Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Puslapis 11 [ 2 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Sapnuoju savo vaiką.
 Standartinė Parašytas: 2009-09-14 08:20 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

prieš Velykas sapnavau, kad dingsta mano sūnus, jam dabar 1,8 mėn. Tiesiog matau jį besišypsantį, laimingą ir staiga tiesiog dingsta akyse, jo nebelieka, nėra ??? Raminau save, kad tai tik sapnas, viskas gerai, mažylis auga sveikutis, visų mylimas... Bet tas pats sapnas jau po Velykų pasikartojo dar du kartus. Pradėjau kabinėtis pati prie savęs, gal aš per mažai dėmesio skiriu mažyliui, gal bloga mama esu... tokios ir panašios mintys kamavo. O baisiausia nutiko birželio mėnesį. Sūnelis vos nepaskendo.
O šiandien apie 6 val., vėl sapnuoju savo mažyli. Mes gyvenam Klaipėdoje. "Vaikštom prie Danės upės, vyras, aš ir sūnus, prie mūsų prieina lyg ir pažystama moteris, ji užkalbino vyrą darbo reikalais. O sūnų jau matau bėgantį upės pakrante (ta pakrantė, tokia keista sukalta iš medinių lentučių, atsimenu net raštą, kvadratukais, pro kuriuos matosi vanduo ir dar linguoja visa). Bėgu iš paskos, šaukdama, o mažylis net neatsisuka. Kažkaip bėgdama pamačiau ant tilto stovintį vyrą ir kalbantį telefonu. O po akimirkos mano sūnus krito į vandenį ir dingo, net nesimatė po vandeniu". Pabudau nuo spaudimo krūtinėj, bandžiau užmigti, norėjau dasapnuoti laimingą pabaigą, bet nepavyko. Gal padėsit išsiaiškinti kodėl tokie sapnai pas mane lankosi? Šiaip sapnuoju retai, bet kai prisapnuoju tai ilgai pamiršti negaliu. Labai jums ačiū.
Indra.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-09-14 21:22 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Manau tai tiesiog tavo atsakomybės jausmo "atvaizdas". Nerimas prarasti vaikutį ir kartu rūpintis. Tai milžiniška atsakomybė. Prie miegą bandyk išgerti keletą raminamų tablečių. Pats vartoju Persen'a ir manau neblogai ramina. Galbūt jeigu nepadėtų tiesiog paprašyk stipresnių raminamų tablečių. Visuomet sunku miegoti, kai galvoje daug minčių. Tau tereik atsipalaiduoti.

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 2 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007