Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Puslapis 11 [ 1 pranešimas ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: naktibaldos
 Standartinė Parašytas: 2007-03-16 13:38 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

:oops: nu gal esate kas naktibaldos as tai siaip daznai vaikstau per miegus viena vakara laukiau kol pusesere uzmigs ji visai mazyte ir uzmigau kartu mane pazadino bet as nieko neatsimenu ,pusesere gyveno pirmam aukste o as antram ir as ejau namo ir kazkaip atsiduriau sklepe dauziau duris ir sakiau mama ileisk ir poto isgirdo teta ir atejo miegancia nuvede iki mano duru ir paliko as ir vel atgal i sklepa dauzau duris saukiu o jau antra syk kai atejo nuvede i kambari atsimenu tik tiek kaip as sedejau ant lovos ir nuejau miegoti kai visa sita iviki pasake nepatikejau bet poto supratau tiesa
:lol:
AS DAZNAI NAKTI EINIU ISALDYTUVA PASIDEDU IR PJAUSTAU ANT LENTELES MAISTA VERDUOS ARBATA O KAS IDOMIAUSE I VIRTUVE STALA ATSITEMIU IR PRISISODINU SAVO LELIU SU KURIOMIS JAU 5METAI NEZAIDZIU IR AS ANT JU SAUKIU SNEKIU ,KAIP SU VAIKAIS TETIS PAMATES PAMATE ISONO VISKA IR PAPASAKOJO :oops: BIJOJO TRUGDYTI MAN NET NZN KODEL O KAI ATEINA RYTAS AS NUEINU ATSIGULTI TAI JAU NE PIRMAS KARTAS IR VISI YRA MATE NORS AS NIEKO NEATSMENU :arrow: TAI BUVO KOKIE DU SYKIAI KA MANOT KAS TAI GAL EMOCIJOS :idea:

nulaizyciau tau nosyte

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 1 pranešimas ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007