Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Puslapis 11 [ 1 pranešimas ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Ką tai galėtų reikšti?
 Standartinė Parašytas: 2010-01-09 15:58 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Sveiki visi, tikiuosi galėsit man padėt suprast tokio sapno prasmę. Vakar man apskritai buvo labai sunki diena, daug nervinausi, buvau susijaudinus, mąsčiau apie vieną klaidą, kuri gal nulėmė šį bei tą mano gyvenime. Kadangi buvau velniškai pavargusi, nors man įprasta eiti miegot išvis paryčiais - nuėjau miegot apie pusę dešimtos. Kol užmigau, kol ką - tarkim, kad atėjo kokia 22h. Ir atsikėliau tik 10,45. Tad beveik 13 valandų išmiegojau!!! Siaubingai daug ir man labai nebūdinga. Na, ir prisiminiau du sapnus:

Aš vaikštau kažkokioj patalpoj, kur pilna įvairaus padėvėto šlamšto. Žiūrinėju dėžes, papkes tokias, kur atsidaro. Renkuos daiktus, kuriuos norėčiau nusipirkti. Pasiimu dvi papkes tokias ir kelias dėžes dideles ir nešu pardavėjai. O pardavėja yra Neringa iš telebimbam. Mes esam teatre, užkulisiuose. Aš ateinu prie jos, o ji atrodo lyg režisuotų tą spektaklį, kuris vyksta scenoj, ir mums matosi pro šoną ir tas teatrines užuolaidas, kur būna šonuose. Tad ji stebi tą veiksmą, esantį scenoje, ir tuo pačiu metu apžiūrinėja mano išsirinktus daiktus. Aš atidarau vieną papkę ir ten yra maišelis, kurio atrodo tuo momentu neišsirinkinau. Ir jis pilnas mano buvusių pliušinių žaislų, kuriuos kažkada seniai išnešiau į palėpę kaip nenaudojamus. Na, nesutrikau prie jos, ir apsimečiau, kad tikrai išsirinkau juos, nors viduje labai nustebau, kur dingo mano tikrai išrinkti, ir, kad ji manuosius perpardavinėja daiktus. Na, išsirinkau kažkokį geltoną pliušinį viščiuką lyg norėčiau pirkt. Tada pažiūrėjom kitas dėžes, kur atsinešiau - ten buvo palapinė supakuota, antklodė su pagalve lyg miegmaišis supakuota. Tie daiktai jau nebemano buvo, o nematyti. Tada aš pasakiau, kad maždaug palapinę tik gal pirksiu, o miegmaišį ir pati turiu, o ta Neringa pradėjo aiškint, kad kaip tik labai šilta ir gerai būna miegot su tikra antklode. Kažkaip baigės taip lyg tas sapnas, arba aš nebepamenu.O antras surištas su pasąmone. Gruodžio gale gavau pakvietimą į sesiją, tokios viešosios organizacijos, kur ilgai mokausi. Labai norėjau važiuoti, bet kaip tik tą vakarą, kai gavau pakvietimą pakilo temperatūra 39. Mąsčiau važiuot ar ne, o tuo momentu susirašiau su vienu pažįstamu, su kuriuo kelis kartus buvome tose sesijose. Jis dabar studentas ir sakė ten bus vienu iš vadovų. Na, apsidžiaugiau dėl jo, bet vistiek dėl ligos atsisakiau važiuot. Jis šiaip labai rimtas vaikinas, negeria, nerūko. Domisi mokslu. O vakar kaip tik žiūrėjau fotografijas iš tos sesijos. Na, ir sapnas:
Kažkas man pasakoja lyg gandus ar negandus, po tos sesijos, kuri baigės sausio 6 dieną. Kad ale tas mano pažįstamas buvęs išgėręs beveik visas dienas ir koks jis degradavęs jau, jei net tokiom organizacijoj, kurios taisyklės teigia nevartoti alkoholinių gėrimų. Ir tuo momentu mačiau lyg momentus iš tos sesijos, lyg pati būčiau buvus. Kaip valgykloj visi valgo ir jis valgo ir vaikšto ir aš lyg žiūriu į jį ir negaliu tuo patikėti. Vat tokie du mano sapnai. Nuėjau pas gerb. Laimą pažiūrėt ką tai reiškia, bet net nežinojau ko ieškot. Pažiūrėjau tik teatras. Tai reiškia, kad išsipildys mano svajones - apsaugok die, kad tai būtų tiesa, nes vakar tikrai visą dieną dėl tos vienos svajonės ir pergyvenau ir pergyvenu iki šiol. Tad būčiau labai dėkinga, kad gal padėtumėt man išsiaiškinti, ar turi šie sapnai kažkokią prasmę, ar tai tiesiog pasąmonės srautas.

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 1 pranešimas ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007