Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 12 [ 29 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2  Kitas

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Meiles problema :)
 Standartinė Parašytas: 2012-02-14 16:48 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Sveiki, na ir pas mane istiko beda. Perskaiciau cia pora temu ir biski pasimeciau. Stai kaip yra: Mete del buvusios meiles. Bendrauju su mergina ilgai, daugiau nei pusmeti, bet mes ne draugaujam, norejom palaukt iki vasaros, nes nei ji nei as nelabai tikim meile per atstuma nes tai yra sunku. As mokausi uzsieni tai i lietuva grystu karta i menesi kelion dienom ir tada mums karts nuo karto iseidavo susitikt. Bendravom labai siltai, jau ir planus sokius tokius kuriem, ir jinai pati sake kad mums lemta buti kartu. Viskas buvo kaip filmuose, bendravom nuostabei ir negalejom sulaukt kai busim arciau vienas kito. Jinai net nori atvaziuot i mano miesta mokytis, nes as mest mokslus negalejau o jinai nori pradet. As apsidziaugiau, suteikiau jai visa inormacija net su dekanais kalbejau :) Zodziu viskas klostesi labai gerai, tik cia buvo tokia galyma pasakyt virtualine meile, bet aisku dar pora men ir grysciau i lietuva ilgam. Ir dabar pries pora dienu, tarsi jinai dingo, sake turi problemu. Bet kai vakar biski paspaudziau, tai man pasake, kad gryzo i jos gyvenima zmogus kurio net nelauke, ir visi jausmai gryzo. As iki siol esu soke. Sake, nenori kad ant jos pikciau bet jinai nieko pakeist negali, noretu kitaip bet nebeisejs, kad as to nenusipelniau ir t.t Jinai pati nezino ka daryt labai pasimetus, bet dave suprast, kad renkasi ana. Man norejosi issiliet ant jos, bet supratau kad tai nieko nepakeis o bus tik dar blogiau ir graziai atsisveikinau parodydamas jai ka ji praranda. Bet man yra skaudu, kad taip pasitikejau zmogum, isimylejau kaip durnius ir per viena minute viska praradau. Ir as galvoju ar man verta kovot, aisku kova bus nelygi - as uz simtu kilometru, ar paleist ko as tikrai nenoriu. Ir pas mane tik dvi mintys, arba viska ignoruot, arba daryt taip kad jai butu skaudu, kad suprastu kad prarado ta, kuris ja vertins ir myles stipriau nei bet kas. Tik nezinau kaip tai padaryt. Man 22, jai 18 - janute, bet protinga.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-14 19:45 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

kovok. Kovok, nes geriau gailėtis to, ką padarei, nei to, ko nepdarei. Žinoma viskas su saiku. Neįskaudink mergaitės. Ir nenorėk visko labai greit. Galbūt teks laukti jos, kovoti dėl jos ne mėnesį ir ne du...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-14 23:35 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Zinau, bet neisivaizduoju kaip. Nenoriu lysti i akis bei nesamones daryt. Sunku yra ka nors geresnio padaryt kai esi biski toliau nei reikia ;/

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-15 10:23 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Pritariu. Kovok. bet su saiku ir protingai ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-15 13:13 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Perskaičiau tavo istoriją...daugybė minčių sukasi mano galvoje...

Ar ką galėčiau patarti? Nežinau... Bet neskubėk, nesielk neapgalvotai...

Mano manymu turėtum bendrauti toliau, kadangi atėjęs žmogus padarė tikrą sumaištį, manau viskam tik pakenktum nebendraudamas ir įsižeisdamas... Žmogus pasimetė, turėtum ir ją suprast... Tu įkaitinai jos širdį, o kai širdis karšta, sunku stovėt vietoj ir nieko nedaryt, todėl manau kad tai tik trumpas impulsas, žmogus iš praeities, kuriam kažkada jautė stiprius jausmus ir tas žmogus šalia...o tu...kažkur toli...

Galbūt aš klystu, bet tik šitaip matau šią situaciją... Neturėtum nusisukt nuo jos kai ji tokia pasimetus ir nežino kaip apsispręst, manau turėtum ją drąsinti, nuraminti, kad viskas bus gerai, kad ir kokį sprendimą priimtų. Tai savotiškas triukas, atvirkštinė psichologija. Manau ji teisingą sprendimą galės priimti tik tuomet, kai bus visiškai nusiraminus ir galės blaiviai mąstyti.

Galbūt tas bendravimas neturėtų būt šiltas kaip ankščiau, bet būk jai draugas, būk jai žmogus, kuriuo ji gali pasitikėti, nes mano manymu pasitikėjimas yra gerų santykių pamatas...

Nepasiduok emocijoms ir neleisk kad ta sumaištis įsigalėtų, taip tavo konkurentas tik įgytų pranašumą.

Mano nuomonę išgirdai, daryk kaip išmanai, sėkmės ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-15 13:35 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

dar galiu pasakyt, kad niekada nieko nekalbėk apie jos tą vaikiną. Na ta prasme kad jis toks ir anoks, kad paliko (spėju) ir t.t. Nežinau ar tų jį pažįsti ar ne, bet vistiek. Aš žinojau daug apie dabartinį mergaitės draugą, bandžiau vis šnekėt apie jį, kad jis toks ir anoks (toks ir yra, visas miestas tą žino), bet ji man aiškiai pasakė. Kuo aš daugiau blogai apie jį kalbu, tuo ją labiau prie jo traukia...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-15 13:50 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Whutever - Aciu. Irgi tokia mintys buvo bendraut toliau, taip ir padarysiu. Man irgi taip atrodo, kad cia toks trumpas impulsas, prisiminimai. Tik dbr vel pradet bendraut, nors praejo tik diena yra sunku. Nezinai ir nuo ko pradet. As turbut dar labiau pasimetes nei jinai.

Nu tas pats - man visiskai neidomus tas zmogus. Sian eisiu su jos drauge pasneket, gal papasakos kaip ten situacija.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-15 14:04 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

tom draugėm irgi negali labai pasitikėt. Jei tikra draugė, perdaug nieko nepasakos

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-15 14:43 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Zinau. Taip jos geriausia, tai ne daug ispesiu man atrodo, bet pabandyt galima.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-15 15:11 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

dreyco rašė:
Zinau. Taip jos geriausia, tai ne daug ispesiu man atrodo, bet pabandyt galima.

tai nieko gero greičiausiai nebus... Aš su mergaitės geriausia drauge kalbėjau. Praktiškai viską atraportavo, ką kalbėjom. O nuo to geriau nieko nebuvo, tik blogiau...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-15 17:07 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Draugės...ojoj, atsargiai su draugėm...yra pavydžių draugių žinok, per jas tik bėdos, pats esu susidūręs su situacija, kai per geriausią draugę susipykom...

Beto, jei ji papasakos mergaitei, tai skaityk neteksi pasitikėjimo...aš taip manau...nes atrodys kad slapukauji, seki ir pnš, nu žodžiu, įtarinėji, nepasitiki ir t.t...

Su nieko nekalbėk, neik aplinkeliais, jei ko nori paklaust, tai klausk pačios mergaitės, jei jau taip knieti. Bet kaip sakau, elkis apgalvotai, dabar geriausiai nesiimk veiksmų ir tiesiog toliau bendrauk, kol abu apsiraminsit nuo tos sumaišties ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-15 18:35 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Nieko gero nepasake, bei as nieko blogo ne padariau :) Na ka, parasiau mergaitei ir linksmai pasnekejom visa laika prikolinom, bei juokiemies is vieno kito nesekmiu kurie buvo kazkada. Aisku man buvo knieti paklaust, kaip vakar praleido diena ar su kuo buvo, bet susilaikiau :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-16 17:58 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Tema galima rakint. Aciu tiems kas atsiliepe :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-16 21:46 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

o kodėl rakinti? jau ir aš savo nuomonę įterpti norėjau :cry:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-16 22:45 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Iterpk. :) Nepamaisys ;D Tiesiog apgalvojau ir man niekas ne pades tik as pats. Bet kitu zmoniu nuomone irgi man yra svarbi t.y visu jusu :)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 12 [ 29 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007