Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Draugystė

Puslapis 11 [ 11 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Life goes on!
 Standartinė Parašytas: 2011-07-19 17:47 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Pasistengsiu trumpai ir aiskiai..
Esu jau daugiau negu puse metu vienisas. Ir galiu nesudrebejes pasakyti,kad man tai jau pasidare kancia. Vaikinams kaip ir merginoms reikia svelnumo,paneles salia kuri supras,paguos ir t.t tik vaikinai daug kuklesni ir ta mazai pripazysta.
Susipazinau su panele,bendraujame jau pora menesiu ir nemoku zodziais paaiskinti ka pajutau ja pamates ir ka jauciu i ja ziuredamas (blush).
Pirma savaite buvo labai atsargi. Nebuvo jokiu skubotu veigsmu ar labai meiliu zodeliu. Antra savaite pastebejau,kad man ji kazka reiskia,nes negalejau jos nematyti nei dienos,neparasyti zinutes ar nepaskambinti. Kodel taip? Gal tie puse metu vienatves,be antros puse tai padare?
Po menesio pastebejau,kad ji man tikrai kazka reiskia,nes per ta menesi sudejus as nemaciau jos vos 4 dienas.
Po to gero menesiuko palidejau ja ir net nepamastes ir gerai neapmastes isprudo tokie zodziai: Zinai ka? Nenoriu skubeti ir sugadinti musu bendravimo,bet tu man labai patinki. Ji nusisypsojo ir atsargiai pakele akis ir pasake tyliai: Tu labai simpatiskas. Tuo metu as nelabai susigaudziau,ka man toliau pasakyti,pradejau drebeti,susikaupiau ir pasakiau,kad labai nejaukiai jauciuosi ir drebu. Ji pasake: Viskas gerai,taip buna,niekur neskubam,paziuresime kas is to isei. Jei isvaziuojant,ji norejo atsisveikindama mane apkabinti ir vel mano tas liezuvis...: Buckis bus? Mano akim ji net nesudvejojo:))) Visko 100% negaliu atgaminti,nes dabar rasydamas galvoje sukasi labai daug minciu..
Toliau susitikinejome,bendravome atsargiai,buciniu daugiau nebuvo,tesiog grazus atsisveikinimai,nes kai inai pasake,kad jei dar sunku pasitiketi vaikinais ir pns. toliau stengiausi laikyti liezuvi uz dantu. Nors atsisveikinant as stengiuosi paziureti i jos akis ir pajausti vel ta bucini liesdamas jos luuupas:) bet atsisveikindama ji labai greitai nusugdavo savo zvilgsni.
Ok artejam prie skaudziosios dalies,nes jau rasau ir sunkiai suseku ka.
Dalykas toks,kad mes abu uzsieni,ji jau labai ilgai cia ir tikrai nezada isvaziuoti ir pns. nes yra gerai ysitvirtinusi. Mano planai kitokie,greitu metu galvoju palikti uzsieni ir gryzti i savo tevyne Lietuva:)
Nezinau kodel taip uztempiau,bet pirstai manes nebeklauso ir rasau:D
Esme tame: Ji jau man kazka kaip ir jaucia as taip pat. Ji nezino kad as planuoju isvaziuoti,taigi noriu kazkaip graziai viska tai uzbaigti,zinau kad bus skaudu ne tik man,bet ir jei,nenoriu,kad ji pagalvotu,kad as besirdis ir tik zaidziau jausmais. Nieko rimto tarp musu nebuvo apart vieno bucinio ir svelniu prisilietimu. Noriu tai padaryti labai atsargiai ir labai prasau jusu patarimu. Aciu!

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-07-19 20:36 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Patarimų kaip atsisveikinti ar ko? Nelabai supratau aš.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-07-19 23:35 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

jauciam vienas kitam nemaza simpatija ir kuo toliau tuo viskas daugiau vystosi. Ji lieka as isvaziuoju. Taip.. galima sakyti atsisveikinti,bet kuo svelniau.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-07-20 00:07 
Administratorius
Administratorius

taip ir nesupratau.. o kam atsisveikinti? :D kur gyventi... juk cia visuomet galima surasti kompromisa, priimtina abiem.. zinoma.. jei nera .. auksciau ambicijos...

taigi.. tai kvaila, atsisveikinti del to kad vienas isvaziuoja kitas lieka... sakyciau visų pirma.. atsisveikinimui priezasti susirask kita...

o apskritai, tai ir yra juk zaidimas.. nebutu.. manyciau seniai butum jai ir pasakęs kad ruosies isvaziuoti ar gi ne taip? :shock:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-07-20 00:28 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Gal ne taip parasiau tai ka norejau ir netaip suprasti galite.
Isvaziavimo priezastys dideles(bet cia ne tame esme)ir pagrindine dalis yra ta,kad man ji labai patinka ir tai yra abipusiai. Nepasakiau nes dar buvo sancu,kad liksiu. Suprantu,tie 2menesiai trumpas laikas,bet jugi visko buna. Prasau patarimu del svelnaus paaiskinimo,mazesnio skausmo kitam zmogui. Ne save paguosti ar gailetis noriu. Noriu kad jei butu tas pasakymas kuo svelnesnis,priimtu ir suprastu. Nezinau kaip jei tai issakyti,pradeti skyrti maziau demesio ar tesiog zerti viska taip kaip yra (confused)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-07-20 03:40 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Viska padariau savarankiskai.
Galite uzdaryti tema.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-07-20 11:27 
Administratorius
Administratorius

... tai.. net neppasakosi kaip.. ka.. padarei savarankiskai :roll:

tai svelniai ar skausmingai gavosi?

jatau.. nors kazka reiketu pabaigai .. dabar taip nevykusiai ... uzdarykit :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-07-20 12:34 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

vos spėjau perskaityti ir jau viskas O.o pritariu Laimai, pasakok, kaip kas kur kada ;) :roll:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-07-20 19:56 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Galiu trumpai papasakoti,bet nemanau,kad moku israsyti rastu kaip ir kas,bet pabandysiu.
Nebuvau jos sutikes,nes butu per sunku ziureti i akis ir pasakyti viska ka norejau nes esu labai jautrus ir gal siek tiek drovus. Nors ir nesijauciu labai del kazko kaltas,nors zinau,kad jei yra skaudu nes viskas ejosi labai graziai. Parasiau,kad mane suprastu,kad gali pykti ir pns. bet kad as tikrai jausmais nezaidziau ir taip nepadaryciau. Paaiskinau,kad as turiu is cia isvaziuoti nes cia as atsikeliu be nuotaikos i darba einu be nuotaikos,dazna nuotaikos kaita,kad per sunki ta adeptacija ar kaip cia pasakius. Pasakiau,kad viska turime atsaldyti.
Zinoma ji sake,kad viska supranta ir nepyksta,kad viskas gerai,bet kaip yra istikruju,zino tik ji pati. Nezinau kaip bus toliau,kaip bendrausis kol as dar cia. ZInau,kad ja sutikes as jausiuos nepatogiai ir manau yra sunku bendrauti su tuo zmogumi su kuriuo buvai kazka pradejes,kad ir mazais zingsnialeis,bet vistiek. Dabar jauciuosi durnai ir vis galvoju apie ja,noriu pamatyti ja,jos sypsena,girdeti jos juoka,pakalbeti apie belenka ir is belenko pasijuokti,bet manau reikia pakenteti,nes zinau,kad kitaip jau nebus. Tokios va tokeles.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-07-20 22:37 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

na laikas parodys, gal grįžęs tiek norėsi vėl ją pamatyti, kad apsisuksi ir išvyksi vėl :) negali žinoti ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-07-20 23:17 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Teisybe:)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 11 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Draugystė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007