Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 11 [ 9 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Standartinė Parašytas: 2012-02-14 01:47 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Noriu mylėti, bet nesijaučiu mylimas, tikrai trūksta tos meilės, dėmesio, rūpesčio ir dar daugelio dalykų. Susipažystu su merginomis, moterimis įvairaus amžiaus +-5 metukai nuo manųjų, bet esmė tame, kad visą laiką manimi susižavi ir vyresnės ir jaunesnės. Tik problema tame, kad jaunesnės visą laiką, įsimyli, nei aš ten spec. Kažka darau, kad pamiltų nei ką, jom tai gaunasi natūraliai, o tas man visai nepatinka aš net visiškai nenoriu, kad mane įsimylėtų, pamiltų. Visą laiką iš paprastos draugystės, jos linksta į tą pusę, kuri man visiškai nereikalinga. Svarbiausia tame, kad jau 2 kartą, jaunesnės mane prisitraukia per prievartą, prieš savo valią. Sugeba suvedžiot, apvyniot ir susukt visus reikalus savo naudinga linkme. Atsitinka, taip, kad pats nejučiomis įslystu jom į rankas. Stengiuos bendrauti, kuo neutraliau, tik draugiškai ir neiti į jokias kalbas apie meiles ir kažką, bet kad ir kaip atšiauriai, šaltai bendraujant šiuo klausimu ankščiau ar vėliau prarandu savo poziciją. Žinoma, pats dėl to kaltas. Iš esmės reta mergina, moteris mane domina. Retas žmogus, kuris tą tikrąją prasme mane traukia, su kuriuo tikrai norėtusi eiti į gilesnius dalykus. Man net neįdomios jaunesnės už mane, man reikia +- iki 2 metukų vyresnės ar jaunesnės. Bet jei ir atsiranda toks žmogus tai jis būna mažiausiai už 100km. Nuo gyvenamosios vietos, o tai kliuvinys. Kadangi, visad kiek reikes ir norėsis laiką leist kartu neišeis. Man reikia, kad dažnai būtų galima būt kartu.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-14 02:11 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Su jaunesnėm prasidėti neverta, dar pačios nesuwokia ko nori, ko reikia. Ir iš jų aplamai sunku tikėti kažko. Daugiau, klaidų nebedarysiu, pasimokiau. Visgi su vyresnėmis arba mano metukų sekasi sunkiau, bendrawimas būna yra, bet kai kuriuos nesinori leistis į artimesnius santykius, kitos vedusios, trečios turi jau susilaikusios vaikelį ir išsiskyrusios. Vėl gi, nei šis tas tik draugiškus santykius palaikom ir tiek. Įdomiausia tai, kad kaip minėjau, laisvos net artyn neprisileidžia, o kai kurios dingsta be žinios, vėliau atsiranda po kelių mėn ar po pusmečio ir vėl dingsta. Beje man 20metukų tuojau pat. Pačios merginos, retai, kada parodo dėmesį ir užkalbina. Bet, kad ir kaip bebūtų, niekaip nepavyksta sutikti tokio, žmogaus kuriam galėčiau atiduoti, tai ką jaučiu ir sulaukti to paties atgal. Aš žinau, ko man reikia, tačiau to negaunu. Man buwo kadaise, suteikta ta proga 2 kartus kadaise. Deja, dėl to aš save kaltinu, ir naktimis neretai man sapnuojasi tos dvi merginos jau dvejus metukus, nes abi buvo įpatingos. Nebemanau, jog likimas dovanos 3-čiąją progą, kurios nebeketinu paleisti. Iš nieko ir niekad nebejaučiu to, ką jaučiau ir ką suteikė tos dvi merginos ir niekam nieko nejaučio to, ką jaučiau joms. Jaučiuosi nemylimas ir nemokantis mylėti. Tiesiog tapau "ledinukas". O kas gebėtų sušildyti neatsiranda.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-14 09:05 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Mintys įdomi išsakyta tavo :) Man vos ne tas pats būdavo, kad nesistengdamas jokių pastangų nedėdamas pačios merginos įsimyli nors tau jų meilės ir nereikia :)
Kaip ir minėjai likimas nebeduos 3 progą tai gal laikas šį kartą pačiam 3 susirasti, o ne laukti kol ateis pas Tave?
Jausmai žmoguje tai atšąla tau vėl užverda. Dėl to mažiausiai turėtum jaudintis. Tiesiog gyvenk kaip visada norėjai gyventi daryk dalykus, kurių anksčiau negalėjai daryti ir pamatysi, kad net po kažkiek laiko tikrai atsiras mergina, kurios tu visada svajojai :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-14 22:37 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Žinai kame problema? Skaitau ir stebiuosi. Apgailėtinas esi tuo, kad tave veda tavo kvailas išdidumas ir paties savęs nesuvokimas. Tau atrodo, kad tu kažko nori, bet kartu ir nenori. Kai tave įsimyli ir tau prisipažysta, jautiesi didvyriu, įpatingu kažkuo, bet toks neesi. Pats nežinai konkrečiai ko nori. Netgi tavo dabartinė rašysena primena savilaižio kailio mėgėja. Esi egoistas, nes galvoji, kad tik tu nori kažko. Niekada nesusirasi nieko panašaus į save tol, kol neišmoksi būti atviresnis ir nuolaidesnis.

Taip rašau todėl, kad susidūriau su tokiu, kaip autorius. Jam 21 man 25. Manau, kad jum reikia kiek "paaugti", kad suvoktumėt ko ištikrūjų norite... :wink: Atleisk, jei įžeidžiau.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-15 01:11 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Smagu, kad ne vienas taip, jaučiuosi ir ne vienam taip yra, labai įdomu pasidalinti mintimis ir be abejo malonu, kad yra ir suprantančių visa tai. Džiugu ir tai, kad kiekvienas turi asmeninę nuomonę ir ją išreiškia. Ieškojau ir ne kartelį ir nuolatos ieškau. Vieną, kartą mane susirado, kitą kartą aš susiradau ir tik su tais dviem žmonėmis buvau laimingas, juos besalygiškai mylėjau ir vis tebemyliu. Gal dėl to taip sunku, kažką prisileisti? Vėliau, prisipažinsiu, po santykių su tomis merginomis. Nesugebėjau nė vienai, kažko jausti. Visos pamildavo mane ir buvo jaunesnės už mane. O tos dvi merginos buvo ypatingos, nors išvaizda skirtinga, tačiau jos buvo labai artimos sielos ir visa kita sutiko. Santykiai buvo galima sakyti tarsi tobuli, tik draugystės iširo ne dėl pykčių dėl kitokių priežasčių, tačiau tai buvo ta tikroji meilė. Visą laiką tiesiog, nuolatos ieškau tokio žmogaus kuris, kadaise buvo. Bet, deja net panašaus neatsiranda. Pastaruoju metu stengiuosi, gyventi taip kaip man patinka, daryti tai ką noriu, viltis yra, kad ji atsiras. Taip jausmai nėra pastovus dalykas, jie nuolat kinta ir progresuoja. Tačiau, skirtingiems žmonėms skirtingai, šeimai, mylimiems žmonėms vienaip, draugams kitaip. Mylimiems žmonėms jie niekada niekur nedingsta. Pvz: dukrai sūnui, žmonai, tėvams ir t.t. Jeigu, tas žmogus tikrai yra skirtas tau, jį visad mylėsi vienaip ar kitaip. Nesvarbu kokia forma (neskaitant smurto) smurto aš netoleruoju, mano atžvilgiu tai žema ir niekinga...

Pripažįstu, nesame nė vienas išimtis, kuris neturėtų vienokių ar kitokių problemų. Dalis tiesos yra tavuosiuose žodžiuose Human, tačiau tai tik dalis. Ne, visiškai priešingai aš nesu išdidus, manęs tas nevaldo ir nė kiek nesivaikau didybės, kuri menkina asmens esybė. Dėl suvokimo, taip retsykiais aš pats savęs nesuvokiu. Žinau, ko noriu, kokio žmogaus ieškau, bet meilės iš kiekvienos tikrai nenoriu, juolab, kad prisitraukia jos prie savęs per jėga. Bet ar jausiesi mylimas ir gebėsi mylėti tą žmogų, kurio tau nė nereikia, kuris tau visiškai netinka ir neatitinka? Noriu, sutikti merginą kuri nebūtų atitiktų tą, kad ir netolimą idealą, kuris egzistavo. Kad sutaptume ir sutiktume, pagal amžių, charakterį pomėgius, pagal interesus ir t.t. Man nereikia tokios kuri myli kiekvieną, kuri dar nesižino į kurį kampą reikia bėgti. Nesijaučiu aš jokiu didvyriu ir nevaidinu niekuo, nesu aktorius, ar superherojus. Priminti rašysena gali daugelį dalykų, tačiau, tai nėra tikslinga taip manyti, tai tik prielaida. Taip, naglumo ir drąsos man netrūksta. Visgi, kiekvienas esame dalinai egoistai, tik vieno ta smiltelė egoistiškumo didesnė kito šiek tiek mažesnė. Bet kiekvienas galvodamas apie tai ko "man" reikia esam egoistai. Apie nuolaidumą ir atvirumą kalbant, tai gal ir tavoji, tiesa nesu visiškai atvira pastaruoju metu stengiuosi į daugumą žmonių žiūrėti, tik kaip į draugus, ir net nemėginu susieti, kažkokių santykių artimesnių santykių iš pažinties, nebent tai savaime išsirutuliotų į artimesnį ryšį. Nuolaidesnis esu tik tiems žmonėms, kurie yra draugai, kuriais pasitikiu ir tiek ir esu atviresnis. Su svetimais, ne itin mėgstu atvirauti, ir taikyti nuolaidas. Nepasitikiu žmonėmis, nes jie patys ir sugriovė tą pasitikėjimą. Gerai, šaunu, kad susidūrei įgausi naujos patirties, tai naudinga. Suvokti mes suvokiam, ko mes norime, tačiau to nepavyksta atrasti, o pats tas blizgantis nušlifuotas "deimantas" ir neatsiranda, na nebent reikia kantrybės ir laiko viskam... Ne, nežeidžia tavo nuomonė nė kiek, tiesiog kritika gerai ir nėra dėl ko čia užsigauti. Aš visko neneigiu, ką išsakei, nes tame tiesos yra. "Aš netobulas angelas, neturiu sparnų"... ;]

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-16 21:26 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

visų pirma rekomenduočiau pamiršti žodį :"metukai" ;) labai jau nevyriškai skamba :shock:
o jei rimčiau, Tavo gyvinimas visiškai normalus, ir nieko nesiskiria beveik nuo visų kitų dvidešimtmečių. Tiesiog yra labai sunku surasti tokį žmogų, kuris trauktų ir fiziškai ir dar pakalbėti būtų apie ką.
O kodėl dvi merginos ypatingos? Kodėl ne TA viena? Ir gal verta pabandyti vėl? :)
o šiaip tikrai nepatarčiau jaudintis, net jei ir pakliuvai kažkam į nagus, visada gali pasprukti, arba net pamatyti, kad pakliuvai šauniai panelei į nagelius ;)))) o be to, esi jaunas, taigi džiaukis tuo, kad rinktis gali, mėgaukis pasimatymais ir naujomis pažintimis ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-17 00:48 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Įdomiai, įdomiai čia...

Bet mano akimis, tu esi didžiausias neapsisprendėlis. Tai tau nieko nereik, tai tau reik tos vienintelės... Ieškai tobulo žmogaus, nušlifuoto deimanto, kad ji pildytų visus tavo norus ir įgyvendintų visas tavo svajones. Bent jau tokį vaizdą aš susidariau.

Tikies kažką rasti, pats neįdėdamas pastangų... Tobulų žmonių nėra... Kažkas yra pasakęs, kad tikra meilė, tai ne visų to žmogaus privalumų mylėjimas, bet trūkumų...

Prie tavęs limpa jaunesnės, tu jautiesi "mačo" ir ieškai kažko, kas atitiktų tavo titulą. Deja taip nėra, kai šiek tiek nusileisi žemiau ir būsi tuom kas esi ir kai mylėsi tikrąjį save, manau tada bus lengviau rasti ir tinkamą partnerę.

Pats nepasitiki žmonėm ir nori, kad kiti tavim pasitikėtų...

Dar manau kad perdaug įsisvajojai. Grįžk į realybę. Realybė kitokia. Žmonės įsimyli, susituokia, susilaukia vaikų ir meilė pamažu išblėsta. Vienintelė meilė, kuri gali nedingt, tai meilė vaikams ar tėvams. Aišku, būna atvejų, kai du žmonės visą gyvenimą pragyvena įsimylėję, bet c'mon, kiek tokių atvejų esi girdėjęs?

Nežinau... Kažkokioj laidoj diskutavo apie meilę ir ištikimybę, ir statistika rodo, kad daugybė porų skiriasi. Daug jaunų, nemažai jau pagyvenusių. Atsakymas paprastas - dingsta meilė.

Nieko nėra amžino, todėl ir neieškok kažko amžino.

Beto, dar manau, kad tau trūksta realios veiklos, kažko kas tave uždegtų ir ką tau patiktų daryt...todėl tau ir trūksta kažko, svajoji apie tobulą meilę ir pnš...

Nežinau, gal čia ir nesąmonių prikalbėjau, bet mano dabar tokia nuomonė ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-02 01:09 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Nėra vyšnių > dėkui už tą patarimą apie "metukus" tiesiog taip pasakiau, jog, ne taip grubiai skamba. Taip, tai tiesa, tiesiog, nelengva užduotis surasti žmogų kuriam būtų visapusiška trauka. Tačiau, čia yra vienas -bet- paaiškinsiu kodėl. Faktas tame, kad tos merginos beveik fiziškai būna nepriekaištingos, dailios, simpatiškos, grakščios, tvarkingos ir t.t. Bet esmė tame, jog, po kažkiek laiko susidraugavus pamatau, jog, man reikia visai kitokio bendravimo, charakterio negu, kad jų. Iš pradžių atrodo, kad radau tai ko tikėjausi rasti jose. Tačiau, supratęs, kad darau klaidą, tiesiog nutraukiu santykius. Ir pastaruoju metu, su visom stengiuos bendrauti, tik kaip draugai. O kai kuriuos, tokios naglos, kad prisitraukia pačios. Pasiduodu pats įtakai, su viltimi, kad tai ta kurios reikia. Tiesiog, man nebūna tos emocinės ar kaip dar išsireikšti traukos, suderinamumo, jei manes psichologija netraukia to žmogaus, tai nė jo fizinė trauka netraukia, nors ir būtų pati gražiausia pasaulyje. O pvz: tos kurios man patinka, bei kuriom aš yra įsipareigojusios, vedusios arba vienišos su vaikais ir čia yra dafiga niuansų. Dėl tos dvi ir buvo "tobulos" žvelgiant mano akimis. Nes vienas kitą besalygiškai mylėjom ir visa kita atitiko tolka tak... Bet čia nesigilinam - praeitis. Kelio atgal nėra. ;))) man tas pasakymas patinka, tik va, kad dar tokiai nepakliuvau į nagelius, bet labai tikiuosi :p tad ir "sportuoju bebėgiodamas - ugdau ištvermę" ;D na, o kas be ko, tiesiog, teisingai sakai, iš tiesų, reikia džiaugtis naujomis pažintimis ir pasimatymais.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-02 01:55 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Whuter > nereikia, man žmogaus kuris šokinėtų, pildytų manas užgaidas, norus, fantazijas ar velniai žino ką. Paprasčiausiai, dailaus ir tuščio įpakavimo man nereikia. Ne tiek svarbu, estetika, kiek tos pakuotės turinys. Dažniausiai turinys pasitaiko ne toks, kokio tikėtasi, viduje sudėta ne tai ko reikia, dėl to, jog, suklaidina sumaišytas įpakavimas. Arba pvz: nori spurgos su marmeliadu, o nusiperki su karamele viduje, iš išorės atrodo identiškai, o ant pakuotės parašyta su marmeliadu. Pakuote (mergina, takytina mot. giminei, paralelinė perifrazė) ta pati, o idaras ne. Taip ir realybėj, kažkas netiko, ieškai toliau, kol surasi. Manai, jog, neįdedu pastangų, deja, nuvilsiu pasakymas: pastangų tikrai dedu ir daug, tačiau, jos bevaisės. Taip, dėl trūkumų ir privalumų sutinku, o dėl vadinamojo "mačo" tikrai ne, taip nesijaučiu ir asoliučiai neieškau, kas atitiktų tokį "mačo" statusą, per ne lyg absurdiška ir apgailėtina. Neskraidau padebesiais, bet savęs per labiausiai ir nemyliu. Su tais ieškojimais galvoju, jog, nebesivelsiu į rimtesnius santykius daugiau, dialogas, bus bet tik draugiškas ir dabar pakankamą laiką, kol įsitikinsiu tuo žmogumi. Pasitikėti, per ne lyg anksti nenoriu kitu asmeniu. Savimi aš kuo puikiausiai pasitikiu, savo galimybių ribas žinau. Na taip, apie tą meilę iš dalies tu teisi, pagrinde amžina meilė tėvam, broliam, seserim ir beabejonės besąlygiška savo vaikams. Kad išblėsta, gal tai klaidinga taip kategoriškai teigti, veikiausiai ta ugnelė rusena, bet prislopsta, nors nežinau tiksliai... Mačiau tą laidą ir aš pakankamai suintrigavo, po laidos kelias dienas, apie tai masčiau ir vienaip ir kitaip. Pasirodo: kaip nori - taip manyk ir vistiek faktas lieka nepakitęs. Kalbant apie realią veiklą, jos turiu pakankamai, laisvalaikio turiu labai mažai, didžiąją dalį laiko atima darbas, o kitą dalį būna savų reikalų arba tenka padėti kitiems su jų problemomis ir reikalais tvarkytis. Apsukos pas mane didelės, net ir kai turėtų būti laisvalaikis tai šen tai ten, praktiškai visiškai namuose nebūnu. Kadangi vienerius metukus pabėgau nuo studijų, mastau ar šiais metukais pradėjus studijuoti nepasidarys dar didesnis chaosas. Čia gal tame problema, pastebėjau, jog, viską darau, kaip robotas. Svajoju, kaip ir dauguma apie tobulumą ir meilę. Galima gi svajoti, tuo ir gyvename.

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 9 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007