Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Puslapis 11 [ 3 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Pasikartojantys sapnai
 Standartinė Parašytas: 2011-07-13 03:40 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Pasikartojantys sapnai kurie manau neturi reiksmes.. taciau ju esme paprasta - buvusi su kuria leidziu laika, kas keisciausia sapne nera jokiu pykciu ar samysio. Sviecianti saule ir silti jausmingi santykiai. Vienintelis ka galiu pasakyt jog man realiai nera net laiko galvot apie ja.. Tad nesuprantu is kur pasamoneje dar islike jos prisiminimai. Ar tai man kazka turetu padiktuot? Ilgesys gal uzsilikes.. Taciau jau per toli vienas nuo kitu kad butu kazkas islike. Na pasamprotaukim draugiskai ka tai galetu reikst..
Mano vienintele nuomone - tiesiog pasamones isdaigos, kurios mane biskuti erzina.. :) Blogiausia jos kartojasi.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-07-14 14:31 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

um ,as irgi panasiu sapnu turejau kai meginau uzmirsti man patinkanti vaikina ,ir lyg buvo aisku kad viskas baigta ir kartojau sau kad jis praeity ir kad as jo nebemyliu, daznai sapnuodavau sapnus su juo ,bet man buvo aisku ka tie sapnai reiskia ,sirdis nenorejo pamirsti jo ,bet blaivus protas vis kartojo kad taip geriau .. vistiek galu gale tokie sapnai baigesi ..

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-07-15 12:07 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

tiesiog tu norėjai tos ramybės, ir tebenori, todėl ir sapnuoji, kai gyvenime stos viskas į savo vėžes šioje srityje, nebesapnuosis tokie sapnai. tu jos ilgiesi, tai natūralu ;)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 3 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007