Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Puslapis 11 [ 3 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: sapnai vaiduokliai
 Standartinė Parašytas: 2008-02-23 01:45 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

labas, visiem. siandien tik uzsiregistravau cia. noriu pasidalinti savo keistais sapnais. gal rasiu bendraminciu, gal ne man vienai tai nutinka?
visu pirma mane aplanko periodiniai kosmariniai sapnai. kas menesi ar tris savaites. ir toks jausmas kad viskas vyksta tikroveje, nors is tiesu tai miegu tuo metu, kadangi veiksmas vyksta butent toje vietoje kur miegu...
tokie sapnai prasidejo butent pries tris metus.. pirmas buvo toks:
1. sapnuoju kad pabundu , ir pamaciau sau virs galvos vyra kabanti ore. net nepajutau kaip pasokau is lovos ir isijungiau sviesa..
2. kitas, vel miegu savo lovoj, sapnuoju kad pabundu ir pamatau salia palei lova prie sienos issikisusia mazo vaiko rankyte, kuri slinko apie 30cm ir dingo... bet toks jausmas kad as is tikruju prabundu , pamatau viska ir vel uzmiegu... :( labai baisu buna is ryto..
3. kitas sapnas..: vel viskas vyksta apie lova.. jauciu tiesiog kad kazkokia butybe tiesiog priskrenda prie mane palinksta kazka susnabzda ir vel nieko neatsimenu...
4. kitas: kad guliu vel lyg jausciau kazka salia, noriu pabust bet neina, sukuos lyg savo kune bet negaliu nei atsimerkt nei pajudet..
5. beje pries ketverius metus, mirus teveliui , ji taip pat sapnavau ta pacia mirties diena. kad jis pasauke mane i virtuve, as prisilieciau prie jo rankomis ir jis isnyko tada. o toje vietoje kai jau prabudus nuejau. ten ant salo dege sventa zvakute.
PS. gyvenamoji vieta itakoti cia negali. nes as ja keiciau kelis kartus, taciau kosmarai vistiek persekioja....
|Gal pati p.Laima paskaito cia? gal galetu patart ka? :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-24 15:27 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

chm...labai keista, žinai aš ir su savo draugu sapnuojam kaip ir periodinius sapnus(tuose sapnuose buname arti LD - Luciding dreaming)LD- tai samoningas sapnavimas, kai supranti, kad sapnuoji.
Aš sapnuoju tik apie meilę(šiek tiek galbūt geismą) vienos panelės, jau taip nuo 9metukų atrodo(man greit 13bus, laukiu ir vėl savo sapno :lol: ), paskutiniame sapne buvo taip:
Atsiduriu dušuose ir pamatau savo galbūt "išsvajotają merginą" ir tada mes kalbamės apie viską ir pan. Tada ji tolsta,tolsta,tolsta....Mano širdis lyg sustingsta iš nelaimės...Ir tokius sapnus prisimeni po kelių mėnesiu ar vėliau...
Mano draugas štai ką sapnuoja:
Apie mūsų miestelio užgrobimą.... :D
Jis jau sapnuoja fantastinius, kad tipo užgrobia mūsų miestelį, jis kovoja su blogiu, ir pan...(jam 15metų greit sueis).
Šeip man kaip tik smagu tokius sapnuoti, tik nevisada sapne būna malonu.
Skaičiau apie sapnus visai neseniai....
Ten rašė: Sapnai būna pranašingi ir neprašingi.
Juos labai sunku atskirti, bet jei atsikiri tai iš tų pranašingų būna 50 procentų apie mirtį, ir 50 procentų apie nelaimes.
Pvz.: vieno žmogaus istorija pasakysiu.
Žmogus sapnavo kad balkone atsirėmė į turėklą ir jis lūžo(o jis patsai nukrito iš kažkeik tebn aukštų nepamenu).tada ryte jis atsibudęs, pastebėjo balkone kad yra netvirti turėklai ir šiek tiek apgadinti, kad gali tikrovėje atsitikti toks pat įvykis kaip ir sapne.Mūsų pasakomė perdėlioja informacija mūsų galvose arba praneša apie būsimą nelaime....Patiems spresti :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-10-15 16:08 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Aš tokių sapnų įkaitas jau nevienus metus ir tai man vyksta kasdieną.. Visa tai daro depresija, nervai... (bent jau man)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 3 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007