Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Visa kita » Likimas

Puslapis 810 [ 137 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-05-22 23:20 
Begalo laimingas!
Begalo laimingas!
Vartotojo avataras

optimizmas gerai, bet jo per didelis kiekis gali suzlugdyti...gyvenime reikia visko, ir liudesio ir dziaugsmo, juoko ir asaru, jei nors vieno is ju nebutu, tai gyvenimo negalima pavadinti pilnavertisku...zmones yra laisvi, jie pasirenka savo kelia..o kad zudytusi del menkniekiu, nesu girdejes...arba draugystes, kuri truko savaite...tai pavirsutiniski dalykai...o ne kazkas gilesnio...zmones visada ziuri ir vaiksto pavirsiumi, o nezvelgia giliau...todel ir nyksta tikrosios vertybes, o iskyla materialines....

nes dabar viskas kitaip...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-05-23 17:59 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

_nekaltas_ rašė:
optimizmas gerai, bet jo per didelis kiekis gali suzlugdyti...gyvenime reikia visko, ir liudesio ir dziaugsmo, juoko ir asaru, jei nors vieno is ju nebutu, tai gyvenimo negalima pavadinti pilnavertisku...zmones yra laisvi, jie pasirenka savo kelia..o kad zudytusi del menkniekiu, nesu girdejes...arba draugystes, kuri truko savaite...tai pavirsutiniski dalykai...o ne kazkas gilesnio...zmones visada ziuri ir vaiksto pavirsiumi, o nezvelgia giliau...todel ir nyksta tikrosios vertybes, o iskyla materialines....

Optimizmo reikia,beto būti optimistu yra daug sunkiau nei būti pesimistu.Mano nuomone,būtent pesimizmas ,o ne optimizmas gali sužlugdyti žmogų.Optimizmo perdaug negali būti,gali būti tik taip,kad žmogus nemato realybės,į viską žvelgia tik pro rožinius akinius ir mato tai,ko iš tiesų nėra.Tiek vienas,tiek kitas kraštutinumas nėra gerai.Sutinku,kad gyvenime reikia visko - nepažinęs blogio,nevertinsi gėrio.Valio,kad nesi sutikęs paviršutiniškų žmonių,turėtum tuom džiaugtis.Bet juk daug "besižudančių" net nežino,kas yra kančia,jie nematė gyvenimo sunkumų.Ar daug iš čia besižudančių yra invalidai,pergyvenę karą,neturintys ką valgyti ar neturintys nei vieno žmogaus,kuris jį mylėtų/suprastų ?Čia retorinis klausimas,bet drįstu manyt,kad ne.O žudytis dėl menkniekių nėra jau toks retas reiškinys.Išvis nieko čia herojiško toj savižudybėj nėra.Nereikia čia tų pesimizmo himnų.Gyvenimas,iškėlus aukštai galvą,oriai iškenčiant ir išsprendžiant visus sunkumus,nepamirštant būti žmonišku - štai kas verta pagarbos.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-05-23 18:11 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

doviliuke rašė:
drysciau nesutikti kad yra tokiu zmoniu kurie zudosi del nenupirkto daikto, ar meiles trukusios keles savaites... zmones zudosi del gilesniu dalyku, bent pacei tokios mintys buvo kilusios po metu ir menesio draugystes su vaikinu... kai buvau visus tuos metus kvailinama ir buvo tik zaidziama mano jausmais... tam zmogui atidaviau geriausia ka turejau savo meile... o jis pasirodo metus laiko sugebejo su manim zaisti... po tokio ivikio tik norisi pakelt pries save ranka... nes nebeturi to ka turejai nors to niekada ir neturejai... supranti kad nebeturi su kuo pasikalbeti, kad nebera kas padeda pakelti visa skausma kuri sukele kiti zmones mokykloje... kurie tave zlugdo ten, kur nera ne trupucio gerio... man to uzteko, uzteko patyciu ir tokios isdavustes kad pakelciau pries save ranka, kad perpjauciau venas nes tada fizinis skausmas uzgoze psichologini skausma... ir jis nebeatrode toks nepakelemas...

Nu juk tikrai yra žmonių,kurie žudosi arba bandosi žudytis dėl menkniekių.Ir tikrai tame nieko prasmingo,gilaus ir gerbtino nėra.O kai žmonėms kyla mintys žudytis dėl meilės,tai yra suprantama.Bet juk tu nenusižudei - su tuo ir sveikinu :) o kodėl tu pjausteisi venas? negi tai padėjo kažkuo? :roll:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-06-03 21:56 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Stovėjau gatvėje, prie parduotuvės vitrinos. Už manęs užė mašinų srautas. Reikėjo tk vieno žingsnio, kad viskas būtų baigta. Pabaisos egzistencija būtų baigta, bet...Neturėjau tiek drąsos. Nesugebėjau. Vėliau pagalvojau, kad padariau gerai. Nesu tokia silpna, kad pabaigčiau savo gyvenimą dėl nesekmės meilėje. Bernų dar bus, o gyvenimas...gyvenimas yra vienas.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-07-27 21:19 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

labai gera tema. pastaruoju metu tenka apie ta pagalvoti bei skaityti senus straipsnius[kai buvau jaunas labai megau rinkti laikrascius]. su sios temos ikureju visiskai sutinku, jei neliktu tos vieninteles del kurios gyveni, tai neverta gyventi siame pasaulyje.manau zmogus kuris nori nusizudyti jis kartu yra stiprus ir kartu silpnas, stiprus todel kad pakelia ranka pries save, o silpnas, kad pasitraukia is gyvenimo. zinoma atnesa skausma artimiems, bet tas skausmas praeina. ir aplamai nematau jokio tikslo gyventi jei esi iskaudintas ir dar tave skaudina, jautiesi kaip koks s.... niekas taves nesupranta, nieks tau nepadeda.neturi salia tos vieninteles kuria mylejai ir tebemyli, nors kiti ir sako bus tu merginu.
zinoma mane kazkiek nervina tas, kad stugauja nusizudyziu nusizudysiu, bet taip ir nenusizudo. manau tai jeij jau nori daryti reikia ramiai tyliai tai pasidaryti.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-07-27 22:52 
Begalo laimingas!
Begalo laimingas!
Vartotojo avataras

kažkur skaičiau, kad tie, kurie kalba, kad nutrauks savo gyvenimą, galų gale to nepadaro, o tikrieji savižudžiai išeina tyliai, kad net artimieji ir draugai būna sukrėsti, nes atrodė, kad jam ar jai viskas gerai, tik nebuvo gerai giliai širdyje ir to neparodė kitiems.Nors visada būna išimčių, taip ir su tais, kurie garsiai taip pasako, mažoji dalis tai vis dėlto padaro, kiti ne.Yra tokių gyvenimų, likimų, kurių daug kas nepakeltų, bet žmonės gyvena, kabinasi į gyvenimą, o kitas, patyręs didelį smūgį, net nepagalvoja apie tolesnį pakylimą, o galbūt ne viskas taip blogai.Bet kartais tiesiog pasaulis sugriūna ir nesinori nieko girdėti, matyti, tiesiog nugrimzti į nežinia.Jei pas tokį žmogų nėra nieko šalia, kas jį pilnai pažintų, tada jam sunkiau išbristi...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-11-01 22:12 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

Kai buvau maža, mano geriausia draugė man pasakė, kad nusižudys. Žinoma, ji juokavo, bet aš taip tada išsigandau. Aš verkiau ir maldavau jos, kad to nedarytų. Bet dabar kai pagalvoju.. Jei ji ištikrųjų būtų galvojusi tai padaryti, aš jos nuomonės nebūčiau galėjus pakeisti.

Po kažkiek laiko ji man pasakė, kad išvažiuos ir niekada nebegrįš. Aš ja nebetikėjau. Praėjo pora mėnesių, o ji niekur neišvažiavo, aš ją išvadinau melage ir t.t. Už poros dienų ji išvažiavo. Ir daugiau nebegrįžo. :cry:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-11-03 00:15 
Begalo laimingas!
Begalo laimingas!
Vartotojo avataras

žmogaus veiksmai nepriklauso nuo to, ar jis tai kalba garsiai ar laiko savyje...tai priklauso nuo ryžto...kai ją išvadinai melage...ji save privertė tau įrodyti, kad ji gali tai padaryti...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-11-03 00:35 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

_nekaltas_ rašė:
žmogaus veiksmai nepriklauso nuo to, ar jis tai kalba garsiai ar laiko savyje...tai priklauso nuo ryžto...kai ją išvadinai melage...ji save privertė tau įrodyti, kad ji gali tai padaryti...

Ji tai būtų ir be manęs padarius, tikrai. Man tik gaila, kad toks tebuvo mūsų atsisveikinimas.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-11-27 17:28 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Kalbant apie savižudybę...puikiai pažįstu tą jausmą... Tikrai,žmonės kuriems reikia pagalbos atvirai pasako,kad galvoja apie savižudybę,nes jie nori,kad taip į juos kažkas atkreiptų dėmesį,kad kažkas įrodytų kad jie kažkam rūpi... Bet ir tie,kurie mąsto apie savižudybę ir kaupia viską savyje,rodo tam tikrus "signalus" į kuriuos deja,daug kas neatkreipia dėmesio... Dažnai nusižudyti mąstantis žmogus,kalba su humoru apie savižudybę,aplinkiniams sako kažką panašaus "Kad ir kas nutiktų,žinok,kad aš tave myliu arba palaikau" ir panašiai... Tačiau dažnai aplinkiniai nereaguoja į tokias kalbas....Ir šiaip blogiausia,kai kiti sako "Tu gal durnas?! kam tau taip daryti? pagalvok apie artimus žmones...",nes tokie žodžiai visiškai nepadeda...būtų daug maloniau išgirsti kai tau pasako "Kodėl tu taip nusprendei?Pasipasakok,pabandysiu padėti tau rasti sprendimą..."
Ir pamenu vieną įvykį,kuris nesenai buvo... Visada turėjau problemų,bet nesenai radau žmogų,kurį tikrai myliu ir kuris man labai svarbus...Jo dėka pažinau pasaulį(nes anksčiau mačiau vien tik blogus dalykus),atradau laimę... Ir taip nutiko,kad mūsų draugystė buvo labai sunki...daug išsikyrimų,susitaikymų...po vieno išsikyrimo pasidarė tikrai blogai...Anksčiau vien žinojimas kad jis su manimi padėdavo spręsti problemas ir atrasti jėgų matyti tik gražius dalykus,tačiau kai išsiskyrėm,viso to nebeliko...Buvo be galo sunku...tikrai maniau apie savižudybę...nes iš aplinkinių bandžiau gauti pagalbos,tačiau niekas manęs nesuprato,tiesiog išvadino durne... Ir taip nutiko,kad kažkada išėjau viena į lauką...prieš tai susirašinėjau su drauge,todėl jai pasakiau,kad išėjau viena į lauką...jai tai pasirodė labai keista,ji sunerimo dėl manęs ir kadangi pati negalėjo ateiti ir pabūti su manimi,tai pasikalbėjo su mano buvusiu vaikinu...jis atėjo man palaikyti kompanijos...ir pamenu,kai stovėjau ir mąsčiau kaip viską užbaigti,kaip pasitraukt iš šio gyvenimo ir staiga išgirdau jo balsą "Galima tave apkabinti?" :cry: Taip susigraudinau...tada jis man parodė,kad aš jam rūpiu...vien dėl jo visdar esu šiam gyvenime... Neištverčiau vėl jo netekti...tada,manau,jau tikrai manęs niekas nebesustabdytų...

Aš norėčiau būti su Tavim kartu...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-01-28 19:09 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Manau, kad zudytis tai nera normalu.Man rodos kas zudos tie yra nesveiko proto.Nu ir nusimine.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-01-28 19:33 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Man gaila tų žmonių kurie apie tai užsimina net. Tai jau yra nesveiko proto žmogus ir jam reikalinga visuotinė pagalba. Daugelis ant jų žmonių spjauna ir net paragina, todėl ir žudosi kiti nesulaukę pagalbos iš savo artimų/draugų.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-01-28 21:21 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

niurik rašė:
Man gaila tų žmonių kurie apie tai užsimina net. Tai jau yra nesveiko proto žmogus ir jam reikalinga visuotinė pagalba. Daugelis ant jų žmonių spjauna ir net paragina, todėl ir žudosi kiti nesulaukę pagalbos iš savo artimų/draugų.

Tai reikia nors nesiseka vistiek buti laimingu, o ne eitis ir zudytis. :?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-02-10 16:12 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

bet jeigu jau nieko nebera... niekur nesiseka, ne diena ne dvi o jau keliolika menesiu... kai draugai nusisuke... tevams neidomu... i ka kreiptis? jei nebematai prasmes daugiau kenteti, nes aplink tik skausmas, kai nusivylimas, eina po nusivylimo...kai dziaugsmo , net menko nesimato... kai tave kasdien zemina ir zlugdo...tada prarandi visa nora gyventi, nes nebera nei ko dziaugtis, nei tikslo daugiau kenteti...
nepateisinu tu kurie ryztasi tai padaryti, bet ir negaliu smerkti, nes jei ne vienas draugas laiku suprates, kad man reikia pagalbos buciau ir as nusizudzius....

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-02-22 19:05 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Na esu bandes atkalbėti kelis žmones nuo to.. Gal jiem ir padėjau, bet abejoju ar dabar sugebėčiau...Pradedu niekur nematyti prasmės ir laukti mirties... Eh... Tiesą pasakius abejoju ar bent truputį padėjau tiem žmonėms, nes jei jie būtų tikrai to norėja būtų neklause manes, o tiesiog nuėja ir tai padare.. :lol:

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 810 [ 137 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Visa kita » Likimas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007