Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 22 [ 22 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-05-24 17:03 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Nu va, vėl susipykom, šįkart dedu tašką...

Prieš daugiau nei mėnesį paprašiau pertraukos. Nes pavargau nuo tokių santykių... Kaip ji yra pasakius, jai pykčiai netrukdo, vis tiek myli ir pnš... O aš jai sakiau, kad jei ir toliau pyksimės, bus kaip su kitu labai artimu žmogum, galiausiai nebejausiu nieko. Po pertraukos apgalvojau viską, supratau jog ji man rūpi...parašiau. Viskas buvo vėl nuostabu...vėl pasijutau laimingas ir mylintis...ir tikėjau šviesia ateitim..

Bet po galais, būtinai vėl reikėjo susipykt. Dėl nieko. Galiausiai ginčo metu man parašė kad neįdomu ką aš ten rašau ir t.t. Nors mes dar nesipykom, bandžiau paaiškint, kodėl ji negerai pasielgė... Ok, neįdomu, tai neįdomu, jau mėnesis kaip nerašau.

Pradžioj dar tikėjaus, kad galbūt ir ji kovos dėl manęs kaip aš kadais... Bet per visą tą laiką gavau dvi žinutes. Dvi žinutės per tiek laiko man yra mažai. Mažai po viso to ką aš kentėjau ir ką dariau dėl jos kai aš likdavau kaltas.

Dabar ji kogero tikisi, kad aš 'susiprotėsiu' ir norėsiu susitaikyt, kaip ankščiau būdavo. Deja, aš judu priekin, o tu dar vis dairais atgal. Per tą mėnesį jausmai dar nebuvo tiek atšąlę, kad būtų neįmanomą pataisyt padėties, tačiau nedėjai tokių pastangų, KOKIAS AŠ DĖJAU TUOMET, KAI TU BUVAI ABEJINGESNĖ.

Dabar mes apsikeitėm rolėm, aš esu tas abejingasis, o tu kentėsi.

Ir man jau nusispjaut. Tos žaizdos dar ilgai gis.

Nesmagu man matyt save tokį abejingą. Bet nieko negaliu padaryt.

Nors ir norisi to proveržio, tos kovos, įrodymo kad aš tau rūpiu, bet dabar matau, kad esu vertas tik dviejų žinučių ir jau nieko nebesitikiu.

Peace.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-06-03 22:13 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

FUCK IT! Ir visada turi būti atvirkščiai kaip pasakau???? VISADA?!! Nežinau ar man pykti ar džiaugtis...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-06-10 18:28 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Kas atsitiko?:)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-06-11 16:01 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Susitaikėm :D

Taip sakant draugas su savo kalbom padėjo išsilaisvint jausmam, kuriuos buvau taip stipriai užgniaužęs... Dabar vėl viskas tvarkoj (tik įdomu ar ilgam), viskas smagu ir gražu... Tikėkimės taip ir bus :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-06-12 13:59 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

O kaip rašiai anksčiau jinai kovojo dėl tavęs? ar viskas tik iš tavo pusės būvo iniciatyva? :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-06-12 22:02 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Nepavadinčiau to kova, bet ir nesakyčiau kad numetė šalin :)

Negalėčiau sakyt, kad buvo mano iniaciatyva, nes ji pirma parašė, kad myli, atsiprašė... Na, o toliau jau sakyčiau aš perlenkiau lazdą visiškai ignoruodamas ją pora savaičių.

Poto jau aš parašiau ir susitaikėm, buvau pas ją nuvažiavęs, susitikom, viskas kaip ir šaunu buvo...

Nebesvarbu, kas bus toliau, svarbu stengtis būti laimingu ir daryti ją kuo laimingesne. Net nenoriu sukt daugiau galvos dėl pykčių...daug paprasčiau ir geriau bus, jei galvosiu tik apie laimingas akimirkas, nes kuo daugiau mąstai apie pykčius ir nesąmoningai, gal kiek ironiškai galvoji "Eh...įdomu ar praeis bent dvi savaitės kol susipyksim...", tai poto automatiškai ir gaunas... Pasąmonės dalykai :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-06-19 20:28 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

sėkmės ;)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 22 [ 22 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007