Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 25 [ 71 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-19 18:49 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

reikia keistis abiems, bet daugiau man, nes puikiai žinau savo trūkumus ;) Čia viskas būtų ok, bet kad ji šiuo metu susitikinėja su kitu :( kaip ją nuo jo atmušti...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-20 13:27 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

atmusti yra daug budu. jei tu ja gerai pazysti, tai turetum sugalvot ka nors. susigalvok koki zaidima. apsimesk kuo nors kitu, pradek susirasineti, per tel ar per facebook, uzregistruok amketa kokia nauja. bendrausit bendrausit nezinos kad tu esi, planuosit susitikima o ziuri gi tas pats, o bajeris butu ane.... :o :o :o neprarask humoro jausmo... tavo norai keistis labai pagirtini. zinau ta jausma ir as ji dabar isgyvenu. kai nei kartu nei atskirai. taip ir zaidziam. susitaikom susipykstam, susitaikom susipykstam. kol abiems atsibos ir bus VISOGERO visiems laikams. tik pas mus sudetringiau-vaikai yra :roll:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-20 14:09 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Susidariau tokią nuomonę aš, kad tau nereikia keistis visiškai, o kad jai reikia keistis ir žiūrėti į gyvenimą kitomis akimis. Kažkodėl tu per daug pergyveni dėl jos. Užsiimk kokiu nors hobiu ar susirask naujų draugių ( gal net panelę). Tiesiog parodyk jai ką jinai praranda, o ne ką tu praradai jos netekdamas.
Patarymas į ateitį. Jeigu susitaikysite ir būsite kartų, bent jau kurį laiką žinok nutiks lygiai tas pats. Tad būk pasiruošęs ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-20 17:04 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Mergaitė nėra kvaila, ji iškart suprastų jei susikurčiau naują anketą ir pradėčiau rašinėt. Juk matosi kada anketa sukurta būna :)

Bičiuli, man keistis reikia, šitą aš puikiai žinau. Yra dalykų kuriuos tikrai noriu keist, ir aš tai padarysiu ;) Žinai kodėl pergyvenu? Ogi todėl, kad tikrai žinau, kad tai nebuvo joks prisirišimas ar dar kas, tai buvo tikra meilė ir aš ją tebemyliu. Kuo ilgiau mes nebepora, tuo sunkiau man darosi, nors turėtų būti atvirkščiai...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-20 19:05 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Kad ir kaip keistai skambėtu, suprantu kaip jautiesi dabar kuo puikiausiai Tave.
Galvok apie visą šitą truputi kitaip. Man asmeniškai padėjo labiausiai bendravimas su kitais žmonėmis. (žinoma kiekvienam skirtingai). O dėl sunkumo jis dar pats apie vienerius metus laiko. Jeigu jauti tokį stiprų jausmą jai. O dėl viso kito laikas padarys savo. Keistis dėl savęs, o ne dėl jos ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-23 21:12 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Noras keistis pagirtinas... Bet visi pripažinkim, nelabai vyriškai atrodo, susidaro įspūdis, kad ant kelių šliaužtum (atsiprašau už tokį išsireiškimą) kad tik susigrąžintum ją...

Anksčiau ir aš idealistas buvau, atrodo kalnus galėtum nuverst dėl žmogaus... Bet tai...nuobodu...banalu...ir t.t.

Mergina aiškiai nori įdomesnių santykių, intrigų ir t.t.....o koks gi įdomumas kai jau turi viską ko reikia ir NEBĖRA ko siekt?

Čia tik mano pamąstymai, bet iš savos patirties žinau, kaip gali nuobodu, kai gali gauti viską ko nori, be didelių pastangų.... Kalbu apie jaunatvišką meilę, kai norisi veiklos, adrenalino, azarto ir t.t.... O jin kaip tik tokia man ir atrodo...nebūk nuobodus, nebūk lengvai prieinamas, manau tai pasiteisina.

Sekmės anyways ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-23 21:14 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Beje, visai neseniai netyčia užklydau į kažkokį forumą (temos dabar nepamenu), kur dauguma moterų teigė, kad pati išsiskyrus, jau būtų pati ir susitaikius, jei tik nebūtų vyrai pradėję kaip mėmės ant kelių šliaužt....dėmesys gerai, bet kaip visuomet, kas per daug, tas nesveika.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-25 18:07 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Keistis noriu ir dėl savęs, o ne vien dėl mergaitės ;) o tai atrodo vyriškai ar ne, man dzin. Taip, padaryčiau betką, kad tik ją susigrąžint. Jau senokai kaip nebepora, bet nebuvo nei dienos, nei valandos, kada nepagalvočiau apie ją...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-25 19:33 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Meilės kančios jos yra sudėtingos :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-26 19:28 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Apie vyriškumą aš dėl to, kad visom panelėm patinka vyriški vyrai ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-27 00:52 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Whutever rašė:
Apie vyriškumą aš dėl to, kad visom panelėm patinka vyriški vyrai ;)

pradraugavus pusantrų metų manau ji jau žino kiek ten pas mane to vyriškumo :D neprivaidinsi nei labai jau kieto, nei labai jau bobiško... Eilgiuosi taip, koks esu ;)

Na o šiaip, tai dabar bendraujam kasdien, viskas ok, nesipykstam, nesusitinkam :( laukiu vis... Laukiu kada ji liks viena

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-27 01:59 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Visgi negerai padarei, kad viską leidai be jokios kontrolės. Kita vertus reikėjo tau kartu eiti su ja į šokius, diskotekas. Kadangi ji sakė, jog myli tave reiškia nemeluoja, kadangi palaikot šiltus santykius, bendraujat ir taip toliau. Čia gerai. Dabar dėl ko atšalo viskas, todėl, kad jei reikėjo impulsyvumo iš tavęs, ta prasme tariant veiksmo. Nes tas sužadina aistrą ir geidulingumą, norą toliau būti kartu. Kadangi jai to trūko ji pamėgino užpildyti tą judviejų spragą. Pamastė, jog tu užkerti kelią jai tavęs siekti tuo nėjimu ir visko leidimu. Žinoma tas kitas laikinai tą užpildys, tačiau jis tavo mergaitės sieks ir stengsis iš tavęs ją pasisavint. Ji tampa įkaitu, o judu priešininkai abiejų tikslas išsaugot įkaitą. Čia didžiausia problema, nes siekiat to pačio. Žinoma, kol kas didesnę persvarą turi tu, bet ji gali greit ištirpti. Siūlau bendrauti ir toliau ir nenutraukti ryšio. Visa esmė sužadinti naujai joje aistrą, geidulingumą tavęs. Susitikite, bet kaip draugai, rodyk demesį, bet ne kaip buvęs vaikinas, kaip draugas. Ir nuveikite tai ko nebuvote nuveikę būdami kartu, nesvarbu, kad ir tai bus absurdiška svarbu, kad bus linksma, smagu ir gera. Esi nekvailas, sumanus vaikinas, kažką vis sugalvosi. Tik apseik ten be, kino teatru, kaviniu ar dar ko, tai banalu ir tik dar labiau knisa. Parodyk, kad turi orginalumo, pvz: kad ir pačiuožinėti, ant užšalusio ežero su pačiūžom dviesa vakare, prietemoj. Pats turi mąstyti. Beto puiku, kad supratai, jog įkyrumas tik atitolins ją nuo tavęs, tad jo venk. Ir toks pasistenk nebūti. Whutever teisingai išdėstė mintis.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-01 17:28 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

ji gerbia savo draugą, todėl nenori susitikinėti. Dabar tik bendraujame. Kalbamės gražiai, apie visas temas, padedam vienas kitam, jei tik ko reikia :) na žodžiu bendraujam šiltai :) na žodžiu, visdar laukiu. Laukiu kol ji liks viena, tuomet galbūt bus lengviau bandyti ją susigrąžinti. Tikrai nesiekiu juodviejų išskirti, nes ji dabar laiminga, o man taip pat smagu, kada ji laiminga. Laukiu kol galbūt (tikiuosi) patys pasuks skirtingais keliais, kad abu bus laimingesni atskirai būdami, nei kartu...sunku...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-13 00:56 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Na....nezinau kaip ten realiai yra...

Matau kad tu visiskai nespaudi jos del meiles ir t.t., galbut tai ir gerai, bet kas per daug, tas nesveika...visiskai uzgniauzt jausmu negalima vien del to kad ji su kitu, kaip tik turi rodyt kaip myli ja, o dabar man tiesiog susidaro vaizdas, kad mergaites akimis atrodo kad tu jai tik kaip draugas...

Mano nuomone jausmu niekada negalima slepti, jei jau myli tai ir elkis taip kaip kad myletum, negalima tokiu dalyku gniauzt...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-13 14:29 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Nerašiau aš čia visko, galbūt dėl to susidarė toks įspūdis, kad nerodau jog ji man rūpi labai ir kad myliu ją :) Aš ją visada paguodžiu, kada reikia, visada padedu kuo tik galiu. Visada pats siūlau savo pagalbą, net jei ir neprašo. Visada suteikiu pagalbą tokią, kokios nesugeba suteikti jos tas draugas. Na žodžiu, elgiuosi taip, kaip ir anksčiau, tik nesakau žodžių myliu... Nemoku net parašyt visko, bet tikrai nėra taip, kad visiškai nieko nerodyčiau jai...

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 25 [ 71 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007