Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Puslapis 11 [ 10 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Standartinė Parašytas: 2007-07-27 15:42 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

nebesuprantu,sianakt ja susapnavau jau ketvirta karta :?

Paskutinį kartą redagavo celafans 2007-07-27 15:58. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-07-27 15:52 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

blogas zenklas :?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-07-27 16:21 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

kodel? :roll:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-07-27 17:55 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

as nelabai nusimanau apie sapnu reiksmes bet manau nieko blogo sapnuoti tau patinkanti zmogu. ada is ryto kai atsikeli, toks pakyletas zmogus buna :)

Į viršų 
 Standartinė Parašytas: 2009-01-20 15:17 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

celafans rašė:
nebesuprantu,sianakt ja susapnavau jau ketvirta karta :?

Mano istorija tokia.Pries beveik dvidesimt metu man patiko vienas vaikinukas,kazkuria prasme ir jis man nebuvo abejingas. :twisted:
Baigeme mokslus ir musu keliai issikyre,nuo to karto as ji maciau gal kokius tris kartus,bet i mano sapnus jis ateina kasmet ir taip jau koki penkiolika metu as ji susapnuoju.Karta per menesi tikrai suspnuoju,buna ir dazniau.Sako,kad galvoji apie ta zmogu,kad susapnuoji,bet kartais tikrai net nepagalvoju.Patys sapnai buna malonus,jis labai meiliai elgiasi su manim sapnuose,nubundu ir galvoju,kaip butu gerai,kad sapnas prasitestu... :roll: Tokie silti jausmai mane uzplusta,atrodo,kad noretum tam zmogui pult i glebi.Dar kas idomu,jei as susapnuoju ta zmogu,tai butinai ta diena as susibarsiu su savo vyru.Tai jau patikrinta,ir ka tai galetu reikst,gal kas turit panasios patirties pasidalint :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-01-20 15:30 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

-- Cia turbūt ši žinutė tinka paskutiniam pašnekovui. :) -- Yra vienas ne iki galo, tačiau su faktais apibrėžtas keliose knygose esamas išsireiškimas. Susapnuosi ką nors, prabudęs įsitikinsi/patikėsi tuo. Tą ir paragausi gyvenime. O, kad sakai susipyksti su vyru. Cia tavo jau gilus įsitikinimas. Jeigu taip nutinka. Su vyru principingai elkis maloniai! Tavo troškimų niekas nepralenks. Jeigu sapne jautiesi gerai, manau tai ženklas, kad negali sedėti vietoje, kaip dabartinėje situacijoje. Pabandyk ką nors nuveikti šiuo klausimu. Manau su pakylėjimu tai darysi :roll: :D T

Į viršų 
 Standartinė Parašytas: 2009-01-20 15:49 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

daivanaiva rašė:

Mano istorija tokia.Pries beveik dvidesimt metu man patiko vienas vaikinukas,kazkuria prasme ir jis man nebuvo abejingas. :twisted:
Baigeme mokslus ir musu keliai issikyre,nuo to karto as ji maciau gal kokius tris kartus,bet i mano sapnus jis ateina kasmet ir taip jau koki penkiolika metu as ji susapnuoju.Karta per menesi tikrai suspnuoju,buna ir dazniau.Sako,kad galvoji apie ta zmogu,kad susapnuoji,bet kartais tikrai net nepagalvoju.Patys sapnai buna malonus,jis labai meiliai elgiasi su manim sapnuose,nubundu ir galvoju,kaip butu gerai,kad sapnas prasitestu... :roll: Tokie silti jausmai mane uzplusta,atrodo,kad noretum tam zmogui pult i glebi.Dar kas idomu,jei as susapnuoju ta zmogu,tai butinai ta diena as susibarsiu su savo vyru.Tai jau patikrinta,ir ka tai galetu reikst,gal kas turit panasios patirties pasidalint :D

As karts nuo karto sapnuoju zmogu, su kuriuo pries gerus metus siejo jausmai. Kai pabaundu, as irgi pagalvoju, kad butu gerai, jog sapnas prasitestu.. todel nekenciu tokiu sapnu, nes ryte buna labai negera atsibudus.. Na taip, galvoju as apie ji retkarciais, bet sapnuoju tikrai ne tomis naktimis, kai galvoju.. Susapnuoju bet kada.. Man kazkas yra sakes, kad jei sapnuoji kazkoki zmogu, jis apie tave galvoja..

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-03-18 21:40 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

anksčiau esu sapnavus savo vaikina, kai mes dar buvome pora,tada sapnas pasirode tikrai mielas, bet ši draugyste ilgai netruko, tiesiog nesutapo interesai ir meiles supratimas... o beje ta sapna sapnavau savaite pries issiskyrima...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-11-26 19:39 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Truputuką ne į tem, bet jei sapnuoji vaikiną ,kuris tau ptinka, tai reiškias, kad jis galvoja apie tave?:)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-11-27 21:36 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

Sapnininkas sako, kad paprastai tokie sapnai išduoda jūsų ilgesį, meilę jiems :)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 10 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007