Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 12 [ 22 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2  Kitas

Autorius Žinutė
 Standartinė Parašytas: 2012-07-05 11:55 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Liūdno Valentino istorija. Draugavau su panele puse metų, viskas buvo kaip filme, čia mano pirmoji meilė, o aš jos. Viskas buvo labai gražu, kaip kine. Tačiau ji mane metė. Man sukako neseniai 22, o jai greit bus 17, jaunutė, tačiau ji kitokia nei jos bendraamžės, kitaip žiūri į gyvenimą, meilę ir pnš. Viskas prasidėjo nuo to kad ji išvarė į miestą, pasakė kad reikalais, aš jai vėliau parašiau 3 sms, bet ji neatrašė, paskambinau pakėlė, supratau kad matė sms. Mes apsipykom kad ji man negalėjo atrašyt kad viskas gerai ir kad aš nesijaudinčiau. Ji pasakė kad reikia viską baigti, mes pakalbėjom, pasakė kad turi man jausmus tačiau dbr jai labai sunku. Kitą dieną atsirado facebooke jos photo su kažkokiu bernu, paaiškėjo kad tada ji buvo su juo, susipažino chatroulette ir jis jai tik draugas, ždž nepasakė tada tiesos kad varo su juo susitikt ir apgavo mane. Nusprendėm likt draugais. Nes ji svarbus žmogus mano gyvenime ir noriu bent likt draugais, bet tuo pačiu tikėjausi ją susigražinti. Mes susitikom kažkokią dieną, žiūrėjom mašinoj Titaniką , gėrėm alų ir aš pradėjau kalbėt apie savo jausmus ir galiausiai ji pasakė taip, kad jai dabar per skaudu būt su manim kaip vaikinu, tai nori pabūt draugais ir pasakė kad ji taško nededa ir iš tiesų visi jausmai liko ir kad niekas nepasikeitė. Po kelių dienų buvo mūsų 6mėnesių nuo pažinties sukaktuvės, aš jai padovanojau savo pliušinį šunį kuris jai daug ką reiškia ir gėlę didelę iš popieriaus spalvoto. Beje priš tai atidaviau marškinėlius senus , kuriuose ji miegot norėjo. Iš akių mačiau, kad jai tas žaislas daug ką reiškia ir kokia ji buvo laiminga tuo momentu, kaip jį uostė ir žiūrėjo į mane. Po išsiskirimo miegojo su mano tais marškinėliais, sakė nenori jų skalbti, nes jie kvepia manim. Viskas buvo labai gražu, porą naktų praleidau su ja chatindamas facebooke, nes ji verkė dėl to kad mes nebe kartu, kad jai skaudu, aš ją palaikiau ir ji man padėkojo kad aš jos nepalikau ir esu šalia. Viskas buvo idealu. Ji sakė kad ją slegia depresija ir stresas, jai sunku, ji bando uždaryti savo jausmus viduj ir gyvena lyg su kauke dabar. Šį šeštadieni parašiau jai, o ji rašė labai šaltai ir galiausiai pasakė, kad nenori bendraut. Parašiau jai po kelių valandų, ji pasakė kad bus geriau jei nustosim bendrauti, taip bus geriau ir jai ir man, kad nebenori su manim bendrauti. Bet aš žinau kad taip nėra iš tiesų, nes ji tikrai norėjo likt bent draugais, aš jai daug ką reiškiu, ji pasakojo man tai ko nesakydavo nė vienai draugei, sakė kad tik man gali pasipasakot ir aš ją suprantu. Ir tada pamačiau facebooke naujas photo su tuo bernu, jos galva jam ant peties. Aš pradėjau aiškintis, kam man meluot jei esam draugai, ji atrašė kad aš ant jos kalbu už akių negražius dalykus, tačiau taip nėra ir nežinau kas ką ten sugalvojo. Ji atrašė, kad tarkim aš nemeluoju. O aš parašiau, kad man skaudu tik dėl to kad manęs nepažino per tiek laiko ir tiki draugėm, o ne manim. Ir viskas, nebebendraujam nuo šeštadienio. Vakar buvau parduotuvėj ir pamačiau ją su tuo bernu, aš tyčia lyg niekur nieko pasakiau: Labas, Ugnele. Ir nusišypsojau, ji atsisuko sumišus ir nuėjo toliau, apsimesdama lyg nieko nebuvo, tačiau mačiau jos veidą ir kad elgiasi nenatūraliai. Man plyšo širdis, kai po 10 min pamačiau juos einant kartu susikibus už rankučių... Ji dabar nėra ta, kurią mylėjau, ji tarsi uždarė visus jausmus ir bando su juo mane pamiršti, o jis skiria jai daug dėmesio, fotkiną ją ir ji sakė kad ji jam patinka, o jis jai tik draugas, kad jai linksma su juo, bet jis ne tas žmogus kuriam galėtu ji atsiverti ir būti. Bet kai pamačiau juos susikibusius tai nebežinau... Savyje nelaikau nieko, išsipasakojau geriausiam draugui ir draugei. Tiesiog aš isitikinęs beveik, kad ji mane myli, tačiau dabar su kauke ir bando apsimetinėt kad nieko nėra. Draugai sako neberašyt jai, ignoruot pilnai. Jeigu ji myli, ar aš jai ką reiškiu, ji pati parašys ar paskambins. Aš susitaikiau su tuo, kad ji nebe mano, kartais palengvėja, kartais blogiau būna. Stengiuos priimti viską kaip yra ir nebėgti nuo to, neužsidaryt viduj. Tai va ir nežinau ar badnyt ją susigražinti kažkaip ar tiesiog paleisti ir tikėtis kad susiprotės ką prarado, kai manęs nebus šalia. Draugas perspėjo kad taip bus, sakė metai daro savo, bet aš įsimylėjau ir buvo viskas nesvarbu... Ačiū tiem kas perskaitys šį ilgą post‘ą ir duos patarimų ar išsakys savo nuomonę.
P.S. Aš jai leidau viską, dariau dėl jos viską, barnius spręsdavau irgi aš. Turbūt tai mano klaida, kad per daug geras buvau.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-05 16:10 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Jei perdaug lysi prie jos ir kalbėsi apie savo jausmus, tik atitolinsi ją nuo savęs. Istorija labai panaši į mano, tik manęs nemetė dėl kito, o ir pradraugavom 1,6 metų. Kitas atsirado po gero mėnesio, kada paliko mane. Draugais likom. Ignoruot ją nemano jėgom... Vis bandau ją susigrąžint jau 7 mėnesiai, bet vis nepavyksta... Žinau tik tiek, kad kai bendrauji su ja, nekalbėk apie savo jausmus, nekalbėk apie judu, kas buvo ir t.t.. Bendrauk su ja kaip su draugu, paprastai. Žinau kad sunku, bet pavyksta. Patikėk, tada bendravimas pasidaro visai kitoks, šiltesnis, be įtampos :) O ir dar patarimas, kad tu jos neignoruok, bet truputį atitolk nuo jos, t.y. nerašyk jai pirmas, atrašinėk šaltai ir t.t.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-05 19:32 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

na vat ir man sakė, kad reik palaukt kol ji pirma parašys, tai ir nerašau kolkas. žinoma jeigu ji parašys išviso, nors pas ją mano daigtai :? aišku man nedega dėl jų.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-05 20:11 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

ką tik vežiau draugą namo ir pamačiau tą berną, jis ėjo link jos namų. kaip čia taip galima paimt praėjus porai savaičių ir iškarto kitą..nesuprantu.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-05 20:33 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

BlueValentine- rašė:
na vat ir man sakė, kad reik palaukt kol ji pirma parašys, tai ir nerašau kolkas. žinoma jeigu ji parašys išviso, nors pas ją mano daiktai :? aišku man nedega dėl jų.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-07 16:08 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

galiu papasakoti savo asmeninę istoriją.
15 metų susipažinau su 18 metų vaikinu, metus išdraugavome kaip filme. SMS žinutės, romantika ir t.t.
16 metų būdama sutikau bendraamžį, pradėjome bendrauti, susitikti kaip draugai. nu ir daugiau kaip septyni metai esame "draugai". Skaudėjo širdį dėl to vaikino, jis man nieko nepadrė, buvo geras. tikrai, labai geras. Bet kai esi vyresnis nebūsi paauglys, nieko nepadarysi. Negali būti toks artimas, viskas kitaip. O ir jausmas gali būti tikri, kol nesusuko galvos kažkas kitas. Ir tikrai tas buvęs erzindavo su savo sms ir pan.

Mano patarimas pamiršti tai kas buvo, nebesivelti į tas vaikiškas meiles, gyventi ir tikėtis, kad atsiras vyresnė ir rimtesnė :) ji Tavęs nebemyli, tik būdama jaunutė nemoka to pasakyti, nemoka baigti santykių. Neimk tiek į širdį, dar sutiksi "TĄ" ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-07 16:52 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

na vat ir ji man sakė, kartais aš ją erzinus, tos žinutės, kartais nenori manęs matyti o kitą kartą trokšta. ko norėt, pats suprantu kad jaunutė, o tam naujam 20 metų, o jai 16. kažkada jos draugė man pasakė, kad ji jai sakė, kad negalėtu mesti žmogų, tiesą pasakyti ar pnš. tai turbūt taip dbr ir yra, lengviausią būdą pasirinko. tiesiog aš jai nemelavau, o ji negali tiesą pasakyt. jau savaite nebebendraujam aplamai. praeita kartą išsiskyrus ji jau buvo su juo pažįstama, bet sakė kad norėjo man parašyt visą laiką, bet bijojo kad aš neigsiu kad kažkas tapr mūsų buvo ir kad ją pasiusiu ant trijų raidžių. aš jai neberašysiu, pirmas tai tikrai, nors pas ją mano daiktų yra. o ir bandau su tuo susitaikyt, realiai esu patrauklus, o kad ji čia ta vienintelė šansas vienas ant 4 milijardų :D tačiau kartais užplūsta negatyvus jausmai, kai galvoj atsiranda ji kartu su juo, ar juos pamatau gyvai :arrow: aš ją vis dar myliu, ir viduj noriu būt su ja. tačiau kai pagalvoji realiai, įjungi smegenis, kad jei aš jai nereikalingas, kam gaišti laiką savo. priėmiau tai kaip gerą pamoką. nesigailiu kad visa tai buvo. supratau pirmą kartą kas yra meilė man iš tiesų, kad kai mylimą žmogų susiradau, tapau žymiai geresnis, atradau kitokį save, naujas sąvybęs ir pnš. tai kad visa tai noriu prisimint kaip gerus dalykus, o ne gailėtis likusi gyvenima :oops: pas mus buvo pradžioj lb neįpareigojantis bendravimas pradžioje, kaip ir pas juos dabar. nžn kodėl, bet duodu piršta nukirst, kad ilgai tai pas juos nesitęs ir jaučiu kažkodėl kad norės grįžt pas mane, bet realiai manau jau bus per vėlu :wink:

P.S. Susipažinau vakar su labai faina panele, ji vyrsnė. Jai 18 metų. Kolkas bednraujau internetu, bet kažkaip labai gražiai viskas, kai gryš iš palangos, susitiksim, kavos ir pnš :P

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-08 00:36 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

nu va, svarbu judi į priekį.

Tiesiog ji gal nemoka pasakyti, ji jauna labai, jai sunku susiprasti, ko nori, nenori įžeisti. Aš ir sakiau, kad skiriuosi ne dėl to draugo, kas buvo visiškas melas :oops: be to kai jauna esi, tas papildomas dėmesys visada būna malonus, kai dėl tavęs kas alpsta.... nesmerk jos, priimk tai kaip gerą gyvenimo nuotykį, nebedaryk iš to dramos. Kas buvo, tas buvo, o kas bus paskui - pamatysim. Paprašyk tų daiktų, gal ji gali juos kur palikti?

Gal ta panelė atneš vėl naujus jausmus? :) jei ne ji, tai atsiras tokia tikrai ;) pabūti vienam irgi nėra blogai ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-08 01:11 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

ir man toks jausmas, kad susižavėjo ji juo, jis ją fotkina, nes yra fotografas megėjas ir pnš, patinka jai labai dėmesys ir t.t. galvot galima viską, bet kaip ten yra iš tiesų aš nežinau, o gal ir ji to nežino. kolkas sau nekvaršinu galvos, daiktus galvojau pasiimti kai mano jausmai dings po truputi jai, arba jei ji pirma man parašys, nes pirmas nerašysiu, nenoriu :} praėjo savaitė, šnd užmetė laiką facebooke, pažįstant ją, traktuoju tai kaip ilgesį ar ką :D žodžiu kaip ir sakiau, pirmas nebesrėbsiu košės, nes visada buvau aš atpirkimo ožiu :? :?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-08 22:12 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

žinai, gal ji jaučiasi kalta ir nori likti draugais, o tai nebūtinai reiškia, kad ji vis dar jaučia Tau ką nors.

Galiu pasakyti tik tiek, kiek su draugu apsipykdavome, vistiek susieidavome atgal, tiesiog taip tikriausiai lemta. O jei ji juo žavisi daugiau nei draugu, Tau belieka pasitraukti iškelta galva ir viskas. Jaunas esi, tikrai atsiras kas nors :)
Gerai pagalvok, ar tikrai matai ateitį su ja? Gal ji ne tokia ir "kitokia" nei jos bendraamžės? :)

beje, kaip ta panelė, dar negrįžo iš Palangos? :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-08 22:47 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

ji tikrai puikus žmogus ir ateitį su ja įsivaizduoju kaip bebūtu keista. kažkada motina mane nutempė pas astrologę, aš aišku nelabai tikiu tokiais dalykais, bet ji man pasakė kad bus šviesiaplaukė ir žydrų akių, o ši panelė būtent tokia. ir kad didelis šansas kad čia būtent šita mergina, tačiau kad ji dar vaikas ir man su ja bus kančių ir teks pabėgiot paskui ją, bet reikia sakė daugiau "pofigizmo" ir į tai žiūrėt ramiai, nesiparint. aš jai tai papasakojau, ir net kai išsiskyrėm ji man pasakė, kai nakti chatinom ir kaip ji verkė dėl viso šito, kad giliai širdyje tiki kad mes vėl būsim kartu. o realiai ji tikrai nėra kaip visos jos bendraamžės, kadangi jos klasiokes ir drauges pažįstu, jo rūpi tik pagert ir parūkyt daugumai. o ji labai galvoja apie mokslą, ateitį ir gilesnius dalykus, ne paviršutiniškus. grožis pas ją natūralus, ji retai dažosi ir t.t. nžn, ji tiesiog ta panelė apie kurią visada svajojau, nes esu tikrai su daug bendravęs ir draugavęs. mūsų temos neišsemiamos, mums nebūtina susitikus non stopu glamonėtis ar dar ką, galim tiesiog kalbėt apie viską ir betkiek laiko. net kai pirmą kartą susitikom, nebuvo jokios nejaukios tylos ar momentų, mes atsipalaidavom ir bendravom lyg būtume seniai pažįstami. žiūrėjom ir suderinamumus pagal horoskopą, pagal datas ir viskas sueina, aišku tuo aklai tikėti nereikia, bet... aš pradėjau grot gitara, po 7 metų pertraukos ir labai mane tai įtraukė, kažkaip įmečiau fotkę su akordais ir natom vakar į facebook'ą ryte, o ji vakare like užmetė, reiškia buvo mano profilyje. kai praeita kartą apsipykom sakė kad kasdiena užeidavo į mano profilį ir laukdavo kol parašysiu, like'indavom vienas kito postus ar dar ką kartas nuo karto. o dabar ji vėl tai padarė, bet aš manau nereik rodyt jai jokių ženklų, like'ų ir pnš. O kas tarp jų yra aš nžn iš tiesų, tiesiog sakau ką galvoju. praėjo tik savaitė ir į akis lyst nenoriu, atrodysiu apsurdiškai tiesiog. na o dėl kitos panelės nžn, labai gražiai bendravom, bet vakar kažkaip ji bendravo lyg be intereso ir prametė mane, kad eina miegot, bet po kokios valandos mačiau ją vėl online. tai kad nerašysiu aš jai pirmas, nenoriu įkyrėt. bet šiaip sakė kad aš ja labai pralinksminu ir panašiai, patiko jai su manim bendraut kaip supratau. :wink:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-08 23:13 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

įmetė foto ir po apačia parašė komentarą.

"įkvėpk vandens
niekada neklausyk manęs, o išklausyk
gali net nežiūrėt jei tik matysi
mirk sekmadienį, kad gyventum iš naujo pirmadienį
rūšiuok šiūkšles ir žodžius kuriuos pasakai
tada išjunk logiką
ir mylėk"

nežinau kodėl, bent man atrodo kad čia skirta man. ji visada kalba metaforom. kaži, kaip čia suprasti? traktuoju tai taip, kad ji pikta ant manęs. gal kas padės iššifruot? :D nes ji žino kad aš visada mąstau logiškai ir kad klausau pastoviai ką ji sako, o dėl žodžių kuriuos pasakau, tai gal ją įžeidžiau paskutiniu sms.. gal per žiauriai, bet aš nžn.. ir vėl mano skardinė atsidarė ir visos žuvytės pabėgo lauk, kurias rankiojau paskutine savaite...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-09 00:20 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

negaliu paaiškinti, seniai mečiau įprotį kalbėti su vyrais metaforomis ar užuomenomis, taip, kad aš čia bėjėgė :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-09 00:49 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Velnias zino ka ji norejo pasakyt :) Siaip gali ir tu kanors tokio mistinio, atspindincio tavo jausmus ir padeti ideti facebooke, tegul ir ji galva pasuka :) O del tu internetiniu pazinciu kur sakei neva su panele is Palangos susipazinai, tai niekada rimtai i tai neziurek, kad ir kaip jus butumet susibendrave :) Kol tos merginos realiai nepamatysi tol nieko nesitikek ir jokiu budu neisisvajok, nedek vilciu ir nieko nesureiksmink :) Nes gali jos isvis nepamatyt nors ji ir 100 kartu sakys jog to nori (mano garsioji tema: ''Del paneles'' :D )

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-09 02:06 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

parašiau:

"Kai dingsta saulė, žmonės pamiršta viską ko jie mokėsi visą gyvenimą ir vadovaujasi kvailais principais. Kodėl? Neklausk manęs, nes atsakymo nežinau. Gal tai baimė, o gal savisaugos instinktas. Pasidėk savo žinyną "kaip elgtis tokiais atvejais" į lentyną, kur jam ir vieta. Niekas už tave gyvenimo nenugyvens, spręst tik TAU. Jei matai šviesą tunelio gale, nepasiduok ir čiupk ją. Geriau pabandyti ir gailėtis, negu nepabandyti ir gailėtis. Nepasiklysk savo jausmų labirinte.

ŽMONĖS>principai."

http://www.youtube.com/watch?v=sYgr_iGATB4

ir dainą įkėliau, iš filmo kurį turėjom pasižiūrėti kartu, kai metus išbūsim kartu. tai mum daug ką reiškė.

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 12 [ 22 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007