Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » divIde06

Puslapis 12 [ 23 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2  Kitas

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Minčių dėlionė
 Standartinė Parašytas: 2010-01-20 20:24 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Ruduo - pabjuręs chaotiškai šėlstantis oras, tarsi nesuvaldomas mažas vaikas, žaidžiantis dideliame kieme... Nuo ryto lapų auksu lyta, šiurenantys lapai ir vienišos gatvės... Rytmetinės miesto gatvės ramios, tykiai gęstantys gatvių žibintai atsiduodantys jaukumu...

Tik kažkur tolumoje bauginantis tylus aidas kužda, vis artėdamas artyn... Žvilgsnis tykiai nusliuogia pakampe, pro paveikslą kabantį ant sienos, patyliukais lango link...

Ta pati gatvė, tas pats grindinys - rudeniniais lapais grįstas... Tačiau jau nebe ta žavinga akimirka, kuria vos tik žavėjaisi švelniomis akimis...

Hmmm... tik padraika manųjų minčių dėlione, kurių nepavyko niekaip sudėlioti...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-02-07 00:59 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Tiesiog atsibodo, pavargau nuo to, nuolatinės pretenzijos , nepasitenkinimas ant manes viskas išliejama. Tiesiog per gerai žmonės gyvena, per daug išsidirbinėja, nesižino kas darosi ir ko nori, čia tas negerai, anas negerai. Žinoma, o kodėl gi neišsidirbinėti, kai viskas gaunama dykai, nepakrutinus nė pirštelio. Ir tuo labiau skaudina, kai taip daro artimiausi tau žmonės, del kurių stengiesi negana to idiotu ir visokiu kitokiu išvadina. Ir taip jei viską suskaičiavus investavau i namus apie 1000 lt. Tačiau ne piniguose esmė, tiesiog pakaks nebedarysiu nieko ir nebepirksiu, gana. Kai viską gauna dykai ir padaroma nemokamai, to paprasčiausiai nevertina. Tai dėl ko tuomet stengtis, kyla klausimas ar verta? Beto drįsta aiškinti, čia negerai darai, čia ne taip, daryk kitaip, tai po galais, ar aš geriau savo darbą išmanau ar žmogus neturintis nė supratimo, kaip kas daroma toje srityje, net nesusiduręs su tokiais dalykais ir nedirbęs?!
Tai ką, geriau patį barą tvirtinti į 2cm tinko sluoksnį su diubeliais, po kuriuo yra 15 cm aukščio ertmė palikta, nors pagal viską jos tenai nė neturėtų, tačiau statybininkam tai nė motais, kas jiem, kam ten dirbt daugiau, geriau grečiau?! O ertmė palikta todėl, jog langas, buvo pagamintas per mažas, tai kad langą idėt pamūrino, trūstamą eilę iš išorės, paskui užtinkavo ir uždažė, kad nereikėtų mūryti papildomai, tai iš vidaus uždėjo palangę ir užtinkavo! Tai nejau buvo sunku kelias plytas uždet?! Kadangi sienos kaip ir nėra, tai į tinką netvirtinsi, teko suktis kitaip iš padėties. Kadangi palangė medinė tai ir išgelbėjo, tiesiog juostą medinę teko tvirtinti prie palangės, o į juostą barą mini, teks apdailą padaryti, po apačia, kad nesimatytų tvirtinimo.
Ti va... Lb supykau, kad visokiu išvadino ir pradėjo nepasitenkinimą reikšt, dar dėl kėdžių susipešt teko. Vienu žodžiu, nesusišnekam su Mama. Nesupranta, ką aš sakau ir perverčia žodžius savaip nors taip ir nesakiau.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-03-29 23:11 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

... senokui buvau jau buvau apsilankes... hmm... romantiskas vakaras, senai stebejau dangu, o si vakara kaip nekeista, bent pasiseke kazka nuostabaus pamatyti ir prisiminti kai kurias smagias akimirkas. gaila kad nepasikartos, taciau tikiu jog dar bus ju.

buvau dinges, net nezinau, kodel, kokia viso to priezastis. jei kalbant apie ta laikotarpi kol manes cia nebuvo. atrode, jog viskas klojosi puikiai, pasitaikydavo siokiu tokiu nesklandumu, kurie buvo skaudus siek tiek finansine prasme, siek tiek psichologine, bet nepaisant to viskas gerai. Per ta laikotarpi reabilitacija, labai stipriai padejo, pagaliau pradedu jaustis savimi, zinoma siek tiek kitoks, bet bent savimi.

Galiu apibudinti save, koks esu:
Pasidariau labiau savimi pasitikintis, drasesnis labiau bendraujantis su aplinkiniais, retsykiais akiplesa, ambicingas, kaprizingas, i problemas neziurintis rimtai, juk viska galima sutvarkyti vienaip ar kitaips <no> sioks toks pochuistas, na kaip bus taip bus, o kam cia gailetis?
tiesiog gyvenantis tik sia akimirka, nekreipiantis i aplinkinius demesio, patenkintas savimi koks esu, nepatinka kas nors tavo bedos, neziopsok...!
savarankiskas, velniop nepadesi issikapstysiu pats, neprazusiu ir be taves!!! atsargus, atidus. linksmesnis kartais paprikolinantis, turintis savaja nuomone, bet jos garsiai nereiskiantis, o isreiskiantis tik tada jei kas nors nepatinka ar ateina reikiamas momentas. nemegstu taisykliu todel patinka jas sulauzyti, turiu savas taisykles todel gyvenu pagal jas.
kartais piktas, kartais linksmas, taciau nenuspejamas.

Na ka dar cia papasakojus. siuo metu pasineres i kasdienybe, nors dazniau atitrukstu nuo jos negu anksciau... Hmm ieskau automobilio va cia tai galvos skausmas sunku rasti tokia mazda kokios noriu, retas modelis ir tikrai grazus, bet ir nepasakyciau, kad labai pigus. Taip pat ieskau drauges, vis nerandu, nu gerai neiskau, laukiu kol mane kas suras! Gal kas iesko, bet neranda, suras ne taip ir pasislepes.

Va kas liecia Anglija, atejo siek tiek proto i galva, tad nusprendziau dar metus Lietuvoje pasilikti pabaigti mokslus, o paskui su visam. Na bent vasara tai tikrai planuoju keliom savaitem isvykti.

Ti va... viskas super pas mane...
:D :P

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-03-30 21:48 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

smagu girdet, kad viskas gerai. atai dingo kaip i vandeni ir galvok ci kur jis pasidejo :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-04-04 23:53 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

retai megstu pradingti, o veliau atsirasti, kaip saulute is po debeseliu, toks jau mano budas! :P

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-04-05 00:31 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Nelytėta viltis

Juk kartais būna sudėtinga
Kalbėti žodžiais paprastai.
Maža skiltelė tylumos nestinga
Ir išsiliejo, pieno jūroj, sakiniai.

Ir mes sutinkame, o dar dažniau palydim.
Geriau nors vieną kartą - negu niekada!
Kada pasaulis dar toks didelis ir neištirtas,
O man taip norisi, taip norisi - pas tave!

Esi mano numylėta, ryto nelytėta viltis.
Esi tu stebuklas man , tu stebuklas man - tylioj nakty.

Kai vakaras užges, ateisiu tyliai,
Galbūt nebyliai, bučiuosiu degančias akis.
Kas dar, jei tik ne tu - žnau aš myliu...
Tave, bet tyliu...
Tu vakaras, kuriuo mane šią naktį maitini.

Tu branduolinė patirtis, šią naktį
Noriu uždegti tas liepsnas.
Tu branduolinė patirtis, šią naktį
Aš noriu sudegti, tavam glėby.

Smagu, beklausant sios dainos prisiminti, akimirkas padovanosias dziaugsma sirdyje! Bei naujaji savo gyvenima, jauciuosi tarsi atgimes! :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-06-15 00:25 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

dziaugiuosi gyvenimu, tiek daug, teigiamu pokyciu ivyko kol cia manes, nebuvo, atisrandu ir dingstu, kaip seselis saules atokaitoje.

sypsausi kartu su gyvenimu. nuostaba kazkokia uzvaldziusi ir nezinia kodel, gal del to, paprasciausiai, kad nevisur ta tamsa, daug kur ir sviesa sviecia. naujas gyvenimas, naujos viltys, isbandymai naujas poziuris.

nors kartais vienatve, ir erzina bet zinau, kad viskas susitvarkys viskas atsistos i savas vietas. bet del to nesigrauziu. keliu galva i virsu ir zengiu tolyn su ugnele akyse ir veide.

:o :P :roll:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-06-18 01:37 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Ketvirtadienis - Regitra vairavimo egzaminas.
Nuotaika, nusiteikimas, ryztas, nedidelis jauduliukas kartu su nedidele baime. Isedus i automobili baime ir jauduliukas dingsta. Pradzioje eiksteleje viskas sekesi labai gerai, jokiu klaideliu. Pagaliau ir isvykimas i miesta, atrodo viskas sklandu gerai, berods viskas sklandziai ir sekmingas bus iki galo.Daugiau nei puse marsruto iveikta sekmingai, su labai smulkiomis klaidelemis ir pakeliui i regitra. Vienpusis eismas, reikia isvaziuoti i kaire. Deja, staigus autombilio stabdymo smugis, pro sali pralekia autobosiukas, kartu palydedamas egzaminatoriaus klausima _ O tu neisigandai? _ Taip, pripazystu tai mano klaida, kalte, neuztikrintas isitikinimas, kad vienpusis eismas, zvilgsnis i automobilio gailinio matymo veidrodelius kurie tolina vaizda, ir kliutis atrodo toliau nei yra is tiesu, beto ir per velai istarta egzaminuoto fraze suksime i kaire. Nespejimas persirikiuoti ir mano sukimas is desiniosios juostos pasibaige avarines situacijos sudarymu. Paskui pasigirsta zodziai _ Pavaziuok i prieki ir sustok _ tuo metu uzgriuna lavina klausimu ir paaiskinimu is egzaminatuojo. Kurie palydi katik uzgimusi apmauda, nusivylima, bei skausma, per asarojancias akis. Galiausiai, _ Sesk, parvesiu as tave, matyt, siandiena pavargai _ Bevaziuojant, egzaminatorius stengesi nuraminti, net pagyre, kad gerai vaziavau. _ Nenusimink, nevisada viskas pasiseka _. Parvaziavus i Regitra paskutinieji zodziai. _ Noreciau, kad kita karta vel pas mane papultum, man patiko su tavimi vaziuoti, bet cia jau kaip sekme nulems _

Vel naujai uzsiregistravau antra karta laikyti, deja teks laukti apie dvi savaites. Emocijos tiesiog nesuvaldomos. Isejus i lauka, pamaciau, kaip mergina su kuria kartu palikome eikstele, taip pat, sedejo salia egzaminuotojo. Visa nuliudus, nusivylus taip pat asarojanciomis akimis. Deja ir jai si diena nebuvo geranoriska. Daugelis ne patys parvaziuoja, o tiesiog buna jau parvezami, tiesiog skaudu ziureti, i zmones, lyginai tokius pacius, kaip tu, kuriems diena pagailejo sekmes.

Atveze tevai i Regitra, paliko ir isvaziavo savo reikalais, po manosios nesekmes, atvaziave pasiimti, net papasakojo, kaip kaip lauke, sedejusi mergina verkdama kalbejo su mama.

Skaudu, kai tau nepavyksta, taciau zymiai skaudziau pasidaro, , kai matai, jog kitas, taip pat kankinas, tai atrodo lyg kas su peiliu kas reztu. Beabejo sunku, kai esi vienas ir neturi, prie ko prisiglausti ir isverkti.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-06-18 02:08 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

O jog atrode, kad viskas tvarkoje, depresija baiges, griztu i gyvenima, kuri anksciau gyvenau, stojausi ant koju, bet deja gyvenimas ne toks, kai jau vel pradei -vaikscioti- vel krenti liepsnodamas zemyn. taip ir niekada, gyvenimas neleidzia nuzengti, toliau nei, tikiesi.

Per savo dar gana neilga gyvenima, patyriau maciau gana daug. Teko ir ugni ir vandeni pereiti. Bet daugiau as to nebenoriu patirti. Vaiksciojau, ir ant gyvenimo ir mirties linijos, kartais del kitu kaltes, kartais del savosios. Esu nuo pat gimimo pazenklintas mirties zenklu.

Niekada, man nesiseke, taip kaip, kitiems ir nesiseka.siuo atveju neimu as egzaminu, apskritai imu. Visada likimas pagaili, laimes, sekmes. Niekada niekas nepadejo ir nepadeda, visada tik pats vienas, pagalbos net nesulaukdavai is zmoniu kuriais tikejau pasitikejau. Taciau ne as vienas to nesulaukiu, aplamai zmones kazkokie visi susvetimeja, visada zinok, jog tau niekas nepades. Ir turek minti, jog vienas ir turesi veikti.

Vienatves, nemegdavau, negaledau niekada buti vienas, man visada reikedavo bendrauti, su kazkuo buti kazkur keliauti, susipazinti, o dabar dabar nebera nieko, vienas su savimi savo uzdarame rate, kur nesinori niekieno isileisti ir visa esama tvarka sujaukti.

Realiai as saves, nebeatpazystu, net savo tapatybes nesuvokiu. Aplamai kartais kyla klausimai, kas as? ka as cia veikiu? ar tikrai as toje vietoje kur tureciau buti? o kaip ja nustatytu tikrai pats to nezinau.

Jei atvirai, as nebijau mirties, ji manes nebegasdina. Beto manau mirtis yra grazi. Savizudzius taip pat pateisinu, as ju nesmerkiu, tai ne jie kalti. Jie ne bailiai, nusizudyti nemanau, kad yra bailumas, bet ir nera zygdarbis. Zmones zudosi del to, jog paprasciausiai nebegali kenteti, del vienokiu ar kitokiu priezasciu, zmogus suzalotas moraliskai tiek jog jis nebegali viso laikyti...

Man nesvarbu, ka kas paskys. Gal vieni, smerksite, kitu nuomones sutaps, bet tai tiesiog yra mano nuomone.

Abejoju ar aplamai, kas skaite ar suprato sias padaraikas mintis, labiau tai primena neaiskia delione. o jausena manau sunkoka mano suprasti juolab pats nesuprantu.

Kad ir stengciausi save nuteikti i geraja pause, tuo labiau man atrodo, jog viskas tika labai grazi apgaule, neatspindinti realybes.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-08-07 21:20 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Švelniai kutenanti muzika, nuostabus dangus keliantis šypsnį, vasariškas vėjelis kedenantis plaukus, džiaugsmas akyse... Netikėtas sukrėtimas lydimas įvairiausių garsų, palengva akyse aptemsta, muzika kuri kuteno prieš akimirką nurimsta. Nerimastinga tyla, tamsu... Akimirka, ir pasigirsta dviejų mažų vaikų balsai, šaukiantys "Mama..." pamažu akys ima matyti, tačiau, tu tuo momentu dar nieko nesuvoki... Apsidairai aplink save, ant tavęs pilna stiklo šukių, kyla klausimas: kas čia, iš kur jos??? Kodėl aš kruvinas??? Man skauda, negaliu pajudėti, neturiu jėgų ir vis tas tebesikartojantis klausimas, kodėl??? Ir tik staiga pažvelgęs aukščiau išvysti, priešais save moterį be sąmonės su mažamečiu vaiku šalia, pasimetusiu iš baimės... Nužvelgi kiek tolėliau, ant kelio mėtosi, visa, tai kas atitrūko, subyrėjo nuo smūgio, tačiau tu tuo negali patikėti. Netoliese, pakelėje pastebi 2 sustojusius automobilius ir skubiai artėjančius nepažįstamuosius... Kurie pribėgę stengiasi stengiasi padėti... Po to ką išvysti pradedi nejausti skausmo - viso kūno. Ar jie vis dar gyvi???.....

Ta muzika, juk galėjo būti paskutinė, to nuostabiai saulėto dangus jau galėjai nebeišvysti, juk tai galėjo būti paskutinės džiaugsmo akimirkos tavosiose akyse....

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-08-08 20:23 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

kas nutiko? papuoliai i avarija ar kas?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-12-27 22:20 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

pradingsti atsirandi ir vel dingsti, toks jau nuolatinis mano budas :) ir pravarde tinkanti "Mistika"

Gyvenimo tempas tiesiog, labai skubantis, greitai besikeiciantis verpetas su kuriuo niekaip nesugebi suspeti. Kiekviename tarpsnyje, totalus pasikeitimai. Sugebejau pakilti atsistoti ir zengti toliau, vis daugiau optimizmo atsiranda nezinia is kur :) o tas tikrai dziugina, bet besikeisdamas pats nuolat pastebi ir keip aplinka teigiamai i tai reaguoja. Taciau, su optimizmu ir pochuizmas ateina, jei ka tai pasirasau, jei tik yra galimybes... Rodos visai neseniai su merginom trankemes naktimis, baliai, gimtadieniai pobuviai, bet ir vel tyla. Keistas tas laikinumas, atrodo, kad tik nori tave isnaudoti retsykiais... Darbas per labiausiai, nei dziugina, nei nedziugina, atlyginima sumazino, pareigomis apkrove... Nuosavo verslo idejos taip pat zlugo, taciau dar viena yra, tik siek tiek, rizika per didele ir pinigai nemazi, menka baime rizikuoti, viskuo ka turiu yra. :D bet kodel nepabandzius, nepabandes nesuzinosi:D. Kaledos prabego namuose, labai tyliai jaukiai, prie pc kiauras dvi paras, ir ka ten veikiau ne nenumanau tiek laiko.

Kad ir keip viskas gerai bebutu, tai vistiek butu netiesa. Vistiek, kad ir kaip otimizmas skleidziasi aplinkoje, saves viduje nesijauciau laimingas. Kodel? todel, kad absoliutizmo kupina vienatve ir neviltis ima virsu, taip jau truksta tai, kas artima. Merginu daug suki, suki aplink viena tai aplink kita, bet niekaip nepavyksta, o jei ir pavyksta santykiai nedziugina. Su pastaraja isskyreme pries 2 ar 3 men. kodel? todel, kad as jos nemylejau, nors mane ji pamilo. Suvokiau, kad ji ne ta kurios ieskau. nors ir labai simpatiska, isvaidzi daugumos issvajota... Taciau, isitikinau, kad man isvaidzios leles nereikia, kurios niekaip nesugebejau pamilti per prievarta. Svarbiausia, tai kad as visai apie ja ne nemasciau, ji pati mane prisitrauke prie saves. Gal del to taip ir gavosi.

Siuo metu, visus naujus rysius ir santykius su merginomis laikau tik draugiskais, ir labai abejoju ar pakeisiu savo pozicija. Rimtesni santykiai turi isirutuoliuoti palaipsniui ir laisvai. Be to yra dar vienas gyvenimo paradoksas " Kai tavęs kažkas ieško, tau nieko nereikia, Kai tu kažko ieškai, niekam nebereikia tavęs"...

Nors pačio dėmesio ir nebetruksta man, tik labai truksta artimos sielos :] tai gi kam save grauzti? nepavyko bandysiu tol kol pavyks :p ir pabandyk neleist. siam kartui tiek :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-19 01:43 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Yeah, kaip smagu ir miela čia sugrįžti, labai senai, jau, bebuvau čia. ;] nerealu matyti, jog forumas gyvuoja, kas be ko, tai tiesiog labai geras forumas, tikrai super ;Dp beje ir savo įrašais, sukaupta patirtimi yra labai vertingas ir beabejo naudingas ;p Na ką, taigi, per tiek laiko, kiek čia nebuvau įvyko labai daug pokyčių, :p nors ir savaime aišku, kad jie nuolatos būna. Iš idėjos tai yra gerai :D reikia jų ir labai. Perskaičiau ankstesnius postus savo ir dabar palyginau su savimi, taip kaip pasikeičiau, kaip mąstymas pakito ;Dp jaučiu, kad esu kitas žmogutis, nes tik praeitą vasarą galutinai išlipau iš beveik 4metus trukusios depresijos. Kas buvo didžiausias teigiamas pasiekimas ir pasispyrimas į priekį, tuo neapsakomai džiaugiuosi ;] be abejonės, tai įtakojo ir asmenybės charakterio bruožų pasikeitimą. Iš niūraus pesimisto tapau optimistu :D bet ne realistu. Suvokiau, kad realistu niekad nepatapsiu, nes to negebu sau pripažinti, bet tai ir nesvarbu. Kažkaip savas, nors ir mažas pasaulėlis artimesnis, kurio išsižadėti neketinu ir net negaliu, nes man jis reikalingas :p todėl, tiesiog tapatinuosir ir mėginu pritapti prie realybės. ;Dp žinoma, baisoka, bet reikia norint išlikti. Retsykiais nepasiseka arba pasiseka, čia kaip kada, bet nusivilti ir nusiminti neverta. ;) geriau pamėginti dar kartelį, ar ne tiesą sakau? ;) Daugiau, pozityvumo, pasitikėjimo savimi ir viskas bus "čiki- piki!" ;) Nereikia parintis! :p

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-24 23:56 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Lauke už lango šalta, labai šalta, tačiau šalta ir manyje. Jaučiuosi "ledinukas" šaltas, bejausmis ir abejingas. Nejaučiantis, nei skausmo nei meilės, nei truputėlio baimės - absoliučiai nieko, išskyrus tik nuoskaudas bei savęs panieką. Kuo daugiau gyvenu patiriu, tuo labiau suvokiu, jog mylimiausias ir svarbiausias esi pats sau. Ne jau tai netiesa? Žinoma tiesa. Apsidairyki, juk tu vienas likai! Gyvenimas, tai tik nereiškmingas laiko tarpsnis apimantis mažutėlę akimirką, vieno vieneto šioj žemėj. O visgi, kiek musų yra? 7mldr. Daug tiesa? Tik keletą iš tos minios galima išskirti kurie sugebėjo tą akimirką padaryti reikšmingą. Taip, tai aktoriai, mokslininkai, matematikai, filosofai, rašytojai, dailininkai, aristokratai, kompozitoriai ir t.t. Tie žmonės buvo unikalūs, tai buvo likimo dovana jiem suteikta. Kuri suteikiama, tik nedaugeliu. Savo gabumais, pastarieji sugebėjo įprasminti tai, ko niekad negebėsime padaryti daugelis.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-25 00:35 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Taip, nemyliu tavęs, nepyk! Negaliu tavęs mylėti, aš nemoku. Negaliu tavęs pamilti, kaip ir ankščiau turėti žmonės. Deja, iš to daugelio tesugėbėjau mylėti tik du žmones, kuriuos ir dabar tebemyliu, nors bemaž praėjo daugiau nei treiji metukai. Aš pripažįstu tu esi nuostabus žmogus, tačiau ne mano žmogus. Suprask, aš pasiklydęs žmogus, man tavęs nereikia. Tu man tesi tik žaidimas, neskaitant viso tarp mūsų. Nenoriu su tavimi sieti savo gyvenimo. Esi man draugė ir ne daugiau. Kodėl? Kodėl tau reikėjo mane pamilti? Pamilai, kaip ir visos kitos iki tol, už ką? Gi aš tuščias? Bet kodėl aš vaidinu, kad tave myliu, nors nieko nejaučiu?Tu nebuvai mano pasirinkta, kurios aš siekčiau, nors patikai man, kaip draugė, bet nė truputėlio daugiau. Nors pusmetį laiko bendravau visiškai šaltai, atstumiančiai pati tai pripažinai. Keletą mėn absoliučiai nebuvo jokio bendravimo. Mano kaltė, kad pamilai, nors to visiškai nenorėjau. Tą vakarą skambinau ne vien tau, tačiau, kaip tyčia tik tu pakėlei nes buvo vėlu. Skambinau, nes buvo nuobodu, laukti automobilį, kol tėvai apsipirkinėja. Gal liūdnoka, norėjosi šiaip pasikalbėti. Tik vienas skambutis ir viskas apsivertė aukštyn kojom, keleto savaičių bėgyje. Kodėl aš vis dar su tavimi? Juk žaidžiu tavimi, tu man nieko įdomaus, tu tą supranti, bet kodėl laikau tave. Juk tau mano brolis pasakė, kad nesijaučiau vienišas esu su tavimi.

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 12 [ 23 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » divIde06

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007