Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Visa kita » Likimas

Puslapis 35 [ 65 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-06-13 21:26 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

as tikiu likimu, bet noriu savo likima valdyti pati :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-08-27 22:43 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

netikiu likimu... zmogus pats kuria savo ateiti, o ne likimas...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-08-27 22:55 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

O gal ta ateitis,vieni ar kiti veiksmai ir yra likimas? Gal taip ir turi būti?
Aš pusiau tikiu,pusiau-ne.;]p

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-08-28 00:05 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)

Aš visiškai netikiu likimu. Jeigu juo tikėčiau, tai taip pat tikėčiau ir kažkiau aukštesne jėga, Dievu ar pan. O kadangi nei vieno iš šių dalykų, mano manymu nėra, tai likimas man visiškai nepriimtinas dalykas. Tik mes ir TIK mes galime nulemti savo ateitį. O jeigu mūsų gyvenimai iš kart nulemti ir mes einame prie neišvengiamo tikslo... Tada koks tikslas gyventi. Geriau tuojau pat šokim nuo stogo ir viską greičiau baikim :wink:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-08-28 11:09 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Gadiminas rašė:
Aš visiškai netikiu likimu. Jeigu juo tikėčiau, tai taip pat tikėčiau ir kažkiau aukštesne jėga, Dievu ar pan. O kadangi nei vieno iš šių dalykų, mano manymu nėra, tai likimas man visiškai nepriimtinas dalykas. Tik mes ir TIK mes galime nulemti savo ateitį. O jeigu mūsų gyvenimai iš kart nulemti ir mes einame prie neišvengiamo tikslo... Tada koks tikslas gyventi. Geriau tuojau pat šokim nuo stogo ir viską greičiau baikim :wink:
graziia pasakyta, taip savo ateiti nulemiam mes patys, o kalbant apie dieva, netikiu tuo ko nematau.......

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-08-31 15:11 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Avietyte rašė:
Gadiminas rašė:
graziia pasakyta, taip savo ateiti nulemiam mes patys, o kalbant apie dieva, netikiu tuo ko nematau.......

Sakai netiki ko nematai..Vat pamenu labai gražiai buvo paskayta per Da Vinčio kodą.Tas vyras kur bandė išsiaiškinto kodo paslaptį,labai bijojo uždarų patalpų,jis taip pat netikėjo Dievu,bet kartą kai paauglys budamas įkrito į šulinį ir niekas jo nerado jau 2 dienas,jis pradėjo melstis,nes neikas kitas jau negalėjo padėt...Taigi,bet čia tik filmas,aišku nereik ten Dievą garbint nesveikai...Bet kartais gali ir pagalvot,kad tas likimas ir yra Dievas xDDD vat kaip neblogai visai čia sušnekėjau

Šiaip pati daugmaž tikiu likimu,aišku pasitikiu juo ne visad,nes kažkurį procentą savo likimo nulemiame ir patys

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-08-31 16:42 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)

under the grund rašė:
Avietyte rašė:
Gadiminas rašė:

Sakai netiki ko nematai..Vat pamenu labai gražiai buvo paskayta per Da Vinčio kodą.Tas vyras kur bandė išsiaiškinto kodo paslaptį,labai bijojo uždarų patalpų,jis taip pat netikėjo Dievu,bet kartą kai paauglys budamas įkrito į šulinį ir niekas jo nerado jau 2 dienas,jis pradėjo melstis,nes neikas kitas jau negalėjo padėt...Taigi,bet čia tik filmas,aišku nereik ten Dievą garbint nesveikai...Bet kartais gali ir pagalvot,kad tas likimas ir yra Dievas xDDD vat kaip neblogai visai čia sušnekėjau

Šiaip pati daugmaž tikiu likimu,aišku pasitikiu juo ne visad,nes kažkurį procentą savo likimo nulemiame ir patys

Iš nevilties žmogus gali padaryti bet ką. Persipjauti gerklę ar net netikėdamas Dievu pradėti melstis. Kaip ir likimu, aš netikių ir Dievu. Manau, kad tai pats baisausias balandžio pirmosios pokštas. Tiesiog, žmogui givybiškai svarbu kažkuo tikėti. Kažką kaltinti ar kažkam guostis. Juk niekas nemoka pasakyti kas Dievas yra. Kunigai tik ir sugeba pasakyti, kad "Dievas yra visur, jis mumyse, tavyje ir manyje". Tai juk tartum kažkokia išgalvota būtybė, pasaulio valdovas. Ir kai nebėra ką kaltinti dėl savo nesėkmių, ar ko prašyti sėkmės tada ir kreipiamės į Dievą. Tai tarsi mūsų pačių moralinis garantas, kad pasiseks, nes neva pasimeldę mes buvome išklausyti. Tiesiog vien ta mintis, kad tu gali į kažką kreiptis sunkią minutę žmogų daro ramesnį, suteikia saugumo jausmą. Būtent tai ir yra dievas. Ir joks žmogysta sukūręs pasaulį o sekmadienį pasiėmęs išeiginę...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-08-31 16:45 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

pilnai pritariu Gadiminui :?

Į viršų 
 Pranešimo tema: ar tikite likimu??
 Standartinė Parašytas: 2007-08-31 20:45 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

As tikiu.Pvz.Man taip jau kokie 1 metai.Vostik iseinu i miesta ir sutinku tokia mergina.Paziuriu pro langa ir ji turi praiti.As ta reiskini vadinu bumbulu.O man juos nuspeti padeda sapnai :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-10-17 02:18 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Taip as tikiu likimu.Manau jau girdejote apie avarija kuri ivyko vokietijoje.tai mikro autobusiukas,kuris trenkesi i (fura).Tai vat,as juo turejau vaziuoti namo(gyvenu ispanijoje,ji vairavo mano senas draugas),taciau neisvaziavau,nes kaip pasirode ne visus dokumentus susitvarkiau,todel atidejau reisa kitai savaitei.bet as savo suzadetiniui pasakiau(juk as taip noriu namo,ir jei neisvaziavau vadinasi kazkas atsitiks),tik nesitikejau,kad tie zodziai veliau mano sirdyje liks visam.(zinoma,kai as vaziuodavau namo,visada sesdavau salia vairuotoju,nes jie musu seimos draugai ir kad neprailgtu kelione su jeis juokaudavom).po dvieju paru skambina vieno is ju zmona ir pasako,zuvo mano draugas ir salia sedejusi moteris(toje kedeje kur as visada vaziuodama sedziu).tai kaip galiu netiketi likimu,ir tuom kad imanoma ji pakeisti.mano mama sako ,kad mane saugo angelai. :cry: tik niekaip negaliu patiketi,kad nebepamatysiu savo DRAUGO :cry:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-10-17 13:33 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Uzjauciu :(

p.s kaip galima netiketi likimu kai sitokie dalykai dedasi... :roll:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-10-17 16:43 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

žiauru :cry:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-10-17 21:20 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Shirvy rašė:
Uzjauciu :(

p.
s
kaip galima netiketi likimu kai sitokie dalykai dedasi... :roll:

uztat ir pradejau tiketi,tik skaudu,marius buvo pats linksmiausiais zmogus :(

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-11-02 14:41 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

uzuojauta. na kurie tiki tiems taip ir nutinka, juos kazkas saugo ir gelbsti... na bet vistiek nuomones nekeisiu, nebent man nutiktu kazkas panasaus...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-11-02 21:51 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Tikiu likimu... Tikiu sapnais, kurie issipildo.. Ir patirties kalbu...

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 35 [ 65 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Visa kita » Likimas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007