Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 11 [ 15 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Gyvenimo sankryza
 Standartinė Parašytas: 2012-06-19 10:21 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Sveikuciai,
Prisirpo ir man parasyti cia, nes priejau gyvenimo sankryza kurioje dega visos geltonos sviesos...
O viskas prasidejo nuo to, kad atvaziavau i Vilniu dirbti ir pamaciau angela savo akyse. Ji buvo nuostabaus grozio, nuostabaus veido bruozu, protinga.Apie ja galvodavau visada ir visur. Ta mergina man giliai istrigo i sirdi.Susipazines su bendrais jos ir mano draugais suzinojau kad ji gyvena su draugu jau keleta metu, todel nusviro man rankos. Visgi kazkiek kvepejo vestuvemis ir begaline meile. Slinko menesiai, bet jausmas manyje ne mazejo, bet daresi stipresnis...Stengiausi pamirsti ja, kad ir kaip buvo sunku.
Susiradau kita mergina,( p.s mano simpatikos gera drauge) su kuria tikrai neplanavau jokios ateities. Tiesiog siaip gerai praleisti laika ir uzsimirsti apie sena simpatija... Laikas bego. Gime mums vaikas.Vaikelio as norejau, bet tikrai nemaniau kad taip iseis jog turesiu su tuo zmogumi su kuriuo neplanuoju jokios ateities...Ivyko vestuves. Buvo grazus velyvas ruduo. Krito lapai auksiniai, bet sirdy jauciau kad kazkas vistiek ne taip...
Prabego beveik 10 metu. ir mano simpatija atvaziavo pas mus i svecius. Atsipalaidavom visi, isgerem, uzkandom. Viskas prabego puikiai.Vakarones eigoje jauciau kaip manyje viskas pradeda degti, nes vel ja pamaciau po sitiek metu. Manau ji sito net neitare. Nesu niekada jai sito sakes.
Viso sito pabaigoje as jauciau kaip ji glaustesi prie manes - kazko tikejosi. Siurpuliukai po oda lakste.Nezinau, ar tai alkoholio poveikis ar ji taip pat kazka jaucia man...Nakti mes atsidureme viename kambaryje ir vienoje lovoje, nes mano zmona isejo i kita kambari miegoti. Ir tada prasidejo pati nuostabiausia mano naktis. Abu gavome extreem'o ir adrenalino "arkline" doze. Visgi kambaryje vyksta suaugusiuju zaidimai, o mano antroji puse uz sienos miega...
Jau praejo geras menuo, ir as toliau gyvenu su jos atvaizdu mano mintyse. Jauciu jai kazka labai didelio. Jos viesnage prikele manyje visa kas buvo giliai nugrimde, per minetus 10 metu. Situacija istiesu kebli. As jau su seima, nors tam zmogui nejauciu jokios meiles, o simpatija taipogi issiskyre su draugu po ilgo gyvenimo.Noreciau vel ja pamatyt, apkabint..
Savo gyvenimu nesu patenkintas, nes gyvenu ne su mylimu zmogumi. Tiesa, meile buvo, bet su metais bleso ir isbleso iki tokio lygio, kad nieko nebejauciu zmonai, nors mane ji myli - jauciu tai.Skyrybu atveju, gaila butu vaikelio, nes liktu kaip daugelis be tecio, bet ir nesinori su zmogumi gyvent is gailescio...Esu visiskoje sankryzoje. Ar vaziuoti toliau tuo paciu keliu, kad ir koks jis nelaimingas, ar pasukti i visiskai nauja kelia?
O jei tokiu atveju simpatija man niekada neatleis, nes issiskyriau ir tuo paciu iskaudinau jos gera drauge? Jei man dings visi sansai kada nors su ja vel susitikt? Tai pats didziausias mano kosmaras...

Gal kam nors taip pat buvo panasiai? pasidalinkite mntimis. Ka jus darete, ir kaip siuo metu viskas yra...Aciu uz kiekvieno nuomone bei istorija.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-06-19 20:24 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

esu gyvenimo sankryžoje, tik kiek lengvesnėje, nėra vaikų ir nėra kitų žmonių, esu pasimetusi... tai pagal tai, kaip aš jaučiuosi, aš manau, kad jei esi nelaimingas, darai kitą žmogų irgi nelaimingą, tokios aukos toli nenuveda... o ji tikrai pajus, kad tavo mintys kažkur kitur... gaila vaikelio, bet ir jie jaučia, kad gyvenama tik "dėl vaikų".
aš visada už šeimą, bet gal ir ji turėtų šansą rasti kažką, baisu, kad po kokių 20 metų nebūtų "aš galvojau, kad tu mane myli... , aš taip pat... pasirodo abu buvome nelaimingi"
ar taip ar kitaip jau padarei kai ką, kas tikrai šeimai laimės neneša... nenoriu raginti, bet manau, kad gyvenime tik vieną kartą.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-06-19 23:17 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Nezinau ar uzteks man stiprybes viska uzbaigti. Viska issakyti, kad ir ji zinotu kaip yra istiesu.Labai sunkiai pernesu sita situacija. Ir graudu, ir skaudu, bet dar labiau skaudu matyt zmogu kuris myli tave o tu jam abejingas.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-06-20 21:19 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

bet nepamirškim to fakto, kad ir koks jis buvo malonus, kad permiegojai su kita moterimi esant žmonai namuose, nemanai, kad tai labai labai negerai? aš visada už šeimą, ji didžiausia vertybė, bet jei gyventi dėl vaiko su apatija žmonai, nemanau, kad jis būtų laimingas.
o kokią poziciją užima ta kita moteris šioje situacijoje? ar ji nori būti kartu ar tu buvai tik šiaip, pasilinksminimui?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-06-25 18:25 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Nežinau...paskaičiau ir įsijaučiau į rašytojo jausmus...visą situaciją suvokiu... Tačiau aš esu linkęs patarti nekeisti gyvenimo, judėti toliau ta pačia kryptim, kuria judėjai.

Nemanau kad tau apskritai galima būti laimingu, nes tikrai netikiu, kad palikęs šeimą ir nubėgęs pas žmogų, kuriam jauti aistrą tapsi laimingu... Gal pradžioj taip ir atrodys, bet tikiu, kad susivoksi padaręs didelę klaidą...juk taip dažnai būna...

Žmonių nevertini tol, kol jų neprarandi. Pagalvok ar verta šitaip rizikuot? O jei tau žmona niekada negalės atleist...jei vaikas tavęs nekęs? Kaip tu tuomet jausies? Laimingas? Kad padarei kitus nelaimingais...?

Tačiau pasilikus taipogi neatrasi laimės, nes griaušies dėl to, kad neišnaudojai savo šanso... Bet bent jau padarysi kitus du žmones laimingais...

Ne veltui pragyvenai su žmona šitiek laiko ir net susilaukėt vaikelio... Gal neplanavai ateities su ja, bet taip jau atsitiko, vadinas tu pats pasirinkai tokį kelią ir dabar blaškytis ir grįžti atgal kai šitiek nuėjai?...

Būna gyvenime tokių silpnumo akimirkų, kai atrodo jog viskas ką darei yra klaida... Galiu tik patart elgtis taip, kad nepadarytum dar didesnės klaidos...

Savo mintis daugmaž surašiau, sekmės ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-06-25 22:33 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

bet ar vaikas jaučiasi laimingas, kai jaučia kad tėvai gyvena tik dėl jo kartu? Manau tai tikrai jaučiasi. sunki situacija, sunku patarti, tiesiog aš žinau ne vieną atvejį kai vaikai laiko pyktį dėl to, kad buvo nelaimingi, o dėl to kalti liko kaip ir vaikai.
kiek vaikui metų? aš visada už šeimą, tai didžiulė vertybė, bet gyventi tik dėl to kad gyventi, anksčiau ar vėliau ta drama tikrai įvyks. nebūtų galimybės kur trumpam vienam išvykti ir pasilikti su savo mintimis ir viską ramiai apgalvoti neutralioj aplinkoj?
ar sąžininga iš tos moters atimti šansą būtų tikrai mylimai? baisu tik nesužlugdyti jos jausmų. gal būtų sąžininga tiesiog pagyventi atskirai? nepulk kitai moteriai į glėbį, tiesiog tai yra nesąžininga žmonos atžvilgiu, kad miegi ją apsikabinęs, o galvoji apie kitą.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-06-26 09:51 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Bet ar vaikas jausis laimingesnis kai visai neturės tėvo?

Ir kodėl...ta drama juk nebūtinai turi įvykti, tiek metų kartu pragyveno ir tik senai simpatijai pasirodžius viskas sudrebėjo...

Bet anyways, aš irgi norėjau patart pabūt vienam... Tačiau vėlgi, patarčiau viską daryt labai atsargiai, nes jau vien tai, kad nori pabūt vienas gali labai skaudint kitus...

Vis tik mano akimis pabėgti pas kitą, kai turi šeimą, būtų labai savanaudiškas poelgis... Ir kaip jau minėjau, netikiu kad galėsi ramia sąžine gyvent, o juolabiau būt laimingas...

Na, čia tik mano mintys anyways.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-06-27 15:27 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

pabėgt tai pabėgt, bet klausimas ar ta simpatija išvis bent nori bendro gyvenimo...? žiūrėk kad nebūtų taip, jog pabėgsi nuo šeimos, o simpatija net neplanuos jokių rimtesnių satykių su tavim, tai tada neturėsi nieko...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-06-27 22:07 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

o tai kur tėvas dings, mirs? kodėl sakai, kad vaikas nebeturės tėvo???

va va, dėl to simpatijos neaišku.

o kas liečia vaiką, turbūt nėra baisiasnio jausmo kai matai, kad tėvai nemyli vienas kito, namie būna įtampa, vaikai jaučiasi kalti... yra pliusų, bet yra ir minusų.

būtų įdomu išgirsti autoriaus poziciją, kaip sekasi dabar?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-11-05 12:36 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Viskas liko kaip ir anksciau. Nieko naujo, gyvenu su seima. Nuo mano pirmo parasyto posto praejo ne tiek ir daug laiko, bet gyvenime nutiko visokiausiu dalyku.
Taip jau atsitiko kad zmona pasuko siek tiek i kaire. Zinau, nes viska issiaiskinau, ir pradejus kamantineti ji pati viska issipasakojo.
Del simpatijos tai turbut gerai kad visko nepadariau "ant greituju", nes bandziau pasikalbeti su ja, o ji man tik saltai atsakinejo. Toks jausmas kad ta vakara buvo ne ji, o kazkas kitas jos kune.
Isidarbinau dideleje kompanijoje, uzgriuvo daugybe darbu ir tos mintys issiblaske.
Kaip ir sakiau, nieko kolkas naujo. Viskas rutuliuojasi i prieki. Kur nusirutuliuos - zino tik dievulis. Ziuresim kas bus toliau.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-11-09 02:08 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

Viskas bus gerai ;))) na bent jau aiskesne simpatijos pozicija, tai turetu buti kazkiek lengviau...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-11-10 15:06 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Dar taip nesakyk :) moteris sunku suprast ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-11-15 04:32 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

geriau neprisifantazuok, po to bus labai sunku ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-12-28 14:30 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Mentos rašė:
Dar taip nesakyk :) moteris sunku suprast ;)
Norint suprasti, reikia būti tikram, kad yra ką suprasti. :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2013-02-09 01:36 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

kaip sekasi temos autoriui? :)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 15 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007