Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Draugystė

Puslapis 11 [ 2 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Standartinė Parašytas: 2011-02-15 16:45 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Kur tik pažvelgsi dabar internete daugybė frazių apie draugystę, tikrą, neišgalvotą. Apie draugus ir kokie nuostabūs jie yra. Kai turi tikrą draugą - frazės atrodo tokios artimos Tau.
Turiu nuostabiausią draugę pasaulyje. Kuri dėl manęs padarytų viską. Dėl jos padaryčiau viską taip pat. Esame patyrę viską - skausmą, laimę, džiaugsmą, baimę. Su ja eičiau visur. Kad ir į pasaulio kraštą.
Ji lyg antroji AŠ. Tokia panaši, bet kartu ir tokia skirtinga. Ne kartą ji ištiesė man ranką kai viskas pasaulyje griuvo.
Taip nuostabu turėti DRAUGĄ. Žmogų kuriuo visada gali pasitikėti. Aš jai visada galiu išsipasakoti. Nuostabus žmogus.
Visiems linkiu patirti gyvenimą tą tikrą draugystę. Su kuria verta ir dėl kurios verta mirti. :twisted:
Septyni metai draugystės. Visko per juos buvo, bet mes nepalūžom. Ji mano praeities ir dabarties džiaugsmas.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-03-17 11:27 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Taip.. Svarbu kad iki vestuviu viskas nesugriutu ;) Kaip bebutu pritariu jog visiems to reikia ir neretai truksta. Bet ir pasaulio pabaigos nesulauksime jeigu to ir nebus. Viskas savu laiku. Dziaugiuos uz tave i.love.u (galejai varda uzsirasyt). Visgi sakyciau nespurdek perdaug is dziaugsmo nes visi puikiai zinome kad tarp vieno ir kito zingsnio tik akimirka ir viskas gali apsiverst ;) O per daug aklas zvilgsnis gali nepamatysi tikru vertybiu. O Internete zodis draugas retai reiskia kazka ypatingo.

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 2 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Draugystė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007