Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Puslapis 11 [ 3 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Mano Pranasiski Sapnai
 Standartinė Parašytas: 2010-04-09 21:12 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Mielieji, turiu toki neiprasta dalyka.
Man sapnuojasi pranasiski sapnai susija su mano mylimaisiais. Dazniausiai tai iviksta artejant isiskyrimui (jau buvo 3 kartus is eiles, vaikinas ne tas pats) Kaskart spanuoju kad mane palieka ir net gi galiu pasakyti del ko.
Paskutini karta pries isiskiriant as miegojau su savo mylimuoju lovoj ir man prisisapnavo, kad kai mes buvom kartu prie musu prisijunge dar viena mergina. Ispradziu man tai patiko, poto pradejau pavydeti jiems. Pabudus isgirdau tokius zodzius.- nebenoriu buti su tavimi. kaip paklausiau kodel, ir su kuo jis nori buti. jis atsake,- su visomis.
Vakar, man jis prisisapnavo vel, sapne mes tiesiog buvome kartu.. ten buvo dar jo draugas sedejom masinoj visi kartu. ir maniskis paklause,-na kada tau imokykla reikia ?
Tai gi, kaip tik ta diena kai ejau i mokykla atsitiktinai sutikau jo drauga jis papakojo, kad jis su mano buvusiu ir kitais draugais vaziuoja kartu atostogauti. Prisiminiau sapna net siurpukiukai perbego.

ar dar kam nors taip buna ?
:dontknow:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-10-15 11:50 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Man taip buna tik jei susapnuoji gera sapna tai buna blogai. o jei susapnuoji bloga sapna tai laukiu visada kazko gero. Ir tai pas mane pasitvirtina.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-10-20 13:18 
It Dangus Ir Žemė.
It Dangus Ir Žemė.
Vartotojo avataras

O aš savo sapnus kontroliuoju. :evil: Neteko susapnuoti dar tokio pobūdžio sapno, bet dar neprašoviau nei karto. :)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 3 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007