Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 11 [ 1 pranešimas ] 

Autorius Žinutė
 Standartinė Parašytas: 2017-09-30 14:04 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Sveiki, zinau cia gana daug protingu zmoniu yra kurie galetu patarti kaip elgtis ir pan,

na situacija tokia jog yra mergina su kuria susitikineju ir mes norim buti kartu, bet viskas komplikuota ir jai paciai stresas nes buves jos palikti nenori, jis yra agresyvus ir pan, as gyvenu 60 km nuo jos o jis tik 5, ir belekada pas ja beldzias ir terorizuoja.

vakar buvau su ja susitikti ir ja beinant iki mano automobilio uzklupo buves ir neleido sestis pas mane ir man aisku grasino visa ka, ji rekia ant jo palik tu mane debile o jis nu niekaip negali jos palikti...

ka turetu mergina tokiu atveju datyti? ar ji tikisi jog susiras vaikina (mane) kuris pades jai atmusti jos buvusi nuo jos? aisku tai reikstu daug problemu man jei su juo tai pradeciau imtis bet as nelinkes i mustynes ir noriu viska ramiai isprest...

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 1 pranešimas ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007