Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 15 [ 71 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Autorius Žinutė
 Standartinė Parašytas: 2011-12-30 18:33 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Taigi vagi, bėda bėdelė. Su mergina pradraugavom 1,6 metų. Per tą laiką nei karto nebuvom rimtai susipykę. Man 22, jai 19. Aš jai visada viską leisdavau, ko tik ji norėdavo. Išleisdavau ir į diskotekas, šokius ir pan. (kas retai pasitaiko porose, kad leistų vienus) Pasitikėjau ja. Prieš kelias savaitęs truputį apsipykom dėl menkniekio, bet viską išsiaiškinom ir buvo viskas ok. Po kokios savaitės pranešė, jog bus geriau, jei nutrauksim santykius. Bandžiau aiškintis, viską supratau, bet susigrąžinti nepavyko :( Pasakė jog santykiai atvėso, nebėra taip smagu kaip anksčiau. Jos toks jau charakteris. Jei jau nusprendė, neperkalbėsi. Tai vat, kelis kartus vis bandžiau kalbėtis, tai būdavo tik blogiau, pykdavo. Galiausiai atstojau. Ji pradėjo susitikinėti su kitu. Mudu likom draugais, bendraujam kasdien. Jei bėda, prašo pagalbos ar pats pasiūlau. Na žodžiu viskas ok, tik kad nebe pora. Aš ją mylių labiau už viską pasauly, ji tą žino ir aš jai sakiau tai. Per išsiskyrimą taip pat sakė, jog mane myli. Tai vat, kaip man ją susigrąžinti? Žinau tik tiek, kad jei įkyrėsiu perdaug, ją tik atstumsiu nuo savęs. Jei visiškai nebendrausiu, gali irgi būt blogiau :/

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-30 20:41 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Mergina yra toks gyvūnas, kuris negali pakęsti to, ko negali gauti, kitaip tariant, ji nori būtent to, ko gauti ji negali.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-31 04:55 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

vos pusę perskaičius supratau, kad turi kitą.
Nieko čia nepakeisi, kol tas kitas neįgrįs. Ir sutinku su Vego. Gali pabandyti atsinaujinti aprangą, pasitemk, gal naują kirpimą plaukų, kad būtų viskas čiki. Nesakyk visko, kur buvai, ką darai, gal pajus, kad praranda, ką turėjo. O tuo metu linkiu susirasti ir kitos veiklos, nes gali būti, kad suprasi, jog visai ji ne visas pasaulis ;) gal kokius šokius lankyti pradėk ;) gausi daugybę merginų dėmesio, gal susipažinsi su kuo, be to tai labai žavi merginas, plius, kai kas tikrai turėtų supavydėti ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-31 11:05 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

:D O dėl šokiu patarimu pasinaudosiu ir aš :D pavydas visada gerai

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-31 11:22 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Pritariu nėra_vyšnių. Man ta pati mintis kilo vos perskaičius dalį tavo parašymo, kad jinai turį kitą ir jau kurį laiką. Matyti jinai jį susitiko kokioje diskotekoje į kurias pats ir išleisdavai :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-31 14:06 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

su kitu bendraut pradėjo tik po savaitės ar dviejų, po išsiskyrimo ;) šitą žinau 100proc. Draugės jos pasakė. Pati ji sakė man, kad jei nori, kad viskas lengviau užsimirštų, susirask su kuo bendraut, tai vat ji tai ir padarė :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-31 14:39 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Tu įsitikinęs tuo, kuo nori tikėti, santykiai neatšąla dėl nieko ir neatšyla be priežasties, susitaikyk su tuo, kad tau ragai išdygo. O jeigu nori susigrąžinti, pagalbos gavai gana užtektinai. Aišku yra dar vienas variantas, kuriam reikės gero draugo - suvedžiot, pažaist ir palikti, o tada, tu kaip super vaikinas ją turėtum guosti ir t.t. ir pns. Jeigu nesužino mergina apie tokius darbelius, viskas būna gerai

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-31 15:53 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

bet simpatizavo ji jam dar jums draugaujant, 100% ;) tikrai tiki tuo, kuo nori tikėti, vaikinai iš dangaus nekrenta ;) tai ir buvo atšalimo priežastis. Susitaikyk :) gyvenk toliau, o kaip bus - ateitis parodys, svarbiausia nenukabinti nosies ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-12-31 19:47 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Susirask pats su kuo bendrauti :) ir visas tas skausmas praeis greičiau ir lengviau :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-16 14:43 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

man tokia situacija dabar. kai vyras nori susigrazinti o as nebenoriu jo. ir kai jis tai daro visokiausiais budais gazdinimais, per prievarta tikrai su juo nebusiu. jei jis nebesistengtu, tada as jau pradeciau mastyti, kad gal susitaikom.
tai patariu tau apsimest kad ji tau neberupi, tyleti, kad ir kaip butu sunku, ir laukt.
bet per prievarta ji nebus su tavim jei jau nebenori.
zvalgykis i kitas paneles, ji dar per jauna nori palakstyti. gal po 5 metu vel susieisit, kas zino... :twisted: :twisted: :twisted:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-18 00:30 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

bet visai ignoruoti nevalia, nes gali užsitraukti moters rūstybę :D žodžiu bendrauk su kitomis, pasitempk, nerodyk per daug dėmesio buvusiai, intriguok ją ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-19 16:52 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

kalbėjau su ja, kalbėjau su kita drauge, atvėrė akis man :) dėl išsiskyrimo kaltas tik pats aš. Aš jai leidau viską, nieko nedraudžiau, todėl galiausiai draugystė tapo nebeįdomi, kadangi mergaitė darė ką nori, veikė ką nori, niekas nebuvo draudžiama. Jausmus atšaldžiau taip pat pats, kadangi niekur kartu su ja neidavau, t.y. šokiai ir t.t., nes nemėgstu. Ji visa tai pripažino...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-19 17:03 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Brolau, mano manymu tu padarei dvi klaidas:

1) Leidai jai viską daryt, buvai gerutis
2) Prisiėmei kaltę

Mano nuomone, tu esi kaltas tik dėl tų dviejų klaidų, daugiau dėl nieko.

Jei jausmai atšąlo, tai atšąlo, ne tavo kaltė, kodėl kitas moteris lupa, daužo visokie girtuokliai, o tos vis tiek myli?

Ne tame reikalas čia, jai tik trūksta veiksmo. Jin dar jauna, pati nesigaudo jausmuose.

Svarbiausia išlikt savimi, jei tau nepatinka, kad vaikšto į diskanus - tai ir pasakyk! (nesakau kad taip jauteis, bet tik pateikiu pavyzdį)

Mano nuomone nereikia persistengt, taip, galima stengtis tapti geresniu, dėl kito žmogaus, bet mano nuomone tai žmogus kai tave myli, jis tave myli tokį koks esi dabar, todėl ir reikia būti savimi.

Nesijausk kaltas, tiesiog gyvenk ir būk savimi, nepadarei nieko blogo.

Gyvenimas tau atlygins, taika ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-19 17:20 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

0000

Paskutinį kartą redagavo nu tas pats 2012-03-12 15:55. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-19 18:40 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Gal reikia jai keistis, o ne tau keistis?:)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 15 [ 71 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007