Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 24 [ 51 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-21 02:35 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

tik nelauk iniciatyvos iš panelės ;)
aš tau sakau, jei kas kviečia ir tas asmuo nepatinka, tiesiog sakai nėra laiko :)))) aš taip darydavau, sugalvojau taisyklę, kad darbe neleidžia draugams ateiti ir kalbėti (čia aišku ne visiems šita taisyklė galiojo :D) ir kad dirbu ir ale po studijų nebeturiu kada išeiti ;) o kai žmogus patinka, visada rasi laiko ir priežasčių susitikti ;)
o dar nepamirškim nerašytos taisyklės, iš karto neatrašyti, kad negalvotų, kad neturi ką veikti. Tai dažniausiai taikoma tiems, kurie tikrai patinka :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-21 17:58 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

na dekui uz patarimus ir teisingus zodzius :) as taip pat nepatinkanciam zmogui laiko nerandu :) kadangi sia savaite vis dar susimatysim, penktadieni turim baliuka tj galvoju gal koki sestadieni reikes pasiulyti, bus geras motyvas kad galetume aptarti musu vakareli :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-21 20:27 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

tipo kviesi pas save į namus? :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-22 11:08 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Nea, manau bus geriau neutralesne aplinka tokia kaip kavine gal :) bet vel zadam mes po to vakarelio likti ten pat miegoti, tj kita diena busim nei issimiegoja nei pailseja tj turbut reikes tai atideti velesniam laikui :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-22 23:19 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

arba gali pasikviesti pusryčius kartu pasidarysi, matysi pagal situaciją. :) be to, puiki proga per vakarėlį bus su ja daugiau pabendrauti ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-25 19:44 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Na va, to vakarelio jau kaip ir nebuta :) Truputi daugiau pabendravom, issimiegojom ir vaziavom namo :) Kadangi ji vakar buvo uzsiemus o snd mokosi niekur nekvieciau :) Ir taip atsitiko kad kita savaitgali mano geriausio draugo gimtadienis :) Kiek zinau bus apie 10 zmoniu tiktais tj galvoju gal reiketu pasikviesti ja nes ja jau seniau esu supazindines su tuo draugu paskui dar pora zmoniu kurie ten bus irgi pazysta :) ka manot? :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-25 22:11 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Gal atsiklausk draugo pirma :D

O šiaip jei viskas tvarkoj, tai gali pasiūlyt kad kompaniją palaikytų ar pnš ;)

O šiaip tai pats turėtum spręsti, nes mes tavęs ir jos nepažįstam, nei draugo ;)

Pats turi pasirinkti savo kelią, pats turi kurti savo istoriją, mes tik nuomonę išsakyt galim ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-25 22:32 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

o gal pakviesk kur, kad pabūtumėt tik dviese? :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-26 11:22 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Na, jis turi žinoti ar yra pasiruošęs tam ;)

Turi apsvarstyti ne tik tai, ką jausi jeigu ji atsakys teigiamai, bet ir tai, kaip jausies kai atsakys neigiamai, ar dar pakaks ryžto kovoti toliau? Ar jautiesi toks tvirtas ir stiprus dėl to žmogaus? Manau reikia pasianalizuot save prieš imantis tokio žygio, gal ir atrodo kad čia nieko ypatingo - pakviest kur kavos išgert...bet iš tiesų viskas juk vyksta viduje, tas visas jaudulys, džiaugsmas ir kančia, svajonės ir neviltis... Reikia mokėti ir pralaimėti, todėl turi ir paklausti savęs ar mokėsi pralaimėti. BET NE NUSITEIKTI. Nusiteikimas turi būti tik teigiamas, kad ir kas atsitiktų... ;)

Apmąstyk ir pats nuspręsk, aš nebandau tavęs stumt vienu ar kitu keliu, tik bandau padėt, nes manau kad ne visi taip susimąsto prieš darydami, nes meilė dažnai apakina :P

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-26 16:09 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Na su draugu tai jau pries cia rasydamas buvau snekejas, jis nieko pries, kaip tik uz :) Kas del susitikimo dviese tai cia manau pats svarbiausias bus momentas ar sutiks ar ne...
Tokia situacija kad sugalvojau pas bureja nueiti, daug pazystamu ten pas ja buve o ir ta pati mergina buvus :) Tai va ji man dave vakar jos nr o as pasakiau kad lieku skoloj :) o ji atsake - ''labai gerai :D'' dar kvieciau kartu eiti bet sako dbr nenoriu o jei eisiu kompanija palaikyti tj nuejus pati uzsimanysiu :) Tj va sake turesiu papasakot ka man ji sake :) plius ji rytoj eis i kirpykla, tj sakau gal butu gera proga ir motyvas man ja pasikviesti kur kavos isgerti, tj ir pasirodytu kaip po kirpyklos pasikeite, as ''skola'' grazinciau ir pasipasakociau kaip man sekesi, plius pakviesciau kartu i gimtadieni :) Tik neaisku ar ji apskritai sutiktu dar susitikti tos kavos...
As esu apskritai kovotojas, lyderis, kuris nemoka pralaimeti, taciau suprantu kada esu jau pralaimejas bet su tuo ypatingai sunku susitaikyti... Kaip manot teisingai galvoju del susitikimo? :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-26 19:41 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Yra situacijų, kai mergina sako ne, kai galvoja ką kitą... Net jei ir atmes, tai nieko nereikš, bet jeigu sutiks, tai tik iš dalies kažką reikš, juk nežinai, galbūt jai tik kaip draugas patinki, tad bet kuriuo atveju nedaryk skubotų išvadų, būk kantrus ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-26 22:13 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Na si situacija istikruju jau isvargino mane...Tiesiog stengiuosi nusiraminti ir sakyti sau kas bus tas bus :) Jei lemta buti kartu tai ir busim jei ne tai ne :) Tiesiog ateiti galesiu jei nieko nepavyks gailetis del to ka padariau o ne del to ko nepadariau :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-26 22:25 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

tik pakviesk ir viskas, juk ne tekėti siūlai, pasipasakoti ką sakė ir pavaišinti kava. Sakyk jaučiuosi tikrai skoloj, noriu pavaišinti kava ir obuolių pyragų. be to, sakyk, norėsiu su kuo nors pakalbėti, o tu jau buvusi ir viskas :)
Aš nesuprantu, kas čia tokio, jei pasakys ne? nu negalės ryt, galės poryt ;) pasitikėk labiau savimi ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-27 13:28 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

nėra vyšnių tas ir yra, kad kai pasako ne, tada krenta moralė :P

Todėl ir reikia būti pasiryžusiam kovoti ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-27 18:23 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

na va ir ivyko ko jau seniai labai bijojau... Pasiuliau ir stai koki atsakyma gavau: dawai rytoj arba penktadieni pries egzamina pakalbesim, snd gal ir galeciau bet nenoriu nieko prizadeti...
Ir praktiskai esu tikras kad susitiksim tik penktadieni... As net nezinau, gal geriau butu man rytoj nieko net ir nerasyti del susitikimo... taip? :)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 24 [ 51 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007