Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Mintys

Puslapis 11 [ 6 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: geras poziuris
 Standartinė Parašytas: 2010-04-10 17:14 
Ant svajonių sparnų!
Ant svajonių sparnų!
Vartotojo avataras

neseniai uzskaiciau tokia gera minti:

"Jūsų vaikai nėra jūsų. Jie atėjo per jus, bet ne iš jūsų. Ir nors jie su jumis, jie jums nepriklauso. Jūs galite jiems atiduoti savo meilę, bet ne mintis, nes jie turi savąsias. Jūs galite priglausti jų kūnus, bet ne sielas, nes jų sielos gyvena rytojaus namuose, kurių jūs net svajonėse negalite aplankyti. Jei galite, siekite būti panašūs į juos, bet nesistenkite juos padaryti panašius į save. Nes gyvenimas neina atgal ir negaišta vakarykštėj dienoj."

Pagal Kahlil Džibran

manau jei tevai vadovautusi tokia ideja, daug geriau sutartu su savo vaikais...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-04-10 20:48 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)

Na beveik su kiekvienu sakiniu nesutinku... :D Sutinku tik su tuo, kad vaikai nepriklauso tėvams, bet vaikai ateina iš tėvų, jie dažnai būna panašūs į savo tėvus, nes su jais praleidžia daugiausia savo laiko ir jų pažiūros dažniausiai būna tokios, kokios ir tėvų. Be to jeigu ryšys tarp vaiko ir tėvų yra stiprus - jie gali priglausti ir jų sielas. O vaikų ir tėvų santykiai nemanau, kad priklauso nuo šių idėjų, jei šeima puoselėja moralines ir dvasines vertybes - tai ir tarpusavyje sutaria. Bet čia tik mano nuomonė.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-04-13 14:16 
Ant svajonių sparnų!
Ant svajonių sparnų!
Vartotojo avataras

o as manau kad cia norima pasakyti kad tevai daznai stabdo savo vaikus noredami juos apsaugoti, nepagalvodami kad mokomes tik is savo klaidu, ir daznai ju nesupranta, o tas padaryti panasius i save tai cia ne apie isvaizda kalbama o apie tia kad vaikui reikia leisti buti tokiu koks jis yra. ne karta yra teke matyti kaip tevai stengiasi kad vaikas butu tos kaip jis darytu ta ka jie o tam vaikui seniai nebe 5-eri ir jis turi savo poziuri ir savo mastyma kuris skiriasi nuo tevu.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-04-15 17:17 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)

O aš dėkinga savo tėvams, kad mane "stabdė", kad mane auklėjo ir vertė būti panašia į juos, taip apsaugodami nuo nereikalingų įpročių ir pažiurų. Žinoma, nesu jų kopija, bet pasižiūrėjus į kitus mano amžiaus žmones, kurie galėjo rinktis, kas jiems geriau ir turėjo liberalius tėvus, tikrai pasijaučiu labai dėkinga ir skolinga tėvams už tai, ką jie man suteikė, nes dauguma 15-20 metų jaunimo yra "palaida bala", nes tėvai per anksti suprato, kad jiems nebe 5-eri ir leido būti savimi ir priimti sprendimus savarankiškai. To pasekmes tikriausiai visi pastebi - pilnos gatvės girtų paauglių, labai kritęs jaunuolių išsilavinimo lygis ir t.t.
Kalbant apie vaikų panašumą į tėvus, tai aš taip pat galvoje turėjau ne išorinį panašumą, nes jei šeima yra tradicinė, tai vaikai, nori to ar ne, dažniausai būna panašūs į savo tėvus.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-04-15 22:48 
Ant svajonių sparnų!
Ant svajonių sparnų!
Vartotojo avataras

kaip musu viena destytoja sako, gera mintis ta kuri sukelia daug kitu minciu ir diskusiju tarp tu minciu. o si aip tik tokia :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-04-16 18:00 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)

Kaip nekeista vėl galėčiau paprieštarauti, bet... tiek to susilaikysiu, nes jau ir pačiai juokingas polinkis ginčytis. :D

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 6 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Mintys

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007