Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 11 [ 8 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Prašau pagalbos
 Standartinė Parašytas: 2012-02-15 10:41 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

man LABAI reik patarimo. zodziu, bendravau su tokiu vaikinu, jis buvo mane ziauriai isiziurejes, o man jis man visiskai nerupejo.. jis man gal puse metu kiekviena diena sms rasydavo, man kazkaip nesvarbu budavo, nes turejau vaikina. kai su vaikinu issiskyriau, kazkaip liudna pasidare, labiau pradejau su tuo kitu bendrauti ir pradejo patikti jis :/ viskas buvo gerai gerai, kol viena diena ziauriai susipykom. as kaika blogai pasakiau, kas jam nepatiko, todel jis man paskambino, visaip isvadino mane ir pasake is niekur nieko labanakt ir numete. as buvau sokiruota ir pikta, apimta pirminiu emociju, todel ji ismeciau is visur kur tik imanoma. tada ryte atsikelus pagalvojau, kad jis niekada nebuvo taip padares ir aplamai sake,kad niekada jokio blogo zodzio apie mane nepasakytu, nes tikrai matesi, kad patikau, tai galvoju gal parasys sms ir atsiprasys, nes tada kai kalbejome buvo isgeres. nu ir ka, jis visiskai visa diena man nieko nerase, tarytum jam buciau visiskai nereiksminga. vos ne puse metu keliaklupsciavo, o dabar as jam vienodai rupiu galvoju :/. taip pat ta diena buvo jo gimtadienis. galvoju nu butu lb negrazu nepasveikinti. tai pasveikinau. ir poto chatas klostesi taip:
-aciu.butu gerai jei ka is vakar prisiminciau.
-nemanau,kad butu geriau
-bent jau butu aiskiau
-(nu tada papasakojau viska ka jis man prisnekejo)
-negerai negerai :/
-liudna del to
nu ir nebeatraso daugiau, bet as tikrai tikejausi,kad jis atrasys, nes jis visada buvo santykiu iniciatorius. galvoju gal uzsiemes kur.. tai kadangi neturejau ka veikti belaukdama, pasikveiciau kaimyne, kuriai viska papasakojau, nu ir ji sako pabandom paziureti ar jis specialiai neatraso ir ka jis tau jaucia. tai is savo facebook ji ji pakviete draugauti ir patikekit as vos nenumiriau, jis parase: Sveika, mes pazistami, ar busi man kaip gimtadienio dovana? ;)
ISIVAIZDUOJAT? eik tu sikti galvoju.... neatrasem i ta zinute ir as vos ne zliumbti pradejau.
Poto po kokios val jis man i telefona paraso: zinok myliu tave, nenoriu taves prarasti.
nu mes su drauge galvojam gal jam kas galveleje susisuko per ta laika ir tada sakom, gal vel ji patikrinam per drauges accounta, atrasydamos jam, gal jisai jau nebenori kad ji butu jo 'dovana' :) tai atrasem: Ne nepazistami. Ir gimtadienio dovana irgi nebusiu. O jis atrase atgal: Nu neliudink taip per gimtadieni :(
nu tada as jau visiskai ismusta is veziu buvau, ir ismetem ji is draugu.visiskai nesupratau jo poelgio, man buvo labai skaudu :/
nu ir tada atrasiau i jo sms zinute: butu gerai, jei tai ne tik zodziai butu. o jis: tai nera zodziai, atleisk, daug klaidu padariau, tikrai atsiprasau, as tave myliu, noriu buti su tavimi, tu man viskas, nu ir blablablablabla. man taip visa vakara rasinejo,vos ne kiekvienoje zinuteje: atsiprasau,koks as idiotas buvau, nesupratau kokia tu man svarbi. Nu jis man gerokai praplove smegenis, aisku as jam nesakiau, kad ten as prisidejau prie to rasymo is 'nepazistamos merginos' facebook, ir dar kadangi jis man patinka, tai kazkaip lengvai susileidau.. bet dabar kazkodel vel grizau i realybe. noriu paklausti patarimo, VERTA MAN BUT SU JUO AR NE? :(

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-15 13:28 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Nežinau, sunku suvokt situaciją.

Man įdomu tik viena: jis rimtas vaikinas ar linksmas, linkęs prie bajerio?

Jei linksmas, tai manau per stipriai reagavai į tą fb nesąmonę, pažvelk į tai iš kitos pusės, kaip į pokštą.

Aš esu atidavęs savo širdį tik vienam žmogui ir į kitas nesidairau, tačiau papokštaut mėgstu ir visai pilnai jį suprantu, jei jis tik juokavo.

Juolabiau kad jis nežinojo, kad tu matei viską, todėl nežinojo, kad tave skaudins.

Aš tai tik šitaip matau situaciją iš savo perspektyvos... Galbūt tai tebuvo nelemtas pokštas? Nusipirk naują nr, susirašinėk per senąjį ir bendrauk su nauju kaip kita mergina, jei jau taip knieti sužinot, bet ar paskui negrauš sąžinė dėl šnipinėjimo ir nepasitikėjimo?

Elkis kaip išmanai, manau turėtum bendraut, bet atsargiai, tegul užsitarnauja tavo pasitikėjimą.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-15 14:43 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Eina sau, kaip tau aciu uz toki issamu atsakyma, tikrai nesitikejau ! :) Dekoju dar karta, bandysiu vadovautis tavo ismintimi. :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-15 14:45 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

p.s. jis labai linksmas, megsta juokauti, sneketi nesamones ir panasiai :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-16 12:01 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

O man susidarė kitokią nuomonę, kad jis žaidžia su Tavimi. Bandė su Tavo drauge (kadangi jis nežinojo, kad jinai tavo draugė) tai ir tau tuo pačiu momentu rašė užtikrindamas, kad viskas bus gerai ir neliks vienas. Kaip ir pati minėjai, kad tau jis patinka, tad ir lengvai nusileidai jo atsiprašymams.

Jeigu nori tikrai sužinoti ką jis tau jaučia ir kad tokių nesąmonių nebus tad pabandyk paprašyti kokios draugės jam parašyti ir kad kabintų ir bus pamatyti atviri rezultatai ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-16 17:14 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Bičiulis kiek žmonių, tiek nuomonių ;)

Bet aš lieku prie savosios, kadangi pats laisvai taip galėčiau papokštaut, nes mėgstu. Nors esu labaaai ištikimas.

Bei patarčiau labai gerai pagalvot prieš kiekvieną tokį įtarinėjimų poelgį...

1) Ar tau bus nuo to geriau, net jei ir sužinosi, kad jį nukabins kita (kuom aš labai abejoju)
2) Jei jis sužinos, pagalvok kokios gali būti pasekmės...

Beto, mergina aiškiai parašė, kad vaikinas pusę metų rašinėjo sms, bendravo, bandė įsidraugaut ir t.t.

Bičiulis, jei jis būtų mergišius, jis neištemptų nė savaitės tokio ignoro. Ar ne tiesa?

Mano nuomone vaikinukas nuoširdus ir tikrai tave įsižiūrėjęs ;)

Bet elkis kaip liepia širdis, ji dažniausiai neklystą :P

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-16 17:31 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Dar vienas momentas: vaikinukas atsiprašinėjo, norėjo tave susigrąžint ir t.t...

Tai, mano manymu, yra pasiaukojimas, jis vis tik paaukojo savo išdidumą ir tavęs atsiprašė, nors ir buvo įsižeidęs.

Tematau, kad jis tikrai nenori prarast tavęs, todėl sakau, kad verta rizikuot ir būti su juo.

Nekvaršink galvos dėl tos fb nesąmonės, dabar geriausia būtų viską pamiršt ir džiaugtis kad susitaikėt. Gyvenimas trumpas. Žmonės miršta kiekvieną dieną, valandą, sekundę. Pagalvok, kas būtų, jei jis staiga išnyktų. Gyvenk ir būk laiminga su juo, nebandyk atsakyt į klausimus, kurie dar nebuvo užduoti, problemą dėl ištikimybės galėsi spręst, kai jau atsitiks kasnors tikrai rimto. Nebandyk savęs apsaugoti nuo to, ko galbūt net nebuvo.

Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu dėl to, ko nepadarei. Tad geriau draugauk su juo, suteik jam šansą ir pasitikėk.

Žmonės dažnai daro klaidą, viską interpretuodami savaip... Gal geriau jo pačio paklausk "Man kaimynė sakė, kad tu jos norėjai dovanų, kaip čia suprast?". Net jei jis tuo metu ir kabino ją, nepamiršk poros dalykų:
1) Jūs tuo metu buvot susipykę.
2) Jei jo paklausi, jam tai bus pamoka, kad yla visada išlenda iš maišo, ir daugiau taip nebedarys.

Susimildama, griebkis ko nori, bet neslapukauk ir neinterpretuok visko savaip! Galbūt jis turės tam gerą paaiškinimą, kas žino!

Suteik progą, gyvenk ir džiaukis, sėkmės ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-02-16 21:39 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

aš ir mėgėja paflirtuoti :oops: nors man tai nieko nereiškia, taip smagu ir tiek :)))) vertę pasitikrinti :D

o be to, jei tarp jūsų dar nieko rimto nėra, negali jo kaltinti, jei tu nenori, nori kita, čia natūralu, pati jį klaidini ;)

pabandyk ir matysi, verta buvo ar ne, nes spėju, vistiek knieties pabandyti :)

ir be to, nesakyk, įdomiau juk, skanesnis kąsnis pasidarė, kai ne be toks pasiekiamas? :) nedaryk klaidos ir negalvok, jei pusę metų laukė, lauks dar, suprask, jis irgi žmogus ir jausmus turi ;)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 8 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007