Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 34 [ 51 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-27 18:47 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

beje vis kartas nuo karto uzsukau i Facebook ir radau ja ten prisijungusia...wa kaip ji neturi laiko...ka patartumete daryti toliau?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-28 01:12 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

Juk nežinai kokia jos gyvenimo istorija. Gal ji turi draugą, gal ji lezbietė :)))) gal ji drovi. Juk nepametei vieno kai ko, pats žinai, kad pasiūlei. Ir pas būrėją eini tik tam, kad pasakytų ar jai patinki. Ar verta?
nesureikšmink ir mažiau tikrink, veik ką nors, kad mažiau laiko turėtum ją tikrinti. juk pasiūlei, jei ji norės, pasiūlys dabar pati ką :) ar ji tokia ypatinga ar pasidarė tokia, kai supratai, kad gali patikti, o mokslai baigsis? Tavo vietoj dabar nieko nerašyčiau, ir į egzaminą ateičiau tik tik, kad nereikėtų kalbėti, gal ji tik nežino ko nori.
žinau, tas kovok kovok, bet man visada patinka atsitraukimo trumpam teorija, Duodi kitam pajusti, koks jausmas, kai tavęs nėra ir pats pasitikrini ;)
sėkmės didžiausios ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-28 12:22 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Na tikrai zinau kad ji normali o ir draugo neturi :) Galbut siek tiek drovi, nes manau puikiai tai suprato kad busim tik dviese, o anksciau visad susitikdavom ir vaiuodavom kur nors i svecius :) Taip manau, nieko as jai nerasysiu o i egza irgi tik ateisiu ir iseisiu...gal vis delto pati parasys :) Na nezinau man ji nuo pat pradziu patiko, o dar kai viskas tuoj tuoj baigsis, supratau kad man to zmogaus begalo truks, truks jos sypsenos, balso, graziu graziu akiu :) todel nenoriu kad tai ivyktu, bet gyvenimas yra ziaurus...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-03-29 21:52 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

žiaurus būna, kai netenki kojų ir rankų ;))))
jei ji drovi, duok jai kiek laiko ir vėl pakviesk, o pasimokyti kartu nenorėtų jinai? Gal tu kažko "nesupranti" niekaip, arba konspektais pasidalintų o tu liktum skoloj ;P

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-04-03 00:13 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Na va nepavyko penktadieni praktiskai nesusitikti...vakare teko vaziuoti pas kita grupioke su ja kartu...atrodo stengiuosi buti toks kaip ir visada bet ji pastebejo jog kazkas negerai su manimi...klausinejo, nzn gal reikejo pasakyti viska... o kas del mokslu tj jie jau baigti, sita savaite dar sesija o po to viskas... sestadieni sventem gimtadienius bet atskirai, siek tiek susirasem, kadangi buvau bsk isgeres tiesiog parasiau jog kai nores kavos kartu isgerti tures pati parasyti...kazkaip nesinori ikereti, bet zinau jog pati ji nesiulys...o jei siulysiu as greiciausiai vel nesutiks, vienaip ar kitaip dbr reikia kad praeitu kokia savaitele, o tada arba mesti is galvos arba kovoti toliau :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-04-04 15:43 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

o ką ji atsakė dėl tos kavos? :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-04-04 21:13 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Na sake ''nesuprantu uz ka bet man tinka'' (kad esu skoloj kavos) :) aisku as priminiau uz ka nu ir tada pasakiau kad kai noresi parasysi... Ir va nerasiau as jai nuo sekmadienio, o snd pati parase...ir keista bet nei reikejo ko nei koki darbiniai reikalai tiesiog taip parase, galvoju gal reikejo pasiulyti bet bijojau kad vel tas pats bus... nesuprantu as jos :) susidaro vaizdas kad patinka jog parasau bet susitikt nenori... na gal nera drasi ryztinga, bet mes pazystam vienas kita 3 metus...ne koks aklas pasimatymas cia..

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-04-05 22:53 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

gal kuklinasi :) bet kad kvepi jai, tai faktas :) nu tai ir gerai, pamergink ją po truputi po truputi ir viskas bus gerai. Tai labos palinkėk, paskui ir labas rytas ;) svarbu, kad noro būtų.
O kokiam mieste mokinatės? Gal koks renginys nusimato smagus, koks akustinis vakaras? Galėtum pasikviesti :) jei ji tokia nedrąsi, sakyk, kad labai nori eiti, o niekas neprisijungia, vienam nesmagu ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-04-08 11:53 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

na cia penktadieni vel buvom susitike su kolegom tai ir ji buvo, ir uzsimine jog rodys 3D titanika :) kaip supratau ji noretu nueiti, sakiau kai rodys reikes pasiulyti :) na va ir snd viena is pirmuju pasveikino su velykom, plius sms'o gale buckis :) greiciausiai tai tik persiusta sms, bet man atrodo jeigu jau taip viskas beviltiska butu, ji butu tiesiog pataisius tai, kaip manot? :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-04-08 15:59 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

manau, kad reikėtų iš karto pasakyti, kad nori eiti su ja, ir kad būtų susitarimas, nes paskui kokia draugė įsipaišys tarp jūsų.
O gal ji tik tau bučkį uždėjo? viskas kol kas eina į gerąją pusę, aš taip manau. Su Velykom ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-04-08 16:55 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Na cia turbut tik ji viena ir zino ar tik man uzdejo bucki, ar visiems, o gal paciai atsiunte tokia sms o ji tik persiunte nekreipdama demesio i ta bucki :) na bet anksciau per sventes to nebuvau nei karto sulaukes :) na dar to filmo nerodo, manau kai prades rodyti, reikes is karto pasiulyti :) dar del tos kavos buvom snekeja visai neseniai (ir vel) gavosi tokia kalba tiesiog, kad jau tuoj visi issiskirstysim, tada ir pasakiau kad siuliau kavos o tu laiko neradai, o ji: galesi siulyti dazniau, jau dbr galesiu visada :) beje ta pati penktadieni, kai buvom susitike su kolegomis, parveziau namo ja ir kaip visada klausiau gal palydeti, o ji sako gali :) as nepatikejau ir to nesitikejau tj sakau klausiu ar rimtai sako nu jo su tokia sypsena veide, kadangi buvau priblokstas sakau ar tikrai, sako tj nea pareisiu pati, iki :) kvailys esu, labai kaltinu save kad dar klausiau isvis ar rimtai, jau nekalbant apie ta tikrai... na va dbr viska smulkiai zinote :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-04-08 17:09 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Beje aciu kad pasveikinote, jus taip pat su SV. Velykomis ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-04-08 17:25 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

kitą kartą mažiau klausk, sakyk, noriu žinoti, kad parėjai saugiai ir palydėsiu. Sakyk, kvailas buvau, kad anksčiau taip paleisdavau, daugiau taip nebebus.
tai ir pakviesk tos kavos kokį kartą, sakau, pažiūrėk, gal kur ale "akustinis" vakaras, kokioje vyninėje ar pan. Bus ypatingesnis vakaras ir tik tą dieną, nebus, kad gal ryt kavos? O, va bus toks vakaras tada ir tada, norėčiau nueiti su tavim. ;) pažiūrėk gal koks kitas filmas yra, sakyk, va pažadu nueiti į Titaniką su tavim, bet ir man dbr reikia kompanijos ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-04-08 19:49 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Biče, manau perdaug jaudinies ir bijai suklyst, bent jau man tai susidarė vaizdas kad jai labai patinki ;)

Žinai, dėl to bučkio tai esu labai linkęs abejot, kad persiuntė ar kad netyčia, žmonės tokių dalykų netyčia nedaro, o jei padaro - pasako ;)

O dėl palydėjimo, tai kitą kartą mažiau klausinėk, nes jei taip ir toliau tai nekažką bro :D

Daugiau pasitikėjimo savimi, viskas tikrai eina į gerąją pusę, nereik skubėt, bet nereik ir stabdyt, o dabar jau šiek tiek stabdai ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-04-09 19:06 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

[pypt] kaip Jus man nuotaika pakelet :) Oi kad butu Jusu zodziai tiesiai dvievui i ausi :) taip, ten del palydejimo tj nzn taip kaltinu save, toks kvailas kad truksta zodziu :)
Vakar buvo velykos, vakare parasiau jai, pasiklausinejom kaip kuriam jos praejo, ka nuveikem ir t.t., o snd ryte teko i savo studentiska darba vaziuoti, atsikeliau o buvo toks grazus rytas, taigi gryzau namo ir parasiau vel :) truputi pasirasinejom, pasnekejom ir tiek :) bet kaip ir vakar taip ir snd buvo ne taip kad ka paklausi tik ta ir gausi... ji vienu pasidomi as kitu, o tai man kelia optimizma :)
Galvojau snd pasiulyti jai kavos, bet rytoj einam i praktika, skirtingose vietose, tai manau bus ir geras pretekstas pasiulyti susitikti o ir nuimciau koja nuo stabdziu :)
Taip bijau suklysti, bijau kad galiu isgirsti ne, todel bijau klysti... Is gyvenimo man daugiau nieko nereikia, tiesiog noriu padaryti ja laiminga :)
Beje aciu uz mintis ir visa kita, labai smagu isgirsti keliu zmoniu nuomone :)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 34 [ 51 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007