Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 12 [ 22 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2  Kitas

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kuriuo keliu sukt?
 Standartinė Parašytas: 2012-03-11 20:40 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Nežinau net ką ir bepasakot...

Draugavau su panele, draugavau per atstumą. Gan dažnai pykomės, bet mylėjom vienas kitą. Vieną kartą stipriai susipykom ir išsiskyrėm visam...

Praėjo nedaug laiko, pora savaičių, pradėjau jaust didžiulę tuštumą, naktimis nuolat sapnuoju sapnus apie ją... Bet pažadėjau daugiau neberašyt...pažadėjau daugiau nelįst į gyvenimą, nes paprašė...

Pyktis praėjo ir prasidėjo kančia.

O dar ir pavasaris, vasara artėja...

Išsiskyriau nes įgryso pykčiai, kiek galima...galų gale apmąsčiau, kad galbūt mes netinkam vienas kitam...bet suknista širdis...kad žinotumėt kaip ji ilgisi...

Žinau kad dar kurį laiką bus sunku...bet nežinau kaip ilgai...ar aš galų gale susitaikysiu su tuo? Ar pavyks?

Dar žinau kad noriu su ja draugaut labiau už viską...bet nenoriu pyktis...lenda per gerklę tie pykčiai, daug skausmo ir kančios abiem suteikia...

Taipogi nenoriu sulaužyti pažado...pažadėjau dingt...

Atsidūriau kryžkelėj...nežinau, atrodo išeities nėra...sakoma kad reikia klausyt širdies, bet jau ne kartą klausiau ir nusivyliau...gal bent kartą paklausyt proto?

Visi komentarai laukiami, tiek teigiami, tiek neigiami, neieškau paguodos, ieškau kelio, ačiū.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-11 22:15 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Paklausyk proto. Dažniausiai jis sako teisybę. Žinoma, kad pavasarį ir vasarą nesinori būti vienam. Kodėl? Kaip pasakytų mano anatomijos dėstytoja, kad pavasarį prasideda hormono audros.
Be to atstumas neturi tam reikšmės didelės ar vienam mieste gyvenama ar atskirose.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-11 22:27 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Nežinau. Bet žinau kad dar myliu ją, ir labai stipriai. Bet nenoriu lįst į akis, taikytis, atgailaut, nenoriu tokių santykių...

Manau pamėginsiu ją paleist...galbūt aš tik stabdau ją. Galbūt stabdau save. Galbūt ateityje dar susitiksim...patikėkit kaip sunku tą padaryt... Jei bent nesapnuočiau jos naktim...

Nežinau...o galbūt vėl apsigalvosiu...bet bandau išlikt stiprus, nors viduje drąskaus iš kančių.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-12 09:45 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Dėl mylimo žmogaus verta net ant kelių atsiklaupti ir prašyti atleidimo Jos už padarytas klaidas, kurių daugiau nebekartosi daugiau savo gyvenime. Jeigu esi užtikrintas 110% kad tai ta mergina su kuria nori prabūti visą likusį gyvenimą tada verta yra listi į akis ir prašyti atleidimo.
Už savo meilę verta kovoti nors ir pralaimėsi žinosi, kad viską padariai ką galėjai ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-12 13:02 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Kovot verta, bet kovot reikia išdidžiai :)

Norėčiau draugaut, bet nenoriu tokių santykių, kai nuolat pykstamės.

Kartais esu įsitikinęs, o kartais abejoju, nesu toks pastovus kad galėčiau apsispręst, bet ant kelių tikrai nešliaužiosiu :)

Stengsiuos nelaužyt ir pažado. Ko vertas mano žodis, jei negaliu laikytis paprasto pažado? Ko vertas aš, jei negaliu laikytis savo duoto žodžio? Santykiuose turėtų būti abipuse pagarba ir pasitikėjimas, o kur tas pasitikėjimas ir pagarba bus, kai negalės tikėti mano žodžiais?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-12 15:53 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

o tai ką, tu nori ją susigrąžinti, bet nenori nieko daryti? Dėl meilės daryk viską, tik žinoma su protu

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-12 17:24 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Nežinau ko aš noriu, juk parašiau...

Jau nekalbant apie tai kad nuomonė keičiasi kas dieną, vieną dieną atrodo kad neištversiu, o kitą atrodo dzin, išgyvensiu...

Nieko prieš būčiau susitaikyt, bet kaip jau sakiau, nenoriu lįst į akis...gal Jums ir nesuprantama, nes nežinot visos istorijos, nepažįstat manęs ir jos ir pan...bet tiesiog nenoriu...jeigu ji parašytų - atrašyčiau, tikrai atrašyčiau, bet pirmas nenoriu rašyt... Kvailai skamba, žinau...kiekvienas savaip kvailas :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-12 21:55 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

paimk ir rašyk tik. Matysi kaip bendraus. Jei šaltai, tuomet daugiau neberašyk, bet jei smagiai atrašinės, klausinės taip pat, bendrauk. Blogiau nebus. Rašyk

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-12 22:12 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Parašyčiau jei būčiau apsisprendęs... Noriu, bet kartu ir nenoriu taikytis, tai sudėtinga. Pvz kad ir dabar...kaip jaučiuos? Dzin, gerai. O vakar kas buvo? Drąskiaus iš vidaus... Jau minėjau kad nepastoviai keičiasi nuomonė...

Nežinau. Ačiū už komentarus, man reik viską apsvarstyt. Aš pavargau nuo tokių santykių... Vieną kartą vienaip galvoju, kitą - kitaip... Vieną kartą atrodo kad norėčiau dar daug su ja patirt, o kitą - kad mes netinkam vienas kitam ir ateityje vis vien reiks skirtis, dėl tam tikrų skirtingų pažiūrų.

Pasversiu visus už ir prieš, pamėginsiu paklausyt ką sako protas, o tuomet ką sako širdis, gal bent kartą jie galės sutart? :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-13 19:08 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

kartais mes maišom vienišumo jausmą su meile. Nes kai išsiskyri atsirana daug laisvo laiko, nėra kam parašyti, kam paskambinti. Jei labai pykotės ar susitaikius dabar būrų kitaip? Kaip manai?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-13 22:49 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Paskutinį kartą kai susitaikėm buvo kitaip...iki tol kol susipykom...

Vienišumo jausmas? Nemanau, neatsirado daugiau laiko, tikrai užsiemės buvau tiek veiksmais tiek mintim...bet vis vien...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-14 10:25 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Viskas tvarkoj, susitaikėm :P :P

Smagu kad stiprybės ji sėmėsi iš mano žodžių....tik juokinga, kad aš iš tiesų nesu toks stiprus, kaip mano žodžiai kartais kalba...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-14 14:29 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Whutever rašė:
Viskas tvarkoj, susitaikėm :P :P

Smagu kad stiprybės ji sėmėsi iš mano žodžių....tik juokinga, kad aš iš tiesų nesu toks stiprus, kaip mano žodžiai kartais kalba...

na ale ir greiti judu :D aš jau 4 mėnuo, kaip bandau kažkaip susigrąžinti ir kolkas nematyt galo dar, o čia... :D smagu :) dabar tik svarbu kad viskas ok būtų :) jei kils barnių, geriau nusileisk, nors ir žinosi, kad tarkim tavo tiesa :) taikykitės vienas prie kito :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-14 17:58 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Na, matyt dėl to kad mes pykomės daug kartų ir visada susitaikydavom, nes mylim vienas kitą :)

Atrodo kad viskas, susipykom, išsiskyrėm, bet vistiek neišeina pamiršt ir paleist...ir abiem taip... :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-16 23:40 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Oi ne...Ne ne NE ir dar kartą NE :) Tuštumos tavyje dar nėra, nes tu dar kažkur giliai esi įsitikinęs, kad ant galo jūs būsite kartu. Vat kai galutinai suprasi, kad nieko nebus, tada ir ta tuštuma vidinė parsiras. Bet tada bus taip, kad būsi ramus, truputį "trūkčiosi", kai gatvėje susidursi su panašia panele į ją, bet čia su laiku pasibaigs. Mano situacija čia identiška tavąjai. Ir aš paprašiau, kad "atsitrauktų". Bet mudviejų santykiai biški kitokie :) "Pasauliai" skirtingi :) Ir kenčiu aš, o ne Jis :) Bet, kai viskas tau pasibaigs ir jei galų gale nieko nepeši, tai viduje pajusi tuštumos kartėlį, bet jis drauge atsives ir laisvės pojūtį, tarsi kas paimtų iš tavęs smėlio maišą, po ilgo jo nešimo ant kupros. :) Būsi ramus, gal neprisileisi per labiausiai kitas paneles, bet būsi savimi, daugiau šypsosies, daugiau imsi vertinti tai, ką turi šalia savęs dabar ... :)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 12 [ 22 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007