Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 14 [ 51 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Autorius Žinutė
 Standartinė Parašytas: 2012-03-17 03:27 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Sveiki,
Pasistengsiu trumpai. Esu studentas, siais metais baigiu studijas. Taip atsitiko, kad turiu tokia grupioke, kuri man pradejo patikti ir tai tik dbr supratau :) Beda tame, kad nezinau ar as jai bent kiek patinku... Pastaruoju metu gana daug bendraujam, kadangi prasideda visos sventes ir kiti renginiai :) Tiesa kartais susirasom, parasom tai arba ji arba as tik gana retai. Buna paraso kokiu darbiniu klausimu, taciau jau ne karta man pasirode kad tai tik pretekstas parasyti. Vis delto po tokiu jos parasymu rasinejames kol galiausiai ji neatraso i tai i ka atrodo turetu atrasyti, todel visiskai nesuprantu kas kaip yra... pvz snd su ja vaziavom pas kita grupioke, parveziau i kiema, norejau palydeti bet tvirtai atsisake. gal tiesiog man ja bandyti ismesti is galvos, o gal imti ir pasakyti viska tiesiai sviesiai? Bet to pasakymo bijau, nes ji kol studijavom neturejo vaikino nors pasiulymu tikrai turejo... tikiuosi is salies jums viskas aiskiau atrodys...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-17 03:35 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Dabar iš mano pusės žiūrint: ar nebus "bajeris" toks, kad ir ji lygiai taip pat galvoja? Tik tikisi didesnės iniciatyvos iš tavo pusės. Pabandyk parodyti. PAsiūlyk kavos ar pasivaikščiojimą...Tik nepulk kviestis į kiną ar kur pan, tiesio dabar užteks ir kavos :roll: A, dar vienas dalykas - jei ir pamėginsi ir paaiškės nelygybė, nieko neprarasi ;) Daugiau drąsos!!! :wink:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-17 03:56 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Oi kad tavo zodziai butu tiesiai i Dievo ausi :)) bet sakau va pvz kaip snd neleido jos palydeti, manau jei patikciau leistu...nors ir iki laiptines ten 100 metru, kita vertus ten ji seniai gyvena visi ja pazysta gal nenori tiesiog kad matytu aplinkiniai kad kazkas ja lydi...yra dar toks variantas kad yra kita grupioke kuria pasitikiu besalygiskai (kaip ir ji manim), pastaruoju metu ir patinkanti mergina su ja labai susibendravo, gal reiketu kreiptis pagalbos i ja? :) galetu pvz pasakyti ta mergina kuria pasitikiu tai merginai kuri man patinka kad jai atrodo jog man patinka ta mergina ir tiesiog paziureti kaip reaguos i tai...ka manot? kaip kitiems atrodo si visa situacija? :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-17 11:26 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Na, jei manai, kad yra šansas, kad kažkas "atsitiks", geresnio ta prasme, tai rizikuok, kodėl gi ne :) Man asmeniškai, tai patiktų, jei dėl manęs kovotų :) A dėl palydos 100metrų, ko čia įsikandai? ;) Gal namuose tėvai buvo, nenorėjo ji kad pamatytų, nors aš irgi atsisakyčiau, per arti namų sustojai ;) o ir šiaip, jei pasitaikys panaši proga, pasistenk sustoti už 500metrų, tada gal neatsisakys :) Geras tu žmogelis :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-17 13:39 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Heh, smagu tau, žinau tą jaudulį, kaip jis džiugina bet tuo pačiu ir neapsakomai kankina, nes nieko nežinai :P

Iš mano pusės patarimas būtų neskubėt. Jei kovoji, kovok protingai ir išdidžiai. Visas gyvenimas dar prieš akis, nenorėk jos užkariaut per dieną, dvi ar savaitę. Pradžioj siūlyčiau dažniau bendraut, kad ir per sms ;)

Mano manymu, tiesus prisipažinimas yra didžiausia klaida. Nebent tą žmogų pažįsti jau 10-15 metų ir tik dabar supratai. Bet tam irgi reikia progos, nesąmonė prieit ir ne iš šio ne iš to pasakyt arba parašyt.

Taip pat nemanau kad turėtum prašytis kažkieno pagalbos, kad ten kažką užsimintų ar pasakytų ir t.t. Pats ne kartą įsitikinau, kad jei nori kad viskas būtų idealu, viską daryk pats ;)

Neskubėk gyvent, neskubink savęs ir jos, tegul santykiai klostosi palengva, džiaukis kiekviena akimirka, kiekvienu mažiausiu žingsneliu, priartinusiu arčiau jos. Mano manymu skubėjimas yra dar viena didelė klaida... Išgaruoja visa romantika, visa aistra... Žmonės pernelyg daug skuba...pernelyg greit susimeta, susituokia, o po to greit ir skiriasi, greit susiranda kitą porą, vėl skiriasi...

Bet kaip jau sakiau, čia yra tik mano nuomonė, tu gali elgtis taip, kaip nori ;)

Likimas ankščiau ar vėliau suveda, jei jau lemta, tai lemta ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-17 16:25 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Na gal tikrai as ten bereikalo norejau ja palydeti :) Taip tas jausmas ir jaudulys toks geras bet tuo paciu ir baisu, kad neduztu visa tai i sipulius :) o dar kai zinai kad vakare susitiksi tai laikas atrodo sustoja iki to susitikimo :) Kazkaip sunku net vietoj nusedeti, vis vaikstai kampas is kampo ir galvoji kas butu jeigu butu...Patiko man ta mintis jog nenoreciau jos uzkariauti per savaite ar dvi, manau butu geriausia jeigu viskas klostytusi taip ir toliau :) vis delto esu mirtingasis kuri tas laukimas ir viltis zudo, tikiuosi pavyks viska palaipsniui vystyti...tokiose akimirkose suvokiau kad nei pinigai nei kas kita manes tokio laimingo nepadarys kaip ta mergina :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-17 19:04 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Laukimas ir viltys žudys, jei nuolat abejosi savimi :)

O tu užsibrėžk tikslą ir jo siek...bet siek mažais žingsniukais, bet su tokiu dideliu atkaklumu, kad ir kas atsitiktų, nepasiduotum ;)

Po kiekvienos nesekmės, po kiekvieno suklupimo atsikelsi ir judėsi toliau. Štai kaip turėtum siekt savo tikslo :)

Neskubėjimas yra pirmas žingsnis, pažink tą žmogų geriau ir leisk būti pažįstamas geriau ;)

Ir svarbiausia - ŽINOK, kad viskas bus gerai. Jei jau jausi kad lemta būti, tai taip ir bus :)

Likimo keliai kartais būna labai supainioti, todėl niekad neturėtum nustot siekt to, ko tikrai trokšti, štai ko aš pasimokiau iš savųjų meilių, ir dabar esu visai laimingas ;)

Tikiuos tau pakaks tiek užsispyrimo, kiek T. Edisonui, kuris berods 999 kartus nesėkmingai bandė išrast elektros lemputę ir tik 1000 kartą jam pavyko. Jis ir yra pasakęs "o kas būtų jei būčiau sustojęs ties 999 kartu?"

Anyways, čia tik buvo bandymas įkvėpti tau dvasios, nes tu įžengi į karo lauką kareivi, eik ir užkariauk tą širdį! ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-18 16:12 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Dekui uz ikvepima :) tu suklupimu buvo ne vienas ir ne du...todel labai bijau kad tai nepasikartotu, nebenoriu kad visos viltys ir svajones duztu...

Nezinau, buna kad ir as patinku kitoms panelems, bet visa beda kad man jos nepatinka...Kazkaip nenoriu suteikti bereikalingu vilciu, nes geras pvz ir dbr kai sedziu laukiu galvoju ir tikiu viltim, kuri niekas nezino ar issipildys :) tai va buvau nuvyles keleta merginu, gal todel dbr ir paciam reikia kenteti :)

Na vienaip ar kitaip pabandysiu, pabandysiu dar karta, turbut jei nepavyks, nebepavyks tiketi grazesniu pasauliu :) Kaip sakai, mazais mazais zingsneliais arteti, galbut cia bus tas kartas kaip Edisonui :)

Taip pat dar vienas grupiokas ja issisvaiges nuo pacio pirmo kurso, bet ir is jos ir jos draugiu zinau kad jai jis tikrai nepatinka :) kadangi baigiasi studijos vis atsiranda didesne tikimybe jog jis ims ir pasakys kad patinka, zinau kad nesutiktu ji su juo draugauti, bet ar tai pliusas butu man ar minusas? :)

tiek visko prisigalvojau kad nebezinau jau net ka galvoti...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-18 17:14 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Na...kito nesekmės stebėjimas iš dalies ir pliusas ir minusas...

Geriau žiūrėk savęs, tada nereiks džiūgaut dėl nieko ir prarast pasitikėjimo, tik dėl to kad kažkam jau nepavyko :)

Kuriuo keliu suksi - tavo reikalas, bet kai pasirinksi kelią, tai ir eik juo ;)

Žinau tą jausmą, kai kažkam turi atsakyti ne...

Žinau tą jausmą kai tau pasako ne! Ir patikėk, vien dėl to kad moteris pasakė ne, nereikia pasiduoti... aš iš savo panelės kadais girdėjau tokius žodžius "nepyk, bet tu man tik draugas, mes niekada nebūsim kartu, nes tu man patinki tik kaip draugas"

Bet aš kovojau, stengiaus, bendravau, pažinau ją, ji pažino mane, ir po pusės metų (po to pasakymo) kovos, pagaliau pavyko ją užkariaut :)

Tik dar vienas pastebėjimas - jei žmogus jaučiasi gerai ir vienas, t.y. jis neieško antros pusės, tai reikia elgtis itin atsargiai... O kai žmogus ieško kitos pusės, tada užtenka bendraut ir viskas savaime susiklostys ;)

Anyways, čia tik mano nuomonė, gal kas nors paneigs tą ką pasakiau ir aš nesiginčysiu, nes kiekvieno kelias ir patirtys skirtingos :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-18 17:15 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

P.S. dar norėjau pabrėžt, kad svarbiausia yra būti savimi, ir patikt sau toks, koks esi ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-18 22:38 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Na dziaugiuosi uz tave kad nenuleidai ranku kovojai ir laimejai :) Istikruju sis jausmas, kai kunas pasiurpsta ar per ji pereina svelnus dilgciojimai vos tik pagalvojus apie ja yra nerealus :) Kartu tai varo i nevilti, bet tuo paciu ir suvokiu kad tai ka cia rasau yra tikra ir neisgalvota, taip pat tai reiskia kad sugebu istikruju pamilti zmogu :)

Taip as esu as :) sunku butu buti kazkuo kituo, o ir tai tik daugiau rupesciu pridarytu :) Nepatinku sau tik tuo kad metu rukyti...As suvokiu kad blogai darau sau, aplikiniams rukydamas, zinau kad ir tai merginai labiau patinka nerukantys. O metu, kaip suvokiu, tik del sios merginos :) manau jei tikrai pavyks neberukyti as bet minimalu pliusa uzsidirbsiu o tuo paciu dar ir irodysiu sau kad esu stiprus, negadinsiu sveikatos :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-19 21:28 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Nesuprantu galbut per daug dramatizuoju, bet neberandu sau vietos…Siandien sugalvojau as jai parasyti ir stai laukiu pusvalandi laukiu valanda o kaip neatraso taip… Netycia atsisedu prie kompiuteriu, isijungiu facebook, ziuriu ji prisijungusi…seip ji telefona praktiskai visada turi prie saves…popieriai prasti, taip? Bukit atviri…

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-19 22:49 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Nee, tiesiog perdaug įsijautei :)

Turi išlikt ramus :)

Galbūt tam yra priežąstis, galbūt ji blogos nuotaikos, galbūt jai sąskaita užšąlo, gal tel išsikrovė, gal ne šalia, o gal tiesiog negavo sms...man būna neretai, kad smsai tiesiog dingsta, nors tel naujas... :P

Nusiramink ir tiesiog parašyk per fb ką rašei per sms :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-20 16:09 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

neimk tiek į širdį, jau ta mintis tave apsėdo ;) pakviesk ją kavos, tikrai supras, kur suki, jei ji abejinga neras laiko ir pan. ;) sėkmės

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-20 21:42 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Siandien pati parase, sake vakar perskaite bet kazka veike ir uzmirso atrasyti :) Na vienaip ar kitaip, jei likimas taip numates kad busime kartu taip ir bus, jei ne tai ne :) Beje labai dekoju jums uz patarimus, uz tai kad isklausete, geri jus zmogeliukai :)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 14 [ 51 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007