Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Pomėgiai » TV, kinas

Puslapis 19 [ 123 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Autorius Žinutė
 Standartinė Parašytas: 2006-03-23 13:03 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Neseniai ziurejau filma „Message in the bottle“. Toks sukreciantis, gilus, romantiskas. Zodziu, man labai patiko! :wink: O kokie jusu ispudziai, ziurint viena ar kita filma? :wink: rasykit cia savo nuomones!

Message in the bottle

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Į viršų 
 Standartinė Parašytas: 2006-03-25 23:11 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Milena rašė:
Neseniai ziurejau filma „Message in the bottle“. Toks sukreciantis, gilus, romantiskas. Zodziu, man labai patiko! :wink: O kokie jusu ispudziai, ziurint viena ar kita filma? :wink: rasykit cia savo nuomones!

Message in the bottle

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
paskutinej nuotraukoj ji yra nescia?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-03-26 15:34 
Administratorius
Administratorius
Vartotojo avataras

Ir aš mačiau šį filmą:) deja, tik iš antro karto, nes pirmą kartą kai žiūrėjau, tai žiūrėjau per kompą ir cd pastrigo ir pabaigos nemačiau:) Po pusės metų pagaliau per tv pamačiau:) Iš tikro nerealus filmas:) Tik gaila, kad taip liūdnai baigėsi.. Kai jis pasiryžo atverti duris naujai meilei... Et, gaila...
O šiaip mane labai sužavėjo filmas "Geiša". Be galo patiko. Vis tik meilė gali gyvuoti be galo ilgai...:) Kitas japonų filmas, kuris mane sužavėjo - tai "Dolls". Gal truputį per žiauriai pavaizduotos meilės kančios, pasėkmės, kai netenkama meilės, bet filmas labai geras.. Be to, nėra to bereikalingo holivudinio triukšmo.. Pakankamai daug tylos, kuri leidžia susimąstyti...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-03-26 16:06 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Nea, paskutineje nuotraukoje ji ne nescia :wink: paziurek ta filma, tikrai labai idomus! O Geisos dar neziurejau, bet turiu kompe :wink: tai reiks!

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-03-26 16:16 
Administratorius
Administratorius
Vartotojo avataras

Milena rašė:
Nea, paskutineje nuotraukoje ji ne nescia :wink: paziurek ta filma, tikrai labai idomus! O Geisos dar neziurejau, bet turiu kompe :wink: tai reiks!

Tai būtinai pažiūrėk, nes aš tai likau apžavėta:)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-03-27 13:49 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

O stai dar vienas man labai patinkantis filmas! Meiles istorija su tragiska pabaiga...

Mulen Ruzas

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-03-27 18:12 
Administratorius
Administratorius
Vartotojo avataras

Man tai kažkaip pritrūko kantrybės pabaigti žiūrėti Mulen Ružą:)
Net nežinau kodėl:)
Bet labai neblogas,manau, Operos fantomas. Ilgas, bet labai patiko:) Balsai aktorių superiniai, nors ne gatviniai kokie paimti, kurie nepataiko į natą, kaip daugelis mūsų šalies daininkų:)
O šiaip esat matę, kokių senų filmų, kurie būtų geri...? :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-03-28 20:50 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Operos fantomo nemaciau... bet is tavo atsiliepimu net uzsinorejau ji paziureti! :wink: :D O siaip is senu man patiko „Skarlet“ ( cia „Vejo nublokstu“ antroji dalis), dar „Flukas“, „Selena“... na, dabar sunku prisiminti :wink: o pasidalink savo patyrimu :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-04-02 17:00 
Administratorius
Administratorius
Vartotojo avataras

Na, net nežinau.. Tiek daug mačiau visokių nesąmonių, kad net nežinau...
Patiko japonu sukurtas normalus filmukas, su idėja, moralu ir t.t. tai Spiritated away, visai nieko ir Lilija Forever...
Dar labai patiko Bella la vita.. Lietuviškai čia vadinas gal gražus gyvenimas, ar panašiai:)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-04-03 12:39 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Is tavo paminetu tik Lilija Forever maciau.. Bet labai istrigo i atminti! Mums ji net mokykloje rode.. Auklejamojo pobudzio taip sakant :wink: O is naujausiu, man labai patinka Ledynmetis! Tai filmukas, taciau nepakartojamas! :D dabar va 2 dali atsisiunciau, tai visa diena nuotaika super! :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-04-03 19:30 
Administratorius
Administratorius
Vartotojo avataras

Norėčiau ir aš tą ledynmetį pažiūrėt:) Gal paprašysiu meškkio parsiųst:)
O Lilija ir man patiko, turiu namie, tai kartais pažiūriu, bet baisus jis man...
Vakar pažiūrėjau Sidro namų taisyklės. Tai galiu pasakyti, kad ir gi super filmas:)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-04-04 19:19 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Va Sidro namu taisykles parase Irvingas! :D :wink: neskaiciau sios knygos, ir filmo nemaciau.. o gaila :roll: Ledynmetis nerealus filmas! :D Filmukas :wink: :lol: O gal zinai kokiu filmu apie sokius? Na, kuriuose butu motyvai ivairiu pramoginiu, lotynu amerikos ar sportiniu sokiu? :wink: va pavyzdziui „Purvini sokiai - Havanos naktys“ arba „Dance with me“ :wink:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-04-11 18:08 
Administratorius
Administratorius
Vartotojo avataras

Mačiau nemažai tokių filmų, bet užkrito pavadinimai nors ką.. Bet jei prisiminsiu, tai būtinai parašysiu:)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-04-22 17:57 

Labiausiai isimintini filmai , kuriuos ziurejau tei "Purvini sokiai" [net siurpuliukai ejo ziurint:)) ] ir "GOAL" (Ivartis) 2005m. filmas apie futbola, svajoniu igyvendinima ir siek tiek apir meile:) rekomenduoju :wink:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-04-22 17:58 

Ir turiu klausimeli kaip itraukti foto i pranesima :?:

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 19 [ 123 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Pomėgiai » TV, kinas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007