Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Puslapis 11 [ 5 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Baisus sapnas ()
 Standartinė Parašytas: 2009-08-07 13:21 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Kai antąjį katą ryte (7.30val.) užmigau, susapnavau, kad mano kambaryje velnias, aš su juo pradėjau muštis, pagriebiau jo galvą už ragų ir pradėjau ją trankyti į stalą taip, kad ji nutrūko ir aš jį užmušiau. Tuo metu kai velnią žudžiau, jaučiau didelį adrenaliną.
Vėliau pravėręs savo kambario duris pasižiūriu į jo raudoną, kraujuotą, didelę galvą, tarsi įsitikindamas ar jis tikrai negyvas. Jaučiau didelę baimę.
Toliau sapnuoju, kad su tėvais ruošiamės kažkur išvykti, apžiūrėdami butą, ar nepalikti atidaryti langai, neįjungti elektros prietaisai. Aš įėjęs į savo kambarį uždarau langą, ištraukiu iš rozetės prailgintoją kuriame prijungtas kompiuteris. Tačiau vėl įėjus pamatau, langas atidarytas, o prailgintojas į rozetę vėl įjungtas.Aš vėl langą uždarau, prailgintoją ištraukiu. Tačiau vėl įėjęs į kambary radu atdarą langą ir įjungtą prailgintoją... Mane apima didelė baimė supratus, kad tai kažkas atgamtiško, kad mano namuose - vaidenasi. Iš didelio išgąsčio išbėgu į laiptinę ir apkabinu savo tėvą atsisėdusį ant grindų. Mes visi labai išsigandę, suprantame, jog mūsų namuose apsireiškė poltergeistas (tas pats velnias kurį aš užmušiau). Tėvams sakau reikia pasikviesti kunigą, kad mūsų namus pašventintų.
Toliau seka šio sapno trečioji dalis, kad aš, tėtis ir mama esame prie prūdo(vandens telkinys,kuriame vaikystėje maudydavomes). Ten prie manęs pribėga kažkoks šuo man iki kelių, storas, didele galva. Jis lyg pradeda pulti ant manęs ar aš jį pirmas pradedu gaudyti, nepamenu. Turėdamas kažkokią virvę rankoje iš jos staiga padaręs kilpą, stangiuosi ją užmesti ant šuns galvos, keletą kartų pamėtęs kilpą užmetu ir šunį pasmaugiu. Toliau įmetu jį į tą prūdą su virve palikta ant kaklo ir jis nuskęsta.. Tačiau staiga jis išnyra į paviršių, bandydamas išsikapstyti, bet aš pradedu jo galvą daužyti akmenimis. Tuo tarpu mano mama šaukia nežudyk šuns, tačiau aš tik vienas suprantu, kad tas šuo-blogis ir jį galutinai užmušu.

Sapnuodamas šį sapną supratau, jog aš jo nesapnuoju, o tai vyksta realiame gyvenime. Tačiau pabudęs apie 12val. supratau jog tai buvo tik baisus sapnas.

Labai prašau, gerb.Laimos ir Visų kitų pagalbos analizuojant šį sapną.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-08-12 01:33 
Administratorius
Administratorius

kraupokas vaizdelis :shock:

is tikruju, diena susapnuoti sapnai nieko nereiskia, tai, galima sakyt tiesiog... nerealiu vaizdiniu kratinys, tiesiog dieninis košmaras... nereikia dienom miegot ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-08-12 18:11 
It Dangus Ir Žemė.
It Dangus Ir Žemė.
Vartotojo avataras

mmm... kosmaras.... ir as tokio noriu..... :cry:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-08-12 21:38 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Filmų per daug prisižiūrėjai.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-08-14 10:24 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Filmu neziuriu,tieiog turiu didele vaizuote,esu meno zmogus,tad ir sapnai atitinkami :lol:

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 5 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007