Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Puslapis 22 [ 20 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-10 11:07 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

GyckaZ rašė:
Zinau ka reiskia kompiuterio priklausomybe.... esu ta patyres bet issigelbejau nuo to :( :D

Kaip isigelbijai? Jeigu ne paslaptis.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-10 21:59 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

reikėjo visų pirma daug valios ir pastangų(man tuo metu buvo su akimis prastai,perštėjo,būdavo raudonos ir šeips skaudėdavo.) lakstydavau lauke buvo vasara nenorėjau niekur eiti bet reikėjo prisiversti, šeip visą laiką nuo pc motiną globojo, aš nesėdėjau prie pc apie kokį 1,5mėnesio o vėliau 1 men. tik po 2 val. kas diena :) ir kažkaip dabar nesu priklausomas :) gal šiek tiek nuo bendravimo internetu, bet jei turiu draugių ta iir realybėje pabendraujam :lol:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-10 22:49 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Gal ir norėčiau,aš bent jau juose pasijaučiu "žmogumi",juntu kad gyvenu...Jei juos mokėčiau valdyti,tai juos ir valdyčiau,kaip užsigeisčiau,ir?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-10-17 14:32 
It Dangus Ir Žemė.
It Dangus Ir Žemė.
Vartotojo avataras

nėra_vyšnių rašė:
<...> Yra tokia būsena, kai sapnuodamas suvoki, kad sapnuoji, bet nepabundi, o kontroliuoji savo sapnus. pvz.: gali pradėti skristi, aplankyti draugo kambarį ir pan. bet norint to pasiekti reikia labai daug dirbti su savimi :)

Cha! Easy dalykas iš tikrųjų... :) Savo sapnus pradėjau kontroliuoti nuo kokiu 15 metų... :) Nors kartais viskas vystos ne taip, kaip aš to noriu, bet visada priverčiu sapną paklusti man... :)

Visų pirma, sapnuojant reikia kreipti dėmesį į visiškai nereikšmingus dalykus. Pvz.: Stengtis įžiūrėti kelinta valanda dabar, įsiminti antro plano veikėjų veidus. Jei jūs sapnuosite - jums tai nepavyks: viskas bus susilieję, o laikrodžių ciferblatai be skaičių, arba rodyklių.
Jei veiksmas sukasi pažįstamoj aplinkoj (greičiausiai sapnuosite, kad lenktyniaujat arba bėgat nuo kažko) stenkitės stipriai atsispirti ir sklęsti pažeme, o paskui kuo aukščiau pašokti. Visada taip greičiau judama sapne ir aplenksite savo priešininką, arba atsiplėšite nuo persekiotojo akimirksniu, nors ir atrodys kad judate aplinkkeliais.
Trečioje vietoje reiktu paminėti košmarus: jei jus bando nužudyti, o jūs negalite nieko padaryti. Šiuo atveju - nestokokite žiaurumo ir tapkite baisesniu už savo žudiką. Įgykite super galių, nutraukite virves ar antrankius (jei rankos surištos už nugaros), pašokite į viršų (sapnuose blogiukai neskraido ir tai yra vienintelis įrodytas faktas, taip pat nebijokite - uždaroje patalpoje į lubas neatsitrenksite, o jei taip atsitiks - iki smūgio tikrai pabusite) ir pagriebę aštrų daiktą (peilį, stiklo šukę, surūdijusią pjūklo dalį, šakutę galų gale, o jų tikrai nepristigs) smeikite priešininkui į ranką, pilvą, nugarą, inkstus ar kepenis (tik nieku gyvu nesmeikite į galvą). Žinoma priešininko taip nenužudysite ir menkai tesužeisite, bet užtai jis visada parodys kaip jį reikia pribaigti. Jums tereiks kitą kartą atsiminti tuos būdus. Po tokių įvykių pabusti neturėtumėte, bet jis taps beveik geriausiu jūsų draugu (tai nereiškia, kad turite su juo susidraugauti - visada būkite atsargūs). Jei iš sapno panorėsite pabusti, po tokių įvykių, jums beliks to panorėti arba gali būti, jog reiks smeigti aštriu daiktu sau į plaštaką (skausmo nejusite... dažniausiai).
Taip pat svarbus aspektas košmaruose - televizoriaus ir kompiuterio ekranai. Jei netyčia užkliuvo akis už kažko neįprasto (tarkim "Meilės forume" pamatėt naujo žaidimo ekrano nuotrauką) niekur neskubėkite, nors ir skubate beprotiškai ir tą ekrano nuotrauką išanalizuokite iki galo. Jei reikia - užsirašykite kas ten pavaizduota. Jei vis tik to nepadarėte ir norite kažką sužinoti - aplinkinių (geriausių draugų, šeimos narių ir t.t.) pagalbos nesitikėkite. Už tai ant jų pykti taip pat neturėtumėte - tai jūsų sapnas.

Na sakyčiau tik tiek. Dėl paskutinės skilties tai neseniai nukentėjau. Buvau radęs paveiksliuką, kokia eilės tvarka reikia nupjaustyti galūnes "mano monstrui", bet neįsidėmėjau, ir vietoj to, kad nukąst liežuvį, aš buvau pasiruošęs nupjaut pirštą. Vos pats nepraradau liežuvio... :D Tiesa - grupioko prašiau kad atsiųstų žinutę su eilės tvarka išvardinta ką reiks nupjauti. "Sulaukiau"... :D

P.S. Kam patinka siaubo filmai - turėtumėt labai smagiai praleisti laiką savo sapne. :D Beje - paminėjau, kad nesmeigti į galvą priešininkui - tai ne tik nežmoniška, bet galite susapnuoti, kad pabudote, nors taip toli gražu nebus. O tada pabusti bus dar sunkiau, atsikelsite išpilti šalto prakaito, perbalę ir labai labai išsigandę... Jei iš vis pabusite...

Ir taip - tai ne mano išgalvoti faktai.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-10-17 14:49 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Sapną kontroliuot ne jį suprast, o sąmoningai užmigt. Sapnininkas tave paguldo į sapnų pasaulį kai supranta, jog tu miegi. Prieš tai 20min jis verčia jus vartytis, tai įsitikina, jog jūs dar nemiegate. Jeigu savanoriškai nejudėsite puslavandį ir daugiau ir sąmoningai bandysite užmigt, galbūt jums pavyks nuo kūno atsispirt. Kiek girdėjau po sąmoningo atsijungimo pajuntate, jog pakylate, nereikia išsigąsti. Tai pirmas žingsnis sapno link savomis kojomis ;) Bet kiek žinau nepatyrusies toks sapnas būna itin baisus ir lyg košmaras, nuo kurio nesigauna pabėgt.

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 22 [ 20 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007