Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 35 [ 71 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-16 21:19 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

o gal paimk ir parašyk kada jai "saldžiu sapnų Tau, labai Tave myliu". ? :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-16 22:16 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

nėra_vyšnių rašė:
o gal paimk ir parašyk kada jai "saldžiu sapnų Tau, labai Tave myliu". ? :)

su tuo labai tave myliu bijau. Saldziu kiekviena vakara palinkim vienas kitam :) bendraujam kasdien :) Esu seniau rases, jog myliu ja, tai tik blogiau buvo. Tada ji apmazino bendravimus, reikejo vel po biski gerintis. Todel ir bijau dabar tai sakyt, nes bijau prarast ir ta, ka beturiu... Siaip, laukiu vis. Kiek ji man vis pasipasakoja, daznokai pykstasi ji su tuo draugu savo...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-20 11:49 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

jau jūs duokit man patarimų, nes darosi sunkiau jau man :D po išsiskyrimo buvo labai sunku, paskui kokį mėnesį buvo ramu, gerai, nes vis bendraujam, dabar vel darosi sunku. Vėl kiekvieną akimirką mintys tik apie ją ir t.t. Juntu kad jau pradedu perdaug lįst ir galiu tuoj pradėt įkyrėt...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-20 12:58 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Susirask daugiau veiklos, tikrai pades ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-20 14:57 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

veiklos užtektinai ir taip :) dienom dar kaip ir normaliai viskas, bet kiekvieną vakarą ir rytą visos mintys tik apie ją...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-21 00:22 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

tikrai per daug laisvo laiko turi, ypač jei vakare turi jėgų dar mąstyti.

ar pradėjai veikti kažką naujo, ko nedarei iki išsiskyrimo?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-21 00:34 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

kad man retai kada būna, kad atsigulus iškart užmigčiau. Visada užsimerkus atsiranda mergaitė prieš akis :) Taip, pradėjau sportuoti, pradėjau darbelį, kurio vis neprisiruošdavau pradėti :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-18 20:26 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

na ką, bandraujam daug, šiltai, susitinkam kartais pabūt, padedam vienas kitam, jeigu bėda. Žodžiu viskas gražu, tik ji kolkas dar vis su kitu :( na bet nieko, lauksiu ir kovosiu :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-18 21:58 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Va čia tai dvasia ;)

Būk kantrus, taip ir toliau :P

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-04-09 18:36 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

na ką, reik ir čia gal pasireikšt :) per paskutinį mėnesį, gal ir buvo viena ar dvi dienos, kad nesusitiktume :) bendraujam labai daug. Beje, jau išsiskyrė su draugu ;) bet, kuo toliau, tuo labiau jaučiu, kad aš jai tik labai geras draugas :? yra paklausus ar tebemyliu, bet tik tuo ir užsibaigdavo... Na lauksiu toliau... vis tikiuosi, kad viskas baigsis taip, kaip svajoju... :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-04-09 20:48 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

paprastai merginos nesusitinka su tais, kuriems nejaučia simpatijos. NEBENT, bijo jaustis vieniša ir nesaugi. Būk atsargus, kad nebūtum tik linksmintojas, kol atsiras kitas.
Pabandyk pasakyti, kad kažkokia panelė kvietė kavos. Kad dar galvoji ar eisi. Sužadink jos pavydą. Kartais neatrašyk iš karto, rask kokį užsiėmimą, kur būtum ne vienas. Visada labai skaniai kvepia tas, kurio kažkas nori ir be tavęs ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-04-10 14:58 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

nėra_vyšnių yra visiškai teisi sakydama, kad sukelk jos pavydą. Dar net geriau jeigu gali parodyk, kad tapai tokiu kokio jinai norėtų. Manau, tai padės tau išspręsti visad diliamas daug greičiau :) O jeigu nori pamiršti ją tiesiog išmok paleisti ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-04-11 21:39 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

nekartą norėjau pabandyt nebendraut arba mažai bendraut, bet nepavyksta. Parašo ir įsikalbam ir vėl viskas taip pat :) neina man su ja nebendraut... Vis pagalbos kokios paprašo, susitinkam. Kaip ir sakiau, praktiškai kasdien susitinkam :) nežinau ką daryt...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-04-11 23:14 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

nu tas pats rašė:
nekartą norėjau pabandyt nebendraut arba mažai bendraut, bet nepavyksta. Parašo ir įsikalbam ir vėl viskas taip pat :) neina man su ja nebendraut... Vis pagalbos kokios paprašo, susitinkam. Kaip ir sakiau, praktiškai kasdien susitinkam :) nežinau ką daryt...

Paskaiciau tavo zinute ir pasijutau ligu buciau tavo likimo brolis mano buvusioji ir manim pasitiki issipasakoja parasau jei kaip kada neistverdamas, zinau ta jausma kai myli ir neina pamirsti. :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-04-12 08:45 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Heh, kas per daug, tas nesveika... Pamėgink dingt dienai ar dviem, kad ir kaip sunku tai būtų... Darai tai dėl didesnio gėrio, nepamiršk ;)

Kai žmogus žino, kad kitas žmogus jį myli, tai jis taip pat žino, kad jį galės gaut bet kada be jokių pastangų... Pažvelk į tai šiomis akimis, gal tuomet bus paprasčiau? ;)

Be to, bent jau mano asmenine patirtim, žmones pradeda IŠ TIKRŲJŲ vertinti ką nors tik tada, kai kažko netenka ;)

Ji nemato pavojaus prarast tave, atimi iš jos dalį malonumo, suteik jai intrigos ;)

Tiek patarimų būtų iš mano pusės, nes tikrai manau, kad gyvenimas įdomesnis kai ką nors pasiekt yra sunkiau ir kai yra pavojų. Anyways, niekada nereik persistengt. Tai tiek protingų ar kvailų minčių iš manęs :P

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 35 [ 71 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007