Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 114 [ 201 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Kitas

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Dėl panelės
 Standartinė Parašytas: 2009-09-12 12:17 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Sveiki,

Man 20 metų, internete susipažinau su viena labai simpatiška ir miela panele, jai 17. Visa vasarą mes bendravom telefonu, vakarais ilgai šnekėdavomės, būdavo, kad virš 5 val. prašnekėdavom. Ji sako, kad aš jai patinku ir norėtų rimtai draugaut su manimi. Na aš taip pat labai prisirišau prie jos, atrodo, kad ji yra mano svajonių mergina, tačiau viskas ne taip ir gerai klostosi...

Mes net nebuvom susitikę, tik apsikeisdavom nuotraukom. Iš pradžių negalėjom susitikt, nes ji nebuvo pasiruošus, sakė, kad jai reikia įveikti vidinį konfliktą, minėjo, kad yra per daug atsargi. Ji prieš 1,5 m išsiskyrė su vaikinu kuris ją labai įskaudino. Vėliau negalėjom susitikt, nes teko jai ir man išvažiuot. Nuo rugsėjo 1 mes abu esame tame pačiame mieste ir vis nesusitinkam. Su ta panele mes kartais susipykdavom per sms, ji labai supyksta dėl smulkmenų, tiesiog aš jai parašydavau, ji ne taip suprasdavo ir supykdavo ir nieko nenorėdavo girdėt, kartais net iškraipydavo mano žodžius, parašydavo, kad aš tik taip sakiau, o ne kitaip nors ir kaip bandydavau paaiškint ką turėjau galvoje ir atsiprašydavau net tada kai to nereikėjo. Bet tas pyktis greit ir praeidavo, tą pačią arba kitą diena jau normaliai bendraudavom. Prieš mums grįžtant taip pat buvo nedidelis konfliktas iš kurio ji išpūtė didelį burbulą ir nenorėjo susitikt. Kartais ir ji ką nors ne taip pasakydavo, bet aš nekreipiu dėmesio. Dabar viskas gerai, ji man parašo, paskambinu aš jai, ji noriai kalbasi. Bet kaip užsimenu apie susitikimą ji lyg pasimeta, sako nežino ar galės šiandien susitikt ir taip jau ne kartą buvo. Pati sakė, kad jai reikia laiko, o man atrodo, kad to laiko pakankamai praėjo. Net ir kai pikta būna ji vistiek sako, kad jai patinku. Šiandien sakė, kad nori susitikt, bet nežino ar galės, aš supratau, kad nesusitiksim. Bandžiau truputi paspaust dėl susitikimo, bet ji po to nenori šnekėt.

Iš tikrųjų niekad nemaniau, kad galiu susižavėt žmogumi kurio neesu matęs. Pergyvenu dėl to, kad negaliu su ja susitikt. Vasara ji man sakydavo, kad kai grįšim namo iškart susitiksim ir busim visada kartu, bet visai ne taip gavosi. Net nežinau ką daryt, baigt visko nesinori, bet manau laukiau pakankamai, atrodo, kad ji žaidžia su manimi.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-09-12 13:17 
It Dangus Ir Žemė.
It Dangus Ir Žemė.
Vartotojo avataras

Panaši situacija ir man šiuo metu yra... tad kaip elgtis patarimo pateikti tikrai negaliu... negaliu - nes nežinau jo pats...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-09-12 13:19 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Tada laukiam kartu atsakymo :) Dabar tos panelės rimtai užklausiau, tai sakė dar reikia laiko...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-09-12 13:22 
It Dangus Ir Žemė.
It Dangus Ir Žemė.
Vartotojo avataras

pusantrų metų? suprasčiau mėnuo, du... na keturi... bet pusantrų metų? asmeniškai man tai atrodo, kad suka varkes kazkokias....

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-09-12 13:31 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Dabar ji ne dėl to vaikino su kurio išsiskyrė taip daro, net pats nelabai suprantu dėl ko, man irgi visa tai keista labai... Buvo dar sakius, kad nenori vėl būti įskaudinta, bet jei bijot žada visa gyvenimą, tai nieko gero tada. Aš dabar matau tik du variantus būt arba nebūt kartu, nesuprantu jos

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-09-12 13:33 
It Dangus Ir Žemė.
It Dangus Ir Žemė.
Vartotojo avataras

Tai dar nė kartelio susitikę nebuvot?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-09-12 13:35 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Nebuvom, tipo negali, rašo, kad laiko reikia jai kai rimtai pradedi planuot kažka

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-09-12 13:44 
It Dangus Ir Žemė.
It Dangus Ir Žemė.
Vartotojo avataras

O tu eksperimentuoti mėgsti?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-09-12 13:49 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Spyrijus rašė:
O tu eksperimentuoti mėgsti?

Žiurint kaip :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-09-12 14:43 
It Dangus Ir Žemė.
It Dangus Ir Žemė.
Vartotojo avataras

Na tada pateiksiu vieną variantą, o jau darysi ar ne - tavo reikalas...

Sužinok, kada ir kokiu laiku ji būna laisvesnė. Ir būtent tuo metu paskirk pasimatymą. Bet nesakyk taip:
Cituoti:
Ar norėtum susitikti "ten" ir "tada"?

O pasakyk taip:
Cituoti:
Aš tavęs "tada" ir "ten" laukiu. Norėsi ateisi.

Į jokius atsikalbinėjimus nekreipk dėmesio. Tik turi būti tikras, kad tada ji tikrai laisva... Sakyk kad lauksi ten ir viskas... Ir lauk.. Gali pasakyti kad lauksi valandą ar dvi... Jei ateis - viskas turėtų būti gerai. Beliks tik sužavėti ją. Su gėlėmis ir saldainiais. :) Jei ne, gėles galėsi parnešti mamai, pasveikint kokio trečiadienio proga, o saldainius suvalgyt pats. Ir tada gerai apgalvok, ar verta tęsti šitą "FIASKO"? Tik žinoma pranešk iš anksto.. Diena prieš geriausiai...

Galiu garantuoti, kad sulauksi atsiprašymo, jog atsirado svarbių reikalų ir kažkas panašaus...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-09-12 14:54 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Geras variantas, reikės padaryt taip :) Turėtu viskas paaiškėt tada..

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-09-12 15:19 
It Dangus Ir Žemė.
It Dangus Ir Žemė.
Vartotojo avataras

Na tai sėkmės tada... :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-09-12 15:29 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Ačiū, tikiuosi viskas bus gerai :) Tik reikia tinkama progą rast :) Kai pavyks tai padaryti parašysiu kaip išėjo viskas :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-09-12 15:52 
It Dangus Ir Žemė.
It Dangus Ir Žemė.
Vartotojo avataras

butinai... :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-09-12 19:06 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

na spyrijus jau pasake.. tai lauskim, kaip ten bus. jeigi ji neateis i susitikima, pasistenk jai atrodyti saltas. sakyk esi uzsiemes, o bendrauti vien telefonu nenori. todel jei ji nori pratesti jusu pazinti tegu pasirodo pries akis. na.. zodziu buk jai abejingas. jei tu jai tikrai patinki, ji prades bijoti, kad netektu taves ir risis pagaliau nueiti i pasamatyma. zinoma, gali buti, kad jos ir neteksi, bet ar verta testi tokia pazinti? nemanau...

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 114 [ 201 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007