Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Draugystė

Puslapis 11 [ 2 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Ir kaip taip sugeba ?
 Standartinė Parašytas: 2009-06-18 21:18 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Turiu tokius 2 draugus ir jie yra isimileja vienas kita bet ju meile kaskokia keista arba negali vienas be kito viena mano buvusi klasioke (as perejau i kita mokykla tdl buvusi kl) ir toki drauga jai 13 jam 12 ar vienodai (pamirsau o gal ir viresni :D ) Tai va praitais metais prie pat kaledu jis ja paliko ir ji lb nusimine visa nakti vien su manim rasinejosi ir as ja vien godziau vis sake kd nkencia visu ir ypac jo ji isvadino ji kaip begaledama seip netaip ja nuraminau ir pagaliau 4 val ryto galejau eit miegot :lol: Nu ka veliau ji vel su juo pradejo draugaut jis ir vel ja paliko db jie vel draugauja bet si kart nzn ar jis ja paliks nes db kai visi draugai turi drauges ir jis nenores atsilikt :D Kai tik ji pradejo pirma kart su ja draugaut jai pasakiau kad ja paliks ant ledo deja niekada neklause gero patarimo ir taip kaskart bet si kart net nebesakiau nes atsibodo ja vis guost nors vistiek guosiu ir db galvoju cia meile ar kas kad taip vyksta ?
(Draugai kartais mane pavadina psichiologu nes as jiems visiems patariu ir visus juos perprates nemazai esu ir zinau ko tiketis :lol: Turbut busiu psichologas)
O jum tai yra buve kad vis isiskiriat ir vel susitaikot bet isiskiriat taip nrml o ne susipykstat.
Beto jos vaikinas kai su juo kalbejau irgi ja vadino kale ir dar kitaip nors ji ir zino kad jis taip sake jai nusispjaut :?
Beto ji viresne uz ji 1 metais :evil:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-06-17 19:22 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Žiaurioka.. Bet ir juokingą truputį :P
Šiaip aš manau, kad čia ne meilė, o šiaip eilinis prisirišimas prie žmogaus. Manau priprato vienas prie kito, todėl atskirai ilgai negali ištverti.
Arba kartu esa, nes nieko nesugeba kito susirasti, kai pats sakei, ir nenori būti be poros, nenori - atsilikti :D
Bet aišku jiems kuo didesnės laimės. Ir merginai mažiau skausmo - ašarų. :wink:
Šaunuolis, kad moki paguosti - išklausyti. Nedaug kas turi tokių draugų :) :wink:

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 2 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Draugystė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007