Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Visa kita » Likimas

Puslapis 110 [ 137 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: sawizudybe
 Standartinė Parašytas: 2006-05-16 20:26 
Begalo laimingas!
Begalo laimingas!
Vartotojo avataras

Ka apie tai manote?kodel jauni zmones pasitraukia is gywenimo?noreciau pakalbeti sia tema, zinoma, ji skaudi...dauguma galwoja, kad taip elgiasi silpnawaliai, taip, jie pasirenka lengwiausia kelia ir pabega nuo problemu, bet nelengwa pakelti ranka pries sawe, sunaikinti wisas swajones ir wiltis, palikti kazka nepatirto, nesuprasto, galbut dar neatrasto.Anksciau daug laiko apie tai galwojau, ne karta buwau ant tilto, ziurejau, werkiau...bet wis atsisukdawau eiti namo...dabar nesigailiu, kad pasilikau, nes turiu nuostabu zmoguti, kuri labai myliu.Tik bijau, kad likimas musu neisskirtu, nes ji yra ta, kurios ieskojau, joje nieko netruksta...su ja atradau sielos ramybe.Sakoma, kad pasaulyje yra wienas zmogus, kuris tau skirtas, manau, kad tai ji ir jai neliks jos, nemanau, kad galeciau toliau zwelgt i pasauli.Man pasaulis yra slykstus...nezinau ar cia pasilikciau, jei likciau wienas...kodel slykstus?todel, kad zmones yra bejausmiai, todel, kad daugumai wyru rupi tik sexas, todel, kad zmones zudo, wagia, kankina...man slykstu gywenti tokiam pasauly...bet esu cia, nes cia yra mano laime ir wisomis jegomis laikysiu ja, nepaleisiu.Aciu, kad mane isklausot.

nes dabar viskas kitaip...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-05-16 21:31 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

tikiuosi neizeisiu nieka cia esanti, bet zmones manantys apie savizudybe mano akimis ir paskutiniai D***** :roll: apskirtai jei nori zmogau zudykis, man vienodai, tik nepudrink amn smegenu su savo tom nesamonem "zudysiuos".... aisq jei butu man tikrai artimas asmuo bandyciau kazka daryti, bet juk visa savizudybes esme slypi giliai pasamoneje, vadinasi kazka psihologiskai su asmeniu atsitiko....

ir tiesa sakant jokios psihologo pagalbos tokiem zmonem jau nepadeda...jei jau an rimto nusprende zudytis jis tai padarys, nors tu ir malduasi jo, is visu jegu bandysi padeti...

na o kodel zmones tai daro? nzn speju psihiskai paveiktos smegeneles,...tiesiog gereusias budas atsikratyti slegiancios itampos, atsikratyti problemu...visgi tai yra seiminine problema...vadinasi TEVAI BLOGI ir nieko nepadarysi...

as asmeniskai nedrisceu zudytis, pamastes turbut buvau, kaip ir daugelis manau, bet supratau jog esu bailys kad save zaloceu....beje kai praeina tos blogos dienos pradedu suprasti jog mano gyvenimas tiesa sakant yra nuostabus...tyriu puikius tevelius kurie aukoja save del amnes, turiu nuostabiu draugu, ir jei dar ideceu pastangu SIA vasara, tai mano gyvenimas taps tokiu koki as noreciau tureti :? :?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-05-17 17:46 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

galiu pasakyti tik viena.... per daug save myliu kad galeciau sau ka nors pasidaryti!!!

ir visai nesvarbu kokiame pasaulyje as gimiau, visai nesvarbu kaip skauda sirdele ar kaip kartais nesinori keltis is patalo i ta skaudinanti pasauli.... Jei tau sis pasaulis nepatinka - kurkis ji toki, koki nori matyti ir niekada negalvok apie isejima, nes pasaulis yra grazus tik reikia ismokti tai pamatyti :)

Į viršų 
 Pranešimo tema: Re: sawizudybe
 Standartinė Parašytas: 2006-05-23 12:22 

MAN SI TEMA IRGI YRA SKAUDI.PALIETE KELIAS ARTIMAS DRAUGES,KURIOS PASIRINKO GRIAU KITA GYVENIMA,NEI GYVENTI CIA SU SAVO ARTIMAISIAIS.SKAUDU.BET TOKS JU BUVO PASIRINKIMAS,KURIO AS IKI SIOL NESUPRATAU.AS KALTINU SAVE,KAD NESUGEBEJAU ATRASTI LAISVO LAIKO PAKALBETI SU VIENA DRAUGE,NES JOS MAMA PRASE,KAD AS JAI PASKAMBINCIAU,NES JI LABAI NORI SU MANIM PAKALBETI.JAI BUVO SUNKU.AS DELSIAU.IR PO 2 DIENU SUZINOJAU,KAD JI ZUVO AVARIJOJE.SAVIZUDYBE.MANE PAKIRTO.VIS GALVOJU,JEI BUCIAU SUGEBEJUSI PASKAMBINTI GAL VISKAS BUTU KITAIP.MANE IRGI YRA BUVE APLANKIUSIOS TOKIOS MINTYS.BET KAI PER TRUMPA LAIKA (PER PUSE METU)NETEKAU ARTIMUJU:TEVELIO.IR AR ABIEJU SENOLIU,PAMACIAU KAIP YRA SKAUDU ARTIMIESIEMS,LABIAUSIA MAMAI,TAI TIKRAI NESINORI TO DARYTI,IR SUKELTI DAR DIDESNI SKAUSMA.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-05-26 22:36 
Begalo laimingas!
Begalo laimingas!
Vartotojo avataras

tewai turi sawo gywenima, jie padare wiskas, uzaugino, maitino, aprenge ir rupinosi, kai suaugi su sawo problemom kowoji pats...kai jau nebegali, pasirenki kelia...tik newisada jis buna teisingas....newisada supranta tawo pasirinkima...

Į viršų 
 Pranešimo tema: Hmmm...
 Standartinė Parašytas: 2006-06-19 14:48 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Savizudybe.. man netolymas dalykas.. Seip manau kad tai prijimtina tik labai no gyvenimo pavargusiems zmonems. Beje reike gerbti ir tuos kurie uz tai... Uz sava savizudybe jie tokei patys kaip mes tik aisku kitoke logika gyvena.... Nesmerki utu o seip tai kartais isniekru nieko taip acitinka.. Kad nieko nepadare nekalti neturyntis jegu zmones buna kraupiai nuzudyti isniekinti paniekinti buna suzlugdamos ju svajones... As su tuo nesutinku.... :!: Nes jau tokie zmones ir nepagarba visiems...

Hmm... tuomet mes nebedraujgaij....
kam man reijke tokio kuris mane pazysta..
Kaip nuskusta bulve!!!!

Į viršų 
 Pranešimo tema: Re: Hmmm...
 Standartinė Parašytas: 2006-06-19 15:20 

Kapu sergetoja rašė:
Savizudybe.. man netolymas dalykas.. Seip manau kad tai prijimtina tik labai no gyvenimo pavargusiems zmonems. Beje reike gerbti ir tuos kurie uz tai... Uz sava savizudybe jie tokei patys kaip mes tik aisku kitoke logika gyvena.... Nesmerki utu o seip tai kartais isniekru nieko taip acitinka.. Kad nieko nepadare nekalti neturyntis jegu zmones buna kraupiai nuzudyti isniekinti paniekinti buna suzlugdamos ju svajones... As su tuo nesutinku.... :!: Nes jau tokie zmones ir nepagarba visiems...
As tai pati asmeniskai buvau susidurusi su siuo dalyku,mano pazystamas apie tai kalbejo,kad pasidarysiu sau gala,nes man nesiseka,tai as aisku bandziau paaiskinti,kad tai pats lengviausias kelias tai padaryti,bet turi pagalvoti ir apie savo seima,kad kiek suteiksi jiems skausmo.Na lygtai viskas praejo.Bet psichologai apie tai sako,kad zmogus noredamas nusižudyti,dazniausiai niekam nesako,užsisklendžia savy, o nesneka visiems, kad pasidarys ka nors.Aisku čia gali buti ir klaidinga.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-07-18 16:50 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

mano nuomone, savizudybe yra pagalbos sauksmas... kad ir kaip kaikuriems keistai tai skambetu. jei zmogus atiduoda sau brangius daiktus, atsiprasineja uz viska, atsisveikina tai jau didziulis signalas. po truputi jie saukiasi tos pagalbos, bet kai nesulaukia, pasidaro blogiausia... manau si problema yra tokia didziule, nes per mazai apie tai kalbama, truksta psichologu ir pan.
dziaugiuosi uz tave _nekaltas_, kad radai sau artima zmogu, as taip bijau, kad prarasiu ka nors is artimu... :cry:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-07-18 20:20 

Na žmonės savo noru pasitraukiantys iš gyvenimo yra neviso proto arba silpni.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-07-19 14:01 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

tarkim galeciau pasakyti, kad dauguma zmoniu yra nesveiko proto, nes jie lekia automobiliais neleistinais greiciais arba girti, ir jie rizikuoja ne tik savo bet ir kitu gyvybemis... gal tai is salies atrodo ir du skirtingi dalykai, taciau tai darydamas zmogus yra samoningas ir supranta apie rizika. nereikia smerkti zmoniu, kurie norejo arba nori nusizudyti, kiekvienas skirtingai viska isgyvename. pazystu keleta zmoniu, kurie bande kazkada zudytis, zmones kaip zmones, tiesiog tada jiems kazkas "uzplauke" :roll:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-08-15 17:05 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Tiesiog reikia tureti del ko gyventi :roll: Pvz. kaip man buna sunku uztenka tik pagalvoti apie mano dukryte ir atsiranda nauju jegu... Nauju jegu stotis, nesvarbu kokia nasta slegia pecius, ir zengti toliau... Gyvenimas toks jau dalykas :roll: Niekam jis nera visad lengvas: buna sunkiu etapu, buna ir lengvu. Nemanau kad rastum zmogu kuris per gyvenima zenge tik roziu ziedlapiu kilimu, visad tame kilime pasitaiko ir dygliu, tik vieniems maziau, kitiems - daugiau. Tad ziurekime sau po kojomis ir bus viskas ok :lol:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-08-26 00:52 
Begalo laimingas!
Begalo laimingas!
Vartotojo avataras

tiesiog jus kalbat,kad wiskas issprendziama...wiskas taip paprasta...kai kurie tiesiog pagalwoja,kad nesweiki ir nusisuka nuo tokiu...bet yra zmoniu,kurie neteke merginos (issiskiria) ir jie netenka wisko....su ta mergina iseina wiskas,swajones,ateitis,mintys...lieka tik skausmas ir asaros...o jei tewai nesupranta ir neturi draugo,kuriam galetum atsiwerti...tiesiog wiskas kaupiasi tawyje...kol wiena diena tu nebeistweri...susinaikini...tuo metu yra tik wiena iseitis,sunaikinti skausma,arba jis sunaikins tawe...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-09-02 12:36 

_nekaltas_ rašė:
tiesiog jus kalbat,kad wiskas issprendziama...wiskas taip paprasta...kai kurie tiesiog pagalwoja,kad nesweiki ir nusisuka nuo tokiu...bet yra zmoniu,kurie neteke merginos (issiskiria) ir jie netenka wisko....su ta mergina iseina wiskas,swajones,ateitis,mintys...lieka tik skausmas ir asaros...o jei tewai nesupranta ir neturi draugo,kuriam galetum atsiwerti...tiesiog wiskas kaupiasi tawyje...kol wiena diena tu nebeistweri...susinaikini...tuo metu yra tik wiena iseitis,sunaikinti skausma,arba jis sunaikins tawe...

Pasirinkti savižudybe, dėl išsiskyrymo su mergina , mažų mažiausiai kvaila. Vienas protingas mūsų protėvis netgi yra sakęs "mirti dėl meilės gražu, bet kvaila" Tai aš visiškai tam pritariu, todėl tikiuosi, kad tu NEKALTAS tokias mintis jau nuginei toli į šalį.Patikėk tai visiškai beprasmiška, tokio tavo poelgio netgi ta vienintelė (kaip tau atrodo) nesuprastų. Aš tai žinau, mano artimųjų tarpe yra ne viena savižudybė : po kurios lieka daug skausmo, daug neatsakytų klausimų, daug sudarkytų gyvenimų, ir visa tai kam ? Kad nusižudžiusiam būtų ramiau? Netikiu... Juk mes katalikai ir savižudybė - didelė nuodėmė, tai apie kokią ramybę po mirties gali būti kalba? Ramybės neturi ir like artimieji, kokia ramybė gali būti , kai iš gyvenimo išeina artimas , mylimas žmogus. Juk ne vien merginos tave myli, aplink daug tave myličių žmonių, dėl kurių ir verta gyventi, bet visų pirma turi gyventi dėl savęs. Galų gale tam , kad rastum TĄ VIENINTELĘ , kuri priimtų tave su visais + ir - , idealų ar ne , sveiką ar neįgalų ir t.t. Yra dėl ko gyventi šioje ašarų pakalnėj dar , yra...
Pati buvau priėjus mirties slenkstį, tiesa ne žudžiausi, o kraupios autoavarijos dėka, po kurios išgyvenau, mane privertė suprasti, kad gyvenimas gražus, tik mokėkime jį priimti, nesvarbu sunkiau ar lengviau yra vieną ar kitą dieną, vistiek po tamsos visada ateina šviesus rytojus, negi netiesa? :wink:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-09-03 09:25 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

siaip savizudziams issiskiria ar nebeissiskiria [nebepamenu] kazkoks hormonas, kuris juos vercia jaustis taip keistai... na bet cia jau reiktu pasiskaityti daugiau :roll:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2006-12-06 22:15 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

aš manau,kad savižudžiai,kurie apie tai kalba,atvirai kviečiasi pagalbos,todėl nemanau,kad tokiem žmonėm pasakyti "tu durnas,kad taip galvoji" yra protinga...tokiam žmogui reikia pagalbos ir kas svarbiausia jis pats tai pripažįsta,belieka tik padėt,bet argi šiandieninė visuomenė rūpinasi kitais?tik žiūri kaip sau naudos pasidaryt ir net nepagalvoja kiek daug reiškia savižudžiui "kaip gyveni?", "Aš tave myliu" ir panašios,atrodo,nereikšmingos frazės,o jei jį dar kas nors ir išklausytų...galbūt pamirštu jis tas mintis apie savižudybę...(kalbu iš asmeninės patirties,tiesa,žudytis nebandžiau,tačiau kitais drąstiškais būdais bandžiau prašyt pagalbos ir žinau,kad yra labai skaudu,kai tavęs neišgirsta brangiausi žmonės...)
ir aišku yra tikrieji savižudžiai...jiems,deja,jau nebelabai pagelbėsi,nes jie neprašo pagalbos...viską kaupia kaupia savy ir vieną dieną tyliai nutraukia savo gyvenimą,palikdami baisias dėmes kitų žmonių gyvenimuose
taigi,norėjau pasakyt,kad žmogui,kuris kalba apie mirtį,būtinai reikia padėt,nepalikt jo likimo valiai su mintim,kad gal kas kitas padės,kaip dabar priimta mūsų visuomenėje...

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 110 [ 137 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Visa kita » Likimas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007