Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » divIde06

Puslapis 22 [ 23 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-25 01:14 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Tu tiki, kad atvirai su tavimi , bet aš esu visai ne tas, kuo tu mane laikai. Aš turiu daugiau veidų, negu tu matai, bet nė vienas nėra tikrasis. Paprasta, nekalta tavo šypsena man nekelia visiškai jokių emocijų. Nors sklaidžiausi žodžiais prabangiai, bet... Ir aplamai tai nesvarbu, kad esi seksualiai nepriekaištinga. Tau netrūksta rodomo dėmesio iš pašonės, manau ir manojo nepasigestum, nors tau jo ir mažai tebeskiriu, nes neturiu laiko, deja, kai jo turiu aš jo nenoriu per daugiausiai skirt. Gal geriau mum telikti draugais, nemanai? Juk apie tai kalbėjom. Daugelis mus laiko idealia pora, bet anaiptol taip nėra, tai tik saldžiai atrodo. Per ne lyg daug konfliktuojam dėl smulkmenų. Vis balansuojam ant skyrybų slenkščio. Iš manosios pusės tau meilės nėra, tai pagrindas.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-26 01:47 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Ech... Klausimas tik vienas! O nuomonių ir atsakymų begalės ir kuria iš jų remtis, kuri teisingiausia? Kažkaip visos klaidinančiai atrodo. Realiai, kai susimąstai, tai realybė tokia sumauta, kad ištiesų tesame tik vergai. Santvarka, beveik nepasikeitė nuo pat senovės išsilaikė ta pati ir dar ilgai teliks ta pati. Pasikeitė tik statusai vardiniai. Anksčiau buvo vergvaldys - vergas. Dabar darbdavys - darbuotojas. Nebeliko prižiūrėtojų, nebesame surakinkti grandinėmis, bet esmė nepasikeitė. Darbdavys tiesiog suvokė, kad reikia leisti laisvai vadinamajam "vergui" dirbti ir duoti kažkokių beverčių popierielių, kad pats savim pasirūpintų. Kodėl? O todėl, kad tai žymiai mažiau išlaidų darbdaviui - vergvaldžiui, juk nebereikia išlaikyti vergų, jiem suteikti matinimą, pastogę, samdyti prižiūrėtojų ir t.t... Dabar mus aprengė kostiumais, švariais drabužiais, uždėjo kaklairaiščius ir pasodino ofisuose. Vergaujam tik tam, kad prasimaitintume išlaikytume savo sveikatą, palaikytume gyvybę, nes ji kažkam naudinga. Taip pat, tebeliko ir hierarchija, nepaisant to, vistiek 99.9 % gyventojų tėra, materialiniai vergai. Tik tiek, kad vieni už kitus aukščiau esame.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-26 02:03 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Ei atsibuskit. Mes patys savęs jau nebevaldom, mus valdo materializmas. Aplamai ko mes siekiame, kuo labiau pralobti? Taip? Mes pasidarėm per daug godūs, gobšūs, žmogus toks biomechaninis sutvėrimas, kuriam niekad nieko negana. Ribų gruobuoniškumui nėra, tai savanaudiška. Bet ar ne patys kalti? Patys ir susikūrėm tokį pasaulį, kokį turime šiandien. Pamiršom garbinti tuos kuriuos privalėtume, nebemokame vertinti tai ką turėtume. Pasidarėme materialistai, sužvėrėją dėl skatiko, kurie absoliučiai nieko verti, nebent užuojautos didžiausios. Buvo socializmas, dabar laukinis kapitalizmas, kas toliau gal destrukcija? Destruktyvusis pasaulis? Visgi tikėtina. Tai tarsi liga, ji progresuoja bei plinta nors ir palėta. Tai, ką mes sukurėme, žudo mus pačius arba mes patys tarsi fanatikai aukojamės, bet dėl ko? Kam?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-27 22:12 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Apgailėtina, dar kartą įsitikinau, jog pagalbos paprašęs jos nesulauksi, net iš artimiausių. Nepaisan to galiu pasakyti, kad visko apie ką galvoji, ko trokšti, ko reikia absoliučiai privalai pats siekti. Net ir menkiausios pagalbos tikėtir tampa visiškai nebeverta. Visiem viskas giliai [pypt]. Nu ir xuinia aš išgyvensiu savom jėgom ir niekieno, nieko nebeprašysiu. Liežuvėliu tai visi moka pamalti, o kai reikia pakrutėti deda fūgą į krūmus. Pamokytas ir pats taip darai!

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-27 22:24 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Jaučiu tuštumą, neviltį, taip noriu išvykti iš Lietuvos, pabėgti iš savų namų. Noriu ne dėl to išvykti, jog atlyginimas mažas ir visa kita ekomomika. Tai psichologija grįstas pagrindas, kamuoja psichologinės problemos. Esu prislėgtas, ir nuolat taip jaučiuosi, kuo toliau tuo labiau. Kamuoja nerimas, sumišimas ir pasimetimas noriu iš čia ištrūkti. Nors ir pats nepalankiausias metas, taip elgtis neracionalu darbą dar tebeturiu, uždarbis ną ką gi ne per didžiausias. Čia dar kažką turiu. Tenai nieko neturiu, o neturėdamas darbo be pinigėlių tenai neišgyvensi. Gal dar truputėlį luktelsiu ir bėgsiu. Nes psichologinė savijauta iš pusiausvyros išlėkusi.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-12 03:05 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Na ką gi, tiesiog džiaugiuosi šią akimirką. Pagaliau jaučiuosi laisvas, nesuvaržytas ir nesukaustytas. Pagaliau nebesu įsipareigojęs, išsiskyrėm. Pasirodo, kai pasakiau, kad geriau būtume ir liktume tik draugais bei, kad tarpusavio santykiai buvo klaida supratingumo nesulaukiau. Dar į tai ji įtraukė savo draugus, negano to dar ir manąjį brolį įvėlė. Grasiojosi visą savaitę, man ir broliui, kol pastarasis pasiūlė "atsiknist" nuo abiejų ir kad baigta viskas. Kadangi gražiai nepavyko susikalbėti. Tiesiog viską ignoravau ir dingau, kaip į vandenį, nes kitos išeities nebuvo. O ką jau bekalbėt, jei ji negeba pati savo problemų išspręst ir įvelia aplinkinius. Mano akyse tai žemas merginos kritimas žemyn... Dingt niekur nedingau, apsiramins, nores bendrausim draugiskai, jei ne tai ne. Ir tai uždaryta tema.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-12 03:19 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Iš ties ieškau tobulos merginos - moters. Arba bent netolimos tam idealui visapusiškai, kurį kaidaise turėjau... Tai mėlynakė, blondinė, švelnių veido bruožų, vidutinio sudėjimo, truputuką žemesnė už mane. natūrali, tvarkingka, simpatiška, paprasta, linksma, truputėlį principinga, kaprizinga, sumani, valdinga, šiek tie pavydi, geidulinga, protinga, moteriška, charizmatiška, mėgstanti išryškinti savo bruožus irt privalumus. Charakteris nr.1 - pagrindinis kriterijus. Nr.2 plaukų ir akių spalva. Jei šie 2 neatitinka, iššimčių nėra.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-06 01:12 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Vakarykštė naktis buvo visa bemiegė įvairiausios mintys kirbėjo galvoje. Net ir norėdamas negalėjau užmigti, tačiau šiandiena, buvau visą dieną labai ramus. Apie ką minčių verpetas sukosi? Pirmiausia apie klaidas, paklydimus ir klystkelius praeityje. Pastaruoju metu labai save graužiu, dėl klaidos kurią padariau lygiai prieš metus. Graudu net labai, bet tai paties klaida, deja tai itin skaudi klaida ir pati didžiausia kurią padariau per savo dar trumpą gyvenimėlį. Jos padariniai ir žala visam gyvenimui. Paskui galvojau apie karjerą, studijas, siekius savo gyvenime, deja, manam gyvenime nėra jokio apibrėžtumo. Man yra šiandiena, rytojus bus rytojus. Klausiau pats savęs kodėl? Kodėl manasis gyvenimas padraikas, besiplaikstantis pavėjui? Aš kūrėjas savo gyvenimo, pripažįstu aš nesugebu jo kurti, valdyti ir kontroliuoti. Galvojau apie merginą kurią sutikau ir apie tai kodėl ji jau 2 diena nepasinaudoja manuoju numeriu, vis laukiu ir tikiuosi, vėl klydau, jai nepatiko, kad šaltai bendravau, gal todėl. Aš nežinau kur kreiptis, kaip pas ką, bet žinau, jog, man reikia pagalbos, jau daug laiko kovoju pats su savimi, tačiau pats sau neįstengiu padėti. Ir kylu ir krentu, bet aukščiau nuliuko nepakylu savo jėgomis.

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 22 [ 23 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » divIde06

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007