Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 1314 [ 201 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Kitas

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-01-06 20:07 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Koks pažystamas jausmas... :DD Aš ir taip kartą pasielgiau su tokiu "vargšeliu" :D Bet vėliau susitaikėm , tiesiog aš kartais peržengiu tą lyg ir baimės linija. Maždaug " Aj p.. kas bus tas bus" ir taip padarau. Bet ne visada ,išesmės ta panelė primena mane... ;D Galėčiau suplanuot kad ir 2 savaites,tipo užimtas ir tai tikrai įrodyčiau ,kad tipo buvo. Bet jau senokai nebedarau taip ,pasidarė gaila taip skaudint žmones ir juos kankint :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-13 14:16 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

O aš tos merginos taip ir nepamiršau, aišku nieko jai nejaučiu kaip seniau, bet kartais pagalvoju apie ją :) Bet dabar kelia šypseną, kai prisimenu tuos laikus, kai su ja bendravau: ilgi pokalbiai telefonu, vedžiojimai už nosies, susitikimų laukimas kurie taip ir neįvykdavo :D Ech..., ot buvo laikai :D Dar būna ir draugams papasakoju šią istoriją :D Beje, jei ne ši problema, tai nebūčiau atsidūręs šiame forume, o man jį visai įdomu paskaityti :) Vasaros viduryje išvažiavau į Vokietiją gyventi, čia nieko nepažystu tai vėl ėmiausi intrenetinių pažinčių ir susipažinau su viena mergina kuri man taip pat skambina, negaili meilių žodžių, iš bedravimo ji taip pat protinga ir turi mielą balsą :D Ji gyvena kitame mieste, tad galimybė yra susitikti tik savaitgali, tai ateinantį savaitgalį gal susitiksim. Šį kartą aš jau atsargesnis, neskubu jos įsileisti į savo širdį:) Na... jei ką, sukursiu kitą temą, jei iškils problemų :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-13 16:43 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Sveikas, bleeem, tiek skaičiau ir ot...nk :D

Na, jau kokį trečią psl beskaitydamas susidariau nuomonę, kad baisiai meluoja :) man pasirodė, kad ji galbūt net ne tam mieste gyvena, todėl ir meluoja, arba kad apie savo amžių melavo...arba apie betką kitą kas liečia asmeniškas detales :)

O dėl vėžio, tai manau pajuto, kad tu perpratai ją, ir bandė sukelt gailestį, kad tik pasiliktum su ja ;)

Bet jau nebesvarbu, arne? Nebeišsiaiškinsi tiesos jau :P

O paskutinis post'as prajuokino, atrodo lyg istorija kartotųsi, vėl bandysi susitikt :D

Na, bet šįkart gal geriau pasiseks, sekmės ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-14 02:40 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Tai jau taip, nebesvarbu, liko tik prisiminimai :D Na žiūrėsiu kaip su ta mergina bus, anksti kažką sakyti, šeštadieni ji turėtų atvažiuot į mano miesta ir turim susitikti. tad laukiu :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-14 10:37 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Belieka palinkėt didžiausios sėkmės ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-14 12:41 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Ačiū

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-17 02:33 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Nu va, šį vakar ji man pranešė jog tikriausiai nesusitiksim šeštadienį, neva su reikalais išvažiuoja, o tie reikalai ko gero į klubą :) Tad galima nurašyti šitą variantą, iš patirties žinau, kad rimtos merginos taip šūdo nemala, normalios jei nenori susitikti sako: kol kas susitiksti nenoriu, arba išvis nenoriu susitikti, arba bent jau: bus matyt kaip šį šeštadienį, nieko pasakyti negaliu. O va tokius: "noriu, bet staiga negaliu" aš jau girdėjau :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-17 11:28 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Hey, gal perdaug skubi? :D

O jei panelei rimtai kažkas atsitiko? :(

Sakyčiau turėtum duot dar vieną progą, tik apsidraudimui...juk ne visos panos tokios, o nelaimės žmonėm kasdien atsitinka... Jei tai tik pirmas kartas, manau turėtum jai pasipasakot savo istoriją, ar bent jau esmę, kad ir anksčiau taip būdavo, anksčiau su tavim žaidė ir dabar žaist nesiruoši ir suteiki jai dar vieną progą susitikt...nesigriebk iš kart kraštutinumų ;)

Taip nušautum iškart du zuikius, parodytum kad rimtai bendraut nori, ir priverstum ją susimąstyt ;)

Na, čia tik mano nuomonė...

Sėkmės, kad ir ką benuspręstum ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-17 15:20 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

tiesiog mažiau susirašinėk, nes rimtos panelės meilių žožių nepažįstamiems tikrai gaili ;) paakyk, susitiksim ir bus matyti. Man jei paskirtų pasimatymą aš ir savaitę galėčiau nesusirašinėti, koks tikslas, jei nebendravai gyvai? Kad kažkoks žmogus man papasakotų ką veikė ir kokią muziką mėgsta? jau persimetėt keliomis žinutėmis, dabar laikas susitikti, ne maži vaikai juk esat ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-17 16:33 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Nemanau, kad jai ten kažkokie reikalai svarbūs buvo, ji minėjo, kad jos draugės vaikinas yra DJ, tai ko gero yra proga nemokamai apsilankyti klube ir ji jos nepraleido ir sustūmė, be to kokie reikalai gali atsirasti vėlai vakare... Bet čia ne esmė, mane nervina tiesiog tokie poelgiai, kai paskutine dieną pranėša, oj sorry negalėsiu (atsirado pasiūlymas įdomiau kažką nuveikti) ir dar net priežasties nepasako, nors viskas buvo suplanuota prieš savaitę. Aš pats visada laikausi pažadų ir jei negaliu kažko padaryti, aš pasakau priežastį, o ne šiaip, kad turiu reikalų. Nesiūlysių aš jai susitikti, pati pasiųlys jei norės, jei pasiūlys, tai sutiksiu ir jei vėl sustums, tai pasakysiu "Ate".

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-18 10:10 
It Dangus Ir Žemė.
It Dangus Ir Žemė.
Vartotojo avataras

Seku šią istoriją nuo pat pradžių ir kol kas nemačiau nieko, kas vertų mane manyti, jog ji iš vis nori susitikti. :D Jei aš būčiau tavo vietoj, tai sekantį kartą, kai pasiūlytų susitikti dieną prieš tai susigalvočiau ką nors naudingesnio nuveikt. Taip - sustumčiau šį kartą aš. Neatrodo man ji rimta panelė, jei per visą šį laiką, dar nė karto nebuvot susitikę. :D Tikrai - mesk visą šį reikalą ir ieškok kazko rimtesnio. :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-18 14:01 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Įdėmiau paskaityk, čia kalba eina apie kitą panelę su kuria aš gal dvi savaites tebendrauju, su ta ana jau kogero du metai kai nebendrauju :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-18 14:13 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Ai, vos nepamiršau, parašė toji naujoji panelė man poto kai sustūmė :D Pasakė jog naktį buvo klube ir matė vaikiną panašų į mane, aš atsakiau: tai vat kokie reikalai pas tave. Ji poto man ilgą sms atsiųntė kur išdėstė, kad ją užklupo bėdos, ji į kitą miestą turėjo važiuot, o į tą klubą kiek supratau po tos problemos sprendimo naktį užsuko :D Na aš nei tikiu, nei netikiu, nenoriu net apie tai galvot. Ji tik pasakė jog jos problemos dar nesibaigė ir nežino kada susitiksim, bet ji nori susitikti. Na aš pasirinkau tokį variantą jog tegul pati siūlo susitikti ir pats jai nerašysiu ir neskambinsiu, o jei pati parašys, tai atrašysiu :) Nemėgstu aš tų internetinių pažinčių, bet tai nėra man kitos išeities, aš tik dvi savaites gyvenu šioje vietoje kur dabar esu, nieko nepažįstu ir vokiškai kolkas prastai kalbu :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-19 03:06 
It Dangus Ir Žemė.
It Dangus Ir Žemė.
Vartotojo avataras

SkyLine rašė:
Įdėmiau paskaityk, čia kalba eina apie kitą panelę su kuria aš gal dvi savaites tebendrauju, su ta ana jau kogero du metai kai nebendrauju :D

Vadinasi kažkurią dalį praleidęs būsiu. :DD

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-22 23:41 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Nu va, ko gero ir su šita baigta :D Tipo supyko, nes, kai pasakė jog buvo klube, aš parašiau: "tai štai kokie pas tave reikalai". Ir poto tik ji pasakė, kad problemų turėjo dar prieš tai. Nu aš kaip ir paaiškinau, jog maniau, kad klubas ir buvo reikalai jos, kelis kartus paaiškinau net ir , kad nenorėjau įžeisti. Ir dar pridūrė jog ji nekenčia skaitytis prieš kitus, nors niekas ir neprašė. Nu vienu žodžiu supyko, kaip mažas vaikas dėl nesąmonės. Manau jau nebendrausim, nenoriu aš maldaut atleidimo nei ką :) Ech, reikia vokiečių mokytis, realiai pažindintis su merginomis, tas internetas, tai toks dalykas... :D Beje visgi aš jai pirmas parašiau po laiko, norėjau sužinoti kodėl tyla iš jos pusės, įdomu tiesiog buvo, net nemaniau, kad ji supykus ant manęs :D

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 1314 [ 201 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007