Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » Astius

Puslapis 11 [ 4 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: auč... man skauda...
 Standartinė Parašytas: 2011-07-04 23:39 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Daugumai atrodau stipri, valinga mergina. Daugelis net mano kad nesu išvis verkusi. Bet kodėl? Kodėl nei vienas nežino ką aš kas naktį jaučiu? Turiu svajonių, kurios man labai brangios, dėl kurių padaryčiau viską. Bet tik va... Trapūs jausmai kas karta pasidaro dar trapesni kai juos kasnors užgauna. Taip dabar ir nutiko... Visada svajojau būti laiminga su juo... Bet jis manim suabejojo... Auč... Man tikrai skaudą tą raudoną daiktą manyje... Tą daiktą daugelis dar vadina - širdimi. Kodėl man taip duria? Nejaugi aš vėl verkiu? taip, tikriausiai aš vertkiu... Štai skruostu rieda mano skausmo ašara. Kaip tau, meile, įrodyti, kad aš tau nemeluoju ir tikrai tave myliu? Bet kam tau įrodinėti, jei vistiek manim suabejosi? Juk daviai pažada, kad būdama su tavim nekentėsiu daugiau niekada... Bet tu pats man melavai... Nejaugi tas daiktas nenustos skaudėjęs? O kada akys vėl žibės ne nuo ašarų, o iš laimės? Auččč..... Gana... Liaukis... Šitas skausmas tikrai mane žudo.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-07-05 05:11 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Vienintelis patarimas.. Susitaikyk ir gyvenk toliau. Tiesiog atrask tai kas tau teikia dziaugsma. Neleisk liudesiui apimt tavo organizma - tai argejantis stresas ir depresija. O vaikysteje tokie liunai gali palaipsniui issipleksti. Suardyk savo liudesy. Visgi linksmai nuskambejo tavo pasakymas : "Man tikrai skaudą tą raudoną daiktą manyje" daiktas - sirdis ^^ dar tokio prilyginimo nesu girdejas. Kaip bebutu nusvylam ir esame nusvyle manau nuo meiles visi.. ar tu isimciu yra.. neabejoju, kad yra bet labai nedaug. Kiti visa gyvenima kencia, nes nebando atrasti teigiamu dalyku. As tave puikiai suprantu kad tas jausmas nelengvas, nes pats ilgus menesius nuo to gydziausi ;) Bet viskas praeina kuomet pradedi dziaugtis menkiausiais dalykais esamais tavo kely/gyvenime. Pabandyk =) Nusisypsok gyvenimui ir gyvenimas nusisypsos tau - taisykle =)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-07-05 15:57 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Tavo žodžiuose radau optimizmo dalelę, kurios man tikrai reikėjo. Ačiū kad suteikei man daugiau išminties, dabar žinau ką darysiu. Aš kečiu save, aš šypsosiuosi net priešui, ar lietaus lašeliui. Pradėsiu naudotis tavo duota taisykle. Dėkoju :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-07-06 12:48 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

visi mes žadame kad mylėsim amžinai, bet būnam ne tik įskaudinti, bet ir įskaudiname, nes tai natūralu, toks gyvenimas :) nepergyvenk tiek, nemanau , kad problemos yra neišsprendžiamos, viskas bus gerai ;)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 4 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » Astius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007