Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Draugystė

Puslapis 11 [ 9 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Pirmoji meilė
 Standartinė Parašytas: 2009-08-28 20:42 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)

Lyg tokios temos ir nemačiau, todėl labai įdomu sužinoti, kokia gi buvo ta jūsų pirmoji meilė?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-08-28 22:06 
It Dangus Ir Žemė.
It Dangus Ir Žemė.
Vartotojo avataras

hmm... regis buwau penktokas.... :) ir jei tada teisingai supratau, tai buwo abipusiai jausmai... oij kiek rasteliu prirasineta buwo ir siusta per draugus... :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-10-18 09:50 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Pirmoji meilė. Jeigu tai galima būtų pavadint pirmąją. Baisu ir neskoninga. Tiek užtenka pasakyt, jog susidarytumėt nuomonę - baisu... :) Tai buvo, kai man suėjo um.. 16m berods? jau ir nepamenu.. Išdraugavau daugiau nei metus laiko.. Nežinau, kaip sugebėjau su tuo žmogum tiek laiko išbūti. Bet visa tai man dave beprotiškai daug patirties. Išmokau analizuoti žmogų ir suprasti kas vyksta aplinkui... Nors ir nebuvo itin gražūs santykiai, tačiau tai privertė mane blaiviai mąstyti su kiekvienu susidomėjimu.. Nuo to laiko vertinu viską griežtai ir pakankamai grubiai.. Taip išlaikau savitvarda...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-10-18 21:30 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

mhm.. pirmoji meile.... na greiciausiai tai buvo kai buvau 16. nors greiciau tai buvo tik didziulis susizavejimas, bet ko noret, kai su tuo zmogumi praleisdavai kiekviena laisvesne minute sokiu saleje :D tiesa, tas susizavejimas buvo vienpusis... dabar, kai prisiminsiu tai tik naivia sypsena kelia. :) bet butent tuo laiku patyriau pirmaji meiles pumpuro spygli taip sakant. ir tiek is jos ir beliko :D bent su tuo vaikinuku puiku soki paruosem ir praleidom nuostabiai laisvalaiki.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-10-19 10:14 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Jau įsivaizduoju, kokia ten pas tave meilė buvo ;P Čia pan būtų kaip: "mama mano maaaama, aš tave myyyliu" ;D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-10-19 19:35 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

11-12 metų. Niekada neprisipažinau. Galvoju apie jį iki šiol. Žinau, kad jam patikau, bet net po 4 metų... aš tiesiog nedrįsau.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-10-19 21:29 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

maHtiz rašė:
Jau įsivaizduoju, kokia ten pas tave meilė buvo ;P Čia pan būtų kaip: "mama mano maaaama, aš tave myyyliu" ;D

nevisai.. be to klausimas apie pirmaja meile, nors as cia ka kita ivardinciau..,bet manau cia kalbama apie ta vaikiska simpatija, pirma potrauki kazkam.. krc kas kaip supranta. as siam terminui turiu du apibudinimus :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-11-21 19:45 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

Pirmoji meilė. Prisimenu ir tai kelia tokį juoką. Gėda prisipažint, kad aš taip kažkada elgiausi ;D Man buvo penkiolika lygtais. Draugė supažindino su vaikinu iš pradžių taip nemėgome vienas kito, net negalėjom vienas į kitą žiūrėt, dėl nepaaiškinamų priežasčių, bet vieną dieną sulaukiau nuo jo raštelio aš tave myliu. Ir viskas apsivertė aukštyn kojom. :D Kokia tada laimynga buvau. Atrodo tris mėnesius ištempėm kartu, kol vėl nepradėjom vienas kito siuntinėt iš kur nepareinama ;D Net ir meilė nesugeba pakeisti mūsų pykčių ;D Dar dabar susitike nesisveikinam ir stengemės iš savo gyvenimų išmesti tuos tris mėnesius :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-03-31 11:02 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Pirmoji meilė buvo 11 metų,(nors gal,tai nepavadinčiau meile),bet atsimenu galvą buvau pametusi dėl to berniuko,vis negalėdavau nustot apie jį galvoti,ir jis negalėdavo akių nuo manęs atitraukti,ir bandydavo kaip nors prie manęs prisiliesti. :D Bet laikui bėgant jausmai jam pamažu blėso.:) Tai dabar beveik nebendrauju su juo. :bom:

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 9 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Draugystė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007