Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Draugystė

Puslapis 11 [ 7 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Ar man su ja draugaut ?
 Standartinė Parašytas: 2009-06-15 16:24 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Tai va man nutiko toks dalykas as isejau is mokyklos nes nepatiko rusu ir norejau mokytis vokieciu tdl isejau budamas septintoje klaseje man pasake kad as patinku tokiai merginai (vardu nesakysiu) Nu ka atejau i astunta klase ir as isdrysau parasyt jai mes daug susirasinejom ir viena karta paklausiau ar as tikrai jai patinku ji atsake kd net lb paklausiau kdl ji pasake kad patinka mano vidus ir kad nesu toks grubus kaip mano dauguma draugu. Db jai dvylika o man keturiolika ir mes pradejom draugaut man ji irgi patinka bet mastau ir galvoju ar ne per anksti cia pradejom draugaut netik sms bet ir buvome susitike per visokias sventes nes kaip einu as su draugais ji tai pat eina su savo draugem ir taip susitinkam geriausia tai kad ne as vienas su ja draugauju o ten musu visi draugauja as su savo mergina draugas su savo ir taip gavosi keturios poros ir visi turim antra puse nors galiu pasakyt kad nesu graziausio sudejimo bet visiems vienodai kaskodel jiem patinka mano vidus, bet as rupinuos draugais ir noriu kad visiems sektusi mano drauge mane myli as ja bet noriu kad jai del manes nebutu blogai su mokslai ir as tikrai negalvoju apie seksa ar kitas tokias dideles nesamones ir esu tikrai protingas ir taip nesielgiu iskrypeliskai cia sakau sita dalyka nes dauguma forumu apie tai kalbama tai ar man draugauti su dviejais metais jaunesne mergina ? Ir dar tokiam amziuje ?
Srry uz rasybos klaidas ir stiliu visiskai nemoku rasyt su nesiojamu pc (nepatogu :D )

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-06-15 18:47 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

Patarsiu tapatį ką patariau savo draugui kai jis paklausė tokio pačio klausimo, nėra kur skbėti, geriau jūs visi mokslais pasirūpinkit, o ne draugaukit ar meilės ieškokit. Manai verta, gadinti laika tam ? Na žinau atrodo verta, atrodo reikia žmogaus šalia, bet tu dar jaunas, skirk dabar laiko mokslams,tobulink savo įgudžius kažkokioje veikloje. Nereik dar tau tų merginų, nes tik daugiau žalos bus nei naudos, gal geriau palauk kokius metelius kitus. Na žodžiu man atrodo daug labiau apsimokėtų palukėti, neskubėki ir busi pirmas.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-06-15 22:38 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

Manau gali draugauti, tačiau negali vadinti jos savo mergina, nes ji dar tik mergaitė. Taigi kol per daug neįsijausi, viskas gerai. Tik žiūrėk, kad nenukentėtų nei tavo nei jos mokslai. :idea:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-06-21 22:01 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Oj klaida esu padares jai 11 man 14 bet ji tikrai neatrodo kad butu mazvaike visai kaip ir mano klasiokes nu mes draugaujam jug db vasara bet abu esam nlb drasus geriau galiu sakyt esam abu nedrasus :lol:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-06-21 23:08 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

Tai visi apsoliučiai žmonės būna nedrąsūs ar kažkiek nedrąsūs draugystės pradžioje, nereikia dėl to labai pergyventi :wink:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-06-30 15:13 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

11 metų - dar vaikas.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-07-03 18:19 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

em vaikai jus. per anksti del to sukti galvas.

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 7 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Draugystė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007