Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Mintys

Puslapis 11 [ 1 pranešimas ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Ir tu vėl čia..
 Standartinė Parašytas: 2013-10-27 03:08 
Amžinai įsimylėjus!
Amžinai įsimylėjus!
Vartotojo avataras

Ir vėl. Elgiuosi kaip idiotė, bet... Ką daryt, jei širdis neleidžia pamiršt? Jei aš neleidžiu jai pamiršt? Jei tu neleidi man pamiršt? Šimtus kartų bandžiau save įtikint, kad visa tai tik aplinkybės, tik mano išsigalvojimas, jog man tiesiog trūksta mylimo žmogaus, bet... Dar vienas "bet" šioj istorijoj. Kaip tada paaiškinti stipriau plakančią širdį, pamačius tavo žinutę? begalinę šypseną, žinant, jog dar prisimeni mane? nepaaiškinamą pakylėjimą ir džiaugsmą, atsiradus bent menkiausiai vilčiai? iš jaudulio drebančias rankas? Ne, tai ne šiaip kvailystė. Tai tikra. Ir šįkart norėčiau, kad meilė iš tikrųjų tetruktų trejus metus. Bent žinočiau, kad viskas tuoj baigsis iš tikrųjų. Visam laikui. O dabar... Vos tik susitaikau su tuo, kad niekada nebūsim kartu, jog mus skiria ne tik atstumas, bet ir šis tas daugiau, kai nustoju gyventi prisiminimais ir viltimis, tu vėl lyg iš niekur atsirandi, numeti paprastutę frazę ir išnyksti. Vėl sujauki ramų gyvenimą, vėl grįžti ir primeni, kaip man tavęs trūksta. Kodėl? Argi dar yra vilties? Ir pasaulis vėl neramus. Tikiuosi neįmanomo. Pykstu ant savęs, kad svajoju apie nerealius dalykus. Pykstu ant tavęs, kad drįsti atsirasti iš niekur ir lygiai taip pat dingti. Vėl norisi tik garsiai rėkti, šaukti, bėgti kuo toliau. Nuo tavęs, nuo prisiminimų, nuo praeities, nuo vilties. Besidaužančia širdim stebiu tavo vardą facebook'o ekrane naiviai vildamasi, kad vėl grįši, tik šįkart ilgam. Žvelgiu į tavo nuotrauką ir negaliu atitraukt akių. Tos akys hipnotizuoja - kadaise jos mylinčiu žvilgsniu žvelgė į mane. Jose tilpo tiek daug neišsakytų minčių, tiek daug jausmų. Tos lūpos vilioja - kadaise jos man tarė pačius gražiausius ir šilčiausius žodžius, svaigino ir atimdavo racionalų protą. Tos rankos traukia - kadaise skęsdavau šiltam glėby, pamiršus viską aplink, nebereikėdavo daugiau nieko. Ir dabar atiduočiau viską už trumputę akimirką tavo glėbyje, už galimybę bent akimirką išgirsti tavo balsą, bent kelias minutes pabūt šalia, išvysti tavo šypseną. Prašau tiek nedaug, bet tuo pačiu tiek nežmoniškai daug. Vos tvardausi negriebus telefono ir neparašius tau žinutės ar neišsiuntus kokio kvailo laiško, panašaus į šį. Ir negaliu pakęst, kad taip elgiuosi. NENORIU!!!! Noriu tave pamiršt, noriu nebegalvot. Rimtai. Nes per daug skauda. Jau per daug. Matau tavo nuotrauką ir širdį duria. Kodėl? Kodėl šalia tavęs dabar nėra manęs? Kodėl viskas nesibaigė kaip pati gražiausia pasaka ir tobuliausia istorija? Juk kartu viskas buvo nuostabu. Pasakiška. Nesu tobula. Nesi tobulas. Bet... Man tu buvai tobulas. Tik per vėlai tai supratau. Tavo šypsena. Juokas. Humoro jausmas. Ilgi ir rimti pokalbiai. Supratimas. Nuoširdus susirūpinimas. Šilti žodžiai. Kuriamos svajonės. Mieli patarimai. Tvirtas rankos suspaudimas. Gilus akių žvilgsnis. Aukšti siekiai. Žavesys. Bendri pomėgiai. Paprastumas. Romantika. Pesimizmas. Buvimas šalia. Burbėjimas. Nuoširdumas. Švelnumas. Atvirumas. Treningai. Rūkymas. Viskas. Norisi tikėti, kad viskas bus kitaip. Kad tu tuoj atsirasi šalia manęs, žvilgtelsi per petį, pabučiuosi į skruostą, paklausi, kodėl gi nesišypsau, tada pamatysi skaitomą Aristotelį ir nusijuoksi. Tiesiog noriu naiviai tikėti, kad tu čia atsirasi. Būsi. Gyvensi. Mylėsi. Noriu ir lygiai taip pat negaliu pakęsti tos minties. Mūsų keliai išsiskyrė. Jie nebesusitiks, ar ne? Nepamiršk, leisk pasauliui suktis, nors ir tapom svetimi. Tad, kad ir kaip būtų skaudu, padėk man paleist tave. Nesivaidenk sapnuose, mintyse, širdyje, gyvenime. Mylėk tą vienintelę, kuriai aš be proto pavydžiu. Būk laimingas. Net jei aš svajonėse taip ir likau. Dedam tašką. Nes aš negaliu paprastai perskaityt tavo žinutės ir į ją nereaguot. Negaliu nereaguot į nieką, kas susiję su tavimi. Taigi... Taip, šią akimirką vienintelis dalykas, kurio trokštu - išgirsti vibruojantį telefoną ir pamatyti ekrane tavo vardą. Ar perskaityti dar vieną žinutę facebook'e. Bet... Juk puikiai žinom, kad geriau nuo to nebus. Viskas. Ryte aš prabusiu laiminga. Vėl. Kaip vos tik čia atvažiavus. Nes aš gyvenu. Sau. Dėl savęs. Tavęs čia nebėra, reikia pagaliau su tuo susitaikyt. Prašau, nebegrįžk kas pusę metų vien tam, kad apverstum mano trapų pasaulį aukštyn kojom ir lyg niekur nieko išeitum atgal. Jeigu grįši, grįžk visam laikui, jei neketini to padaryt, geriau negrįžk visai. Aš kaip nors su tuo susidorosiu. Žinau, kad vienaip ar kitaip, tavęs tikrai niekuomet nepamiršiu. Nes tu pakeitei mano gyvenimą. Įnešei į jį spalvų, parodei, koks jis gali būt nuostabus, išmokei jausti ir mylėti, šypsotis ir džiaugtis. Kas bebūtų, liksi man vienu brangiausių žmonių pasaulyje. Nes viena širdies dalelė visada bus tavo. O dabar. Atsisveikinkim. Nors eilinį kartą tiek daug minčių lieka neišsakyta... Bet kas nors vis tiek liks nutylėta, net ir po daugybės metų. Sudie. Tiesiog sudie. Ir labai prašau, tebūnie tai paskutinis kartas. Visiškai paskutinis. Be jokių išimčių, abejonių ir dvejonių. Pats paskutiniausias. Visam laikui. Gyvenkim savo pasauliuose. O gal kada nors vaikam ar anūkam galėsim papasakot apie trumpą, naivią, bet labai gražią paauglystės meilės pasaką. Tebūnie tai ir lieka pasaka. Laimingą pabaigą susikursim kiekvienas savą. Sudie. Sudie.

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 1 pranešimas ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Mintys

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007