Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 22 [ 29 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-16 22:47 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

patikek padeda kiti. Daug kas raso cia is patirties :) pasinaudojau patarimais is cia :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-16 23:02 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Tikiu, ir perskaiciau gal 5 temas, ir pastebejau savo klaidas, ir klaidas kurias galejau padaryt :)
Man nera sansu ja grazint. As uz savaites vel isvaziuoju is Lietuvos, o tas vaikinas bus salia. Jie dbr daug laiko praleidzia kartu, tai svente, tai atostogos. Karts nuo karto rasysiu jai, kad visiskai nepamirstu manes, bet kaip atsarginiu variantu as ne busiu. Ji padare savo pasirinkima. As jai palikau tik gerus prisiminimus. Jos akyse ejau tik i virsu, bet dbr sustojau. Kai nores pratest tai nuo dugno nereikes pradet, bet labai jau jai reikes pasistenkt, kad mane pasivytu :)
Isvaziuodamas ir galvodamas apie ja, dar labiau save kankinsiu.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-17 00:49 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

mano nuomone tokia, kad jai įkyriai lįsi, tik žeminsi save ir skaudinsi save puoselėdamas tuščias viltis. Esi jaunas ir tikrai dar viskas prieš akis. Džiaukis, kad patyrei tokius nuostabius jausmus, bet patikėk manim, patirsi ir dar.
O niekada nepagalvojai, kad kai žmonės ilgisi jie sukuria tokį paveikslą, kokio gal iš vis net nėra. Iš tikro, tu gerai jos net nepažinojai, todėl galėjai ją idealizuoti ir susikurti tokią, kokios norėjai.
Jei ji tikrai tavo, tu ją sutiksi ir po dešimt metų, kai ateis laikas. Mes visi mėgstam paskubinti įvykius, bet jei tavo tai tavo ir nuo to nepabėgsi net norėdamas.
Duok ne tik jai laiko bet pats sau. Gal tai buvo meilė ne jai, o tam jausmui, kad kažkam esi svarbus? :) žinau kokią tuštumą dabar išgyveni, atrodo nors imk ir rėk į pagalvę, bet tai tik šansas, kurio metu, gal pastebėsi, kas yra arčiau Tavęs ;) nenukabink nosies ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-17 01:07 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Nežinau...mano manymu čia yra dvi galimybės:
1) Visiškai ją paleist
2) Nepasiduot ir bendraut toliau

2 galimybė yra gal net ir neįmanomas variantas, priklauso nuo to, kiek pasiryžimo tu turi, ir kaip stipriai nori būti su ja. Jei labai stipriai, tuomet išvažiavęs nuolat galvosi apie ją, dirbsi, stengsies, kilsi vien dėl jos...ir kadanors išdidžiai sugrįši...

Tačiau ar tai būtų gerai? Nežinau... Jei jau ruošies ją paleist, tuomet iš tikro ir nemylėjai jos. Arba ta meilė dar tik buvo pradėjusi bręst...

Klausyk, aš su mergina bendravau taip pat gal pusmetį iki pirmojo mūsų susitikimo... Stengiaus, kovojau dėl jos... Tai buvo ir dar dabar yra meilė per atstumą. Nors atstumas ir mažesnis, 100km, bet net ne visada turiu galimybę bent kartą į mėnesį nuvažiuot. O dažniausiai tik kartą ir važiuoju...

Taigi mūsų situacija gan panaši, tik skirtumas tas, kad tavoji kiek sudėtingesnė, yra konkurentas...

Tiesą sakant, tas draugavimas per atstumą yra didelis išbandymas...todėl kad reikalauja daugybės pasitikėjimo...tai kiek trukdo santykių raidai, viskas vyksta gal 10 kart lėčiau nei įprastai, o kai širdis įkaitinta, sunku nustygti vietoj...

Iškilo man nemažai problemų...su tėvais daug pykausi, kad išleistų...pinigų nėra tiek, kad dažniau važinėt...depresijos dar užpuolė, einant tiems paskutiniams mokslo metams... Na nežinau, daug pykomės...tikrai daug...bandėm skirtis...sakiau tą patį, taip bus geriau abiem...bet ne geriau! Negerai yra bėgti nuo savęs...

Aš tą žmogų myliu, todėl nuryjau savo išdidumą, ir sukandęs dantis kovojau. Ir kuo mažiau laiko iki vasaros lieka, tuo man lengviau ir geriau daros... Aš nusprendžiau spręsti problemas, o ne nuo jų bėgti. Ir aš laimingas. Nesvarbu kad ir dabar kartais kenčiu, visumoj aš laimingas. Buvo momentas, kai nebendravom vos ne mėnesį...buvau baisiai nelaimingas...jaučiau didelę tuštumą...kentėjau... Galvojau, kad bus tų panų, taip bus geriau ir t.t....bet žinojau, kad ne viską padariau...ir tas mane labai graužė... Ne viską padariau, kad mūsų santykiai būtų idealūs... Ir aš nusprendžiau bandyti tol, kol žinosiu, kad viską padariau... Ir bandžiau...klupau dar ne kartą, bet bandžiau... Ir visumoj pavyko.

Mano mėgstamas posakis yra "Per kančias į žvaigždes"... Kartais turi praeiti pragarą, kad pasiektum rojų.

Svarbiausia, kad tikėtum, jog tai ką darai - teisinga. Nesvarbu ar bendrausi, ar paleisi, vienaip ar kitaip reikės aukų. Vienaip ar kitaip teks kentėti, kad pasiektum žvaigždes.

Daug prirašiau, galbūt buvo minties šuolių, bet toks jau aš, rašau kas galvoj...

Tikiuos bent kažkiek įkvėpimo, ar minčių suteikiau...sekmės ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-17 01:23 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

aš ir draugavau per atstumą, pradžioj lietuviška, paskui jis išvyko į Švediją. Nežinau, nežinau, dabar galvoju, ką jame mačiau O.o jauna, kvaila. Geras buvo, nesakau, bet jau tikėjau, kad meilė iki grabo. O ta meilė tokia vaikiška buvo, laiškais, žinutėm. Tikriausiai jei būtumėm buvę arti vienas kito, tiek nebūtumėm ištempę, niekaip. Per daug skirtingi, bet aišku tik dabar tą suprantu.

Tai pačiam nuspręsti geriausiai. O sakau iš savo patirties, net ir baisausiais žodžiais išsivadinus, net nebendravus kiek laiko, vistiek jausmai lieka ir bendravimas atgimsta. Ir čia nieko nepadarysi, toks dėsnis :) o jei neparaši jau mėnesį ir ji pamiršo, argi čia jausmai??? :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-17 01:43 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Siedziu ir sypsena iki ausu ;D Dekuj jums mieli zmones, ikvepimo gavau per krastus. :) Taip as jos ne melyjau nes laikiausi kad neisimylet. Nes pas mus buvo sutartis, kad palaukiam iki vasaros, nes per atstuma tikrai neiskentesim ir bus tikrai daug pavydo bei barniu.
Kiek jinai man sake, kad as ja pazystu labai gerai, jau viska pamaciau ka reikejo, kokia jinai yra. Musu charakteriai skiriasi, bet man tas labai patinka, visada yra kitaip nei buvo vakar. Irgi turejau tokiu minciu, kad cia buvo didelis susizavejimas, bet kai pagalvoji ka planavom, asara rieda.
As tai uz kova, bet as turiu tame mazai patirties. Ryzto turiu, tik nezinau kaip juo pasinaudot, galiu tikrai pridaryt blogiau galvodamas, kad darau gerai :)
Radau gera filmuka apie susipazinimus per interneta:
http://www.youtube.com/watch?v=WIM-8DT-F_k

Zinokit labai pasimetes esu, viena akimirka galvoju vienaip, kita kitaip. Dbr susirasineju su ja, ir tarsi nic nieko ne buta bet zinau atsibudes, vel galvosiu.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-17 01:56 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

mano tas draugas ir bandė, rašinėjo.... tik nuotaiką gadindavo, sėdi su nauju draugu, o čia tau paima ir rašinėja.... :D tikrai gadindavo visą reikalą....

matai, tu žavėjaisi gal ne tiek ja, o tais planais. o ką gali per tiek laiko pamatyti? o gi visiškai nieko, fantaziją.

Sakau, jei lemta, tai lemta. Mes su draugu ir gyvenom kartu, ir skyrėmės, ir vėl gyvenomo ir vėl skyrėmis, ir va gyvenam po šiai dienai ir nesiskundžiam :D

o dėl to vaikino prieš tai, galiu pasakyti tik tiek, gaila laiko, kurį leido namie sedėdama ir "gedėdama". jaunos dienos bėga ir prabėga. Niekas jų nebegrąžins :)

geras filmukas :D

pažiūrėk šitą:
http://www.youtube.com/watch?v=uy0HNWto0UY

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-17 02:11 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Rasau tada kai zinau kad ji namie nieko neveikia :) Planai taip, bet su kita nenoreciau dbr tokiu planu, o su ja ...

o SIGNS, vienas is mano mylymiausiu trumpametraziniu :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-17 09:44 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Šaunuolis :)

Su tom sutartim tai irgi... Manau tai iš dalies yra kančia... Varžyti jausmus. Bet iš dalies tai suteikia įdomumo, laukimo... Bet jei jau sudarei sutartį, tai nepyk ant jos, gal ji jos dar laikysis, juk dar ne vasara, teoriškai ji dar laisva :)

Anyways, žinau tą jausmą, kai tau reik tik to žmogaus, kiti nedomina... Tai yra geras ženklas, tas žmogus jau nemažai tau reiškia, tik galbūt tu to pats nesuvoki ;)

Bet nereik įsisvajot, galbūt žavesys yra tik planams, kaip nėra vyšnių ir sakė... Susikūrėt savo ateities vizija, o realybė juk gali būti kitokia :)

Tad sakau bendrauk, kovok, bet perdaug neįsisvajok ;)

Realybė neretai nuvilia. Nors ir reikia svajoti, bet kaip ir viską, tai reikia daryti su saiku :P

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-18 02:24 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

mano irgi vienas iš mėgstamiausių :)

http://www.youtube.com/watch?v=rymuJSE3 ... re=related

šitas ir verčia susimąstyti ;)

Beje, esi Lietuvoje, tai džiaukis akimirka, neliūdėjęs, nes tokie žmonės kaip aš, Tau dabar labai pavydi :PPP

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-18 23:18 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Nera tos akimirkos. Dziaugiuosi akimirkom su draugais bei seima, bet ne su ja :) O kodel pavydi? as kazkaip nesupratau :shock:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-19 02:51 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

nes šiuo metu turiu ieškoti naujų draugų užsienyje, tai ir pavydžiu Tau, kad turi atostogas Lietuvoje :((((

viskas bus gerai, pamatysi ;) nenusimink :lt:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-19 12:53 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

UK esi? ;DD
Bet jau noriu atgal, ten draugu jau irgi pasiilgau. Jau man geriau yra, ir uz tai dekingas jums. :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-19 23:37 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

nea, Airijoje :D bet netoli :D

labai džiaugiuos, kad geriau ;) visada kreipkis, kiek galėsim, tiek padėsim ;)))

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 22 [ 29 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007