Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Mintys

Puslapis 11 [ 8 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: laiskas tau
 Standartinė Parašytas: 2010-01-13 18:27 
Ant svajonių sparnų!
Ant svajonių sparnų!
Vartotojo avataras

Dienos lekia nepastebimai. Kažkada būti su tavimi atrodė taip nerealu, o dabar tai taip įprasta.. Juk kitaip ir būti negali. Tik žinai paskutiniu laiku man labai neramu.Gal tau ir neturėčiau pasakoti, bet noriu, kad žinotum apie jį. Taigi, kai mane palikai ir gyvenimas rodės neteko prasmės, jis buvo šalia. Niekas kitas manęs taip nesugebėjo paguost kaip jis. Žinai kodėl? Jis mane mylėjo, mylėjo besąlygiškai. Jam nerūpėjo, kad verkiu dėl tavęs, jis stovėjo šalia ir šluostė ašaras ir, kai mano veidas nušvisdavo išgirdus kanors apie tave, jis taip pat šypsodavos.... Aš niekada jam nesakiau: ,,myliu“. O jis man tai kartojo dažnai. Jam buvo nesvarbu dėl ko, svarbu, kad šypsaus. Aš jam taip niekad ir nedovanojau bučinio... Visada leidau būti šalia.... Šitaip jį kankinau pati nenorėdama ir visai pamiršus kaip skauda mylinčiai širdžiai... Darbar jis kankina mane.
Tą dieną jo nebuvo... Kai, kaip jis sakė, tu pavogei mane iš jo. Nors gerai žinojo - niekada nebuvai manęs jam atidavęs... Tą vakarą jis sakė sau neatleis už tai, kad leido tau grįžti į mano gyvenimą.... Tik verkiau, širdis šėlo, žinojau, kad tu mano ir žinojau, kad jam vietos nėra. Jis tai irgi žinojo....Gal kurį laiką jį mylėjau,nežinau. Meilė tau stipresnė už tą jausmą. Ji tiesiog įaugusi į mane, ji kaip instinktas, kurio negali pamiršti... Jis tai gerai žinojo...Nuo to karto jį mačiau dar du kartus... Abu netyčia... norėjau atsiprašyti, net nežinau už ką, bet žodžiai pasimetė mintyse ir tesugebėjau atsakyti... esu laiminga.
Nuo to vakaro praėjo penki metai. Žinau jis turi tą, kuri jį myli taip kaip aš niekada nesugebėčiau jo mylėti... Šypsausi... Gerai... Tokie jausmai turi būti skirti žmogui mokančiam juos priimti.
Staiga jis manęs vėl ieško. Kodėl? Viskas vėl iškyla prieš akis... Imu jo nekęsti. Palik mane ramybėje, kodėl tu grįžai?!!!!! Šaukiu jam sapne beveik kasnakt... jis šypsosi ir ramina mane. O ryte jo ieškau... Jaučiu, kad tik sutikus nusiraminčiau ir tie spanai paliktų mane. Nežinau ar jį mylėjau. Dabar tu pyksi, žinau tu pavydus toks pasidarei, kai grįžai pas mane... gal supratai ką buvai praradęs... bet nepyk ir nusiramink aš jo nemyliu. Bet kodėl taipl karštligiškai jo ieškau? Nors gerai žinau, kad nerasiu, einu ten kur tikiuosi jį surasti, ten kur budavome kartu. Kiek dar tavęs ieškosiu?... Tik jis galėjo šitaip dingti... jokio e-meilo, jokio telefono numerio, niekada jo ir neturėjau, tik jis manąjį mokėjo mintinai. Jokių žinių iš jo giminaičių, draugų... tarsi jo niekada ir nebuvo čia. Lyg spanas... Sakysi gerai. Taip. Bet kaip man nusiraminti, kodėl negaliu jo nesapnuoti? Galvoju apie jį ir nerandu sau vietos. Gal tas sapnas kanors reiškia.... Tai kodėl taip seniai sapnavau tave? Sakysi man reikia pailsėti, bet juk dabar man atostogos... Žinau, kad mane myli.... tiesiog....tiesiog... dabar turiu rasti jį...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-01-13 20:32 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Gražus laiškas. Žinai ką man šios mintys priminė? :) ''New moon'' :D Kad ir kaip bebųtų, man patiko ir šis filmas ir tai ką parašei. Mirštu dėl visko kas yra žmogiška ir jautru... Visi išgyvenimai ir problemos kartais mums padeda daugiau suprasti ir padaro pasaulį įdomesnį.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-01-13 21:00 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

gal paprasciausiai jautiesi kalta pries ta vaikinuka ir nezinai kaip atsiprasyti :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-01-13 23:10 
Ant svajonių sparnų!
Ant svajonių sparnų!
Vartotojo avataras

Tyla rašė:
Gražus laiškas. Žinai ką man šios mintys priminė? :) ''New moon'' :D Kad ir kaip bebųtų, man patiko ir šis filmas ir tai ką parašei. Mirštu dėl visko kas yra žmogiška ir jautru... Visi išgyvenimai ir problemos kartais mums padeda daugiau suprasti ir padaro pasaulį įdomesnį.

aciu :) reiktu ir man paziuret ta filma.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-01-13 23:26 
Ant svajonių sparnų!
Ant svajonių sparnų!
Vartotojo avataras

lediniuke rašė:
gal paprasciausiai jautiesi kalta pries ta vaikinuka ir nezinai kaip atsiprasyti :)

net nezinau,nemanau kad tureciau jaustis kalta. tiesiog ne is sio nei is to pradejau ji sapnuot. Gal jis apie mane galvoja, o gal mano pasamonei kazkur islindo prisiminimai.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-01-17 03:11 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

:) tiesiog, nuostabus laiskelis... dar susitiksite ir pamatysite vienas kita... :wink: che nikieno kalte :P

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-01-18 13:31 
Ant svajonių sparnų!
Ant svajonių sparnų!
Vartotojo avataras

tikiuosi :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-02-17 20:18 
Ant svajonių sparnų!
Ant svajonių sparnų!
Vartotojo avataras

as ji maciau. taip ir galvojau kad neveltui sapnuoju :) per telika rode.keisciausia tai kad ziurejau ta laida nes turejo rodyti mano dabartini drauga bet pamaciau ir ji. vadinasi jis lietuvoj ir visai netoli manes, dirba taksi vairuotoju :) gal jau dabar dings is mano sapnu.

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 8 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Mintys

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007