriau ;]] Ekstravertiška kažkokia tapau. Ir išvis naują puslapį atverčiau ir nusprendžiau rašyt tušinuku, nes pieštukas labai lengvai išsitrina, o parkeris nuolat užtaško dėmių ant mano švaraus, balto popieriaus.
Kad žinotumėt kaip mane džiugina sniegas, ir apskritai žiema ;}} Nuo pat ryto mano nuotaiką super, bet grįžtu namo ir viskam galas. Namuose chaosas, aš labai nesutariu su tėvu, ir šiaip šiokios tokios ne mano problemos, bet nuolat mane slegia.. Tampu be galo palaužiama, maža kas ir visas SUPER virsta į SHIT..
Stengiuosi neprarast tų savo gerų nuotaikos lašelių, nes nesu linkusi kitiems gadinti nuotaikos ;} Kažkokią nesamonę sustūmiau, bet juk būtent tokia sumaištis pas mane ir yra :roll: :idea:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-01-08 21:08 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)

Atrodai protinga ir įdomi asmenybė, bet kalbi apie alkoholį ir tai, jog nepameni naujų nakties... :shock: Kiek mačiau tau tik 15, negi tau negaila tavo smegenų ląstelių? Na nesuprantu aš geriančio jaunimo... :dontknow:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-01-11 21:49 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Butent, kad as negeriu. Nes nesu tokio lygio kaip geriantis jaunimas.. Tiesiog ivyko nekoks dalykas, ir jo daugiau nesiruosiu kartoti ; ))*

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-01-13 20:46 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

as tave labai gerai suprantu :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-01-17 03:30 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

mmm... :) idomu, ekstravertiska panele :o tai saunu super :idea: panasiai ir manojoj galvoje taip dedasi, begiojimai is pamoku, nedarymai namu darbu ir t.t.. pasipykti ir tenka su mokytojais ir kitokios nesam... :D gal busima psichologe, aplamai patinka psichologija? :P na nelabai jau gerai jog prisigeri, jog nieko nebepameni :P

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-01-17 21:35 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Tadas825 rašė:
mmm... :) idomu, ekstravertiska panele :o tai saunu super :idea: panasiai ir manojoj galvoje taip dedasi, begiojimai is pamoku, nedarymai namu darbu ir t.t.. pasipykti ir tenka su mokytojais ir kitokios nesam... :D gal busima psichologe, aplamai patinka psichologija? :P na nelabai jau gerai jog prisigeri, jog nieko nebepameni :P

Vienas kartas buvo ir daugiau tokiu nebus :D
As darau namu darbus, tuos kuriuos man manau reikia daryti, nebegu is pamoku siaip sau. Na taip, esu ekstraverte.. O del psichologijos - psichologe gal ir nenoreciau buti, bet sneketi megstu :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-01-19 00:09 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

Psichologas žmogus kuris tik klauso :)
Po pirmo karto visada būna antras ir trečias, tiesiog žmogus niekada neapsiriboja vienu kartu. O gėrime savo ribas reike žinoti, arba visai negerti. Nes graudu darosi, kai mokinukai prisigere tiek, kad nepamena pusės ar net viso vakaro.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-01-20 18:59 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Laukų gėlė rašė:
Po pirmo karto visada būna antras ir trečias, tiesiog žmogus niekada neapsiriboja vienu kartu. O gėrime savo ribas reike žinoti, arba visai negerti. Nes graudu darosi, kai mokinukai prisigere tiek, kad nepamena pusės ar net viso vakaro.

Na, kadangi as nesu alkoholike ar gerianti per kiekvienas sventes, tai man nuo nedidelio kiekio paprastu gerimu taip nutinka.
O del psichologo, as manau , kad jis ir pakalbeti turi moket ; ))*

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-01-28 23:06 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Laukų gėlė rašė:

Tačiau psichologas gali tik išklausyti, o patarti, deja ne, kaip daryti negali, tik pasiūlo, o vistiek tau pačiam palieka pasirinkti... Nesutinku nes būna, jog žmogus nusivilia ir daugiau, nebenori eiti, tiesiog lieka pats su savimi... Daugelis žmonių tikisi vieno iš psichologo, tačiau tiesiog nereikia tikėtis, jog tau bus pasakytas atsakymas aiškus, tau tai tik suteikia galimybę pabandyti suvokti ir pačiam tą atsakymą atrasti. :shock:

Iš tiesų, man psichologas padeda, tačiau neilgam, po kurio laiko vėl liepsnojančiais sparnais krenti žemyn... :?

O kas liečia nusigėrimus tai, tikrai yra graudu į tai žiūrėti, tačiau jei jie nemasto nieko nepadarysi, tiesiog ateis laikas manau daugelis ir patys suvoks, na o tie kurie nesuvoks, tai manau aišku kurios pusės link pasineš gyvenime...:?:

whatever norėjau daugiau kažką pasakyti, pridurti pasakyti....

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 9 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » Frogge

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007