Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 11 [ 15 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: [Help] Nauja Simpatija
 Standartinė Parašytas: 2012-06-28 21:12 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Sveiki na ir vel as cia apsilankysiu parasyti nauja istorija, tikiuosi bus mane suprantanciu ir gales kanors patart nes dabar butent nebezinau ka daryti..

Susiradau panele per darugas.lt, nu jo viskas ok susrasinejom keleta dienu ir nusprendem susitikti :) Man ji iskarto labai patiko bet as ar jai patikau dabar nera aisku :silent: Bendraujam jau menesi ir as jai rodau savo jausmus, graziausi sms'ai ir pan i kuriuos kartaisi isvis nebuna atsakyta, tiesiog galvoji rasai ka jauti idedi truputuka meniskumo - isiunti o atsakymo negauni jokio - tai tikrai sirdies nepaglosto, esu padares romantiska pasimatyka tuo metu jai labai patiko atrode tikrai labai laiminga bet kita diena kai isikyrem toks jausmas lyg ji jau uzmirsus viska ir taip toliau saltai bendrauja.. O kai as jos paklausiau kodel ji tokia ji man pasake kad ji nieko nevertina kas vyksta greitai, viskas turi buti palengva ir ji jau 2 metus jokio berno prie saves nebuvo prisileidus ir turi dideli savisaugos jausma, ji nesisvaisto tokiais zodziais kaip pasiilgau taves ar pan jei nera 100% tuo garantuota. IR pasake jei jau mane prisileido taip atri mane kaip nie viena kita vadinasi ji kaska galvoja su manim bet jausmu taip greitai rodyt negali. As netgi pirmas vaikinas buvau su kuriuo ji pasimylejo.....

Visgi man jausmai liejasi pro krastus o ji i juos neva taip greit atsakyt negali, (klausimas ar isvis kada gales) Todel dabar pats sumazinau savo jausmu rodyma ir ji vis darosi vis siltesne meilesne... BET stai kas mane labai nuliudino-

Draugas.lt turiu sukures kito vaikino anketa, tycia noredamas ja patikrint. Na ok Is tos anketos jai parasaiu ir susirasinejom, paprasaiu numeri - DAVE! poto pasiuliau sustikt sutiko! bet neva tik kaip draugai. Na ir susrasienju dabar su ja is kito nr Jam tam neegzistuojanciui zmogui atraso dazniau nei man.

Na ir suprask dabar cia ja ar ji galvoja su manim kaika ar ne , O kaip noretusi man is tos netikros anketos ja uzsipult kad cia as esu! ir matau kad tavim pasitiket negalima tau kiti rupi labiau nei as !!! NA bet manau tai butu neprotinga ir tik prazudytu visus santykius. Gal kokiu minciu turit kaip toliau elgtis ? :(

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-06-28 21:17 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Na tiesiog... sakes net degu is pavydo susirasineja su tuo netikru zmogum o man neatraso :angryfire: na bet as dar tyliu tyliu

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-01 14:27 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Bandyk paklausinėti iš kito netikro numeriu jos apie kokius vaikinukus ar turi simpatiją kokią ir pnš :) jeigu prakalbs apie Tave paklausinėk daugiau ką jaučia ir t.t :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-02 10:45 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Paklausinejau, kalusiau ar vaikina turi tai sake vaikino neturi , turi tik drauga. Sako kad kolkas pora dar viena kito neskaitom :smirk:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-02 22:24 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

panaši ir aš esu. Turiu ilgą laiką draugą, labai ilgą, bet kartais būdavo, kad išsiskiriam. Arba apsipykstam. Ir tikrai buvo, vaikinai kiti patiko, nu negaliu prisileisti, o jie skubina, tada nebenori susitikti, nes būna nemalonu. Norisi to paprasto bendravimo, be spaudimo, norisi pažinti žmogų geriau. Na aišku, aš nesimylėčiau net :D
jei išsiskirčiau su draugu, tikrai vengčiau to, kuris man amžiną meilę žadėtų. Tiesiog reikia laiko, nežinau, man patinkas tas žaidimas, erzinimasis. Tie nekalti prisilietimai, o įsipareigoti man tikrai labai sunku būtų ir tiesą pasakius tebėra. tiesog kam tą daryti, kai esi jaunas. Be to, jei galima su tuo pačių žmogumi visada išlaikyti intrigą? Tai nesaugu, bet taip įdomu ;) nustok ją tikrinęs, turėk daugiau užsiėmimų, būk įdomesnis, paslaptingesnis ;) leisk jai pasiilgti tavęs ir nebūti tikrai, kad tave turi šimtų procentų. tai lyg katės ir pelės žaidimas, kartais ir tu pabūk pele ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-03 10:45 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

vat butent kaip tu sakai as taip ir darau, palaikau intriga, bet bijau kad tai gali tik prie blogo privest... nors ji sake kad jai jau atsibode visokie ziadimai ir nesusitupeje bernai, matau kad jai is prigimties reikia kates ir peles zaidimo, kai butu geras meilus daug sms su buckiais ir pan tada ji atsala... jauciasi stipresne uz mane.

O va snd tai padariau taip, turejom snd sustikti bet ji negalejo. tai as sakau aciu kad panesei, leksiu i panevezy tada , Ji iskarto klause ka veiksi panevezy????????

As sakau tai va Sandra gera drauge pakviete i gamta, tai jei ka snd galim ir nesusirasyt, ate :)

Tai po kiek laiko jau klausinet pradejo kokiai kompanijoi busiu ar nebus panu ?? ir tt, bet nieko nebetrasiau.. tegul galvoja kas cia kaip :D

Zodziu nzn gal persistengiau biski :D pagalvos kad nerimtas

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-03 22:12 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

tai parašyk, kad nežinai, gal kelios draugės :)

aš visada sakau, kai turi ką veikti ir be panelės, kai ji visko nežino, esi "saldesnis" ;)

nebijok tiek, jei ji skirta tau, tai skirta ;) tiesiog mėgaukis gyvenimu, kol jaunas esi :) aišku, neperlenk lazdos, nebūk per abejingas, tiesiog turėk veiklos ir be jos :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-04 12:24 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

galiu pasakyt tik tiek, kad su visom tom melagystėm ir tikrinimais, prisidirbsi. Sužinojus kad taip elgiesi, tikrai gero nelauk. Mesk lauk tą kitą kortelę su kitu numeriu, ir baik meluot kad varai ten ir ten. Su melagystėm prisitraukt merginą prie savęs, tai... na ar pačiam bus nuo to smagiau...?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-18 13:27 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

viskas baigta su ja.. isiaiskinau kad turi keleta kitu simpatiju. uztat nezinojo ko nori ir sakydavo bus kaip bus.
Ziaurei sopa sirdy dabar ziaurei negera ir nieko nesinori, gal kas kokiu patarimu turit kaip tai lengviau iskest ?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-18 13:31 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Užsiimk kokia nors veikla, nes jei sėdėsi be jokio darbo tai bus tik dar sunkiau, vis galvosi apie ją, svajosi kaip gražiai viskas galėjo būti ir t.t. Stenkis kuo trumpiau likti tik su savo mintimis...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-18 13:36 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

bet kaip ziauru yra, taip jauciuosi gal 5 kart.. vis tos nelaimingos meiles.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-18 13:41 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Puikiai suprantu tave... :) Laikykis ir viskas bus gerai, laikas viską išgydo.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-18 13:49 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

man padetu tik bendravimas su kita man patinkancia mergina, bet vat yra tokia problema.. Viena diena nuejes i netoliese esanti omnitel salona pamaciau ten dirbancia mergina ji iskarto man patiko, poto dar kelis kartus ja maciau , musu zvilgsniai susitiko, ziurejom vienas i kita ir nusisypsojom, poto vis reciau pasirodydavau toje vietoje nes buvo ta panele apie kuria pasokojau auksciau. Tai vat dabar nezinau kaip nueit ir uzkalbint.. gal nueit ten ir seip pakalbet apie numerio perkelima koki ir pamegint iziuret jos varda su pavarde ant korteles.. poto jei facebook turi ja surast ir ten uzsibendraut, nu nezinau labai sunki situacija :?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-18 13:54 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Na tik tau pačiam spręsti ką daryti, bet tavo vietoje, šiuo metu naujų pažinčių neieškočiau. Kažkaip keista atrodo, kai (sakykim) prieš kelias savaites "prisiekinėjai meilę" vienai, o dabar jau žvalgaisi į kitą. Žinoma, gal taip tau pačiam būtų lengviau ištverti šį laikotarpį... bet susidaro toks vaizdas jog šokinėji nuo vienos merginos ant kitos... :?:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-19 09:44 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

tai gali pabandyti nueiti, pakalbėk kokie pasiūlymai, ale nori pirkti naują telefoną ar kažką tokio ;)

o kad mažiau sopėtų, mažiau būk namie, ieškok vis kokios veiklos ;)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 15 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007