Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 22 [ 22 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-10 15:16 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

žinau kad ji manęs pasiilgo ir nori parašyt, bet kažkodėl nerašo, tie jos principai ar kas... aš irgi jos labai pasiilgau, noriu parašyt, bet tramdaus kolkas, bijau būt vėl atstumtu, nereikalingu ar dar ką... nežinau ką daryti, būnu su draugais, draugėm, kitom panom, bet mintys tik apie ją...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-10 17:19 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

oj tu plet plet nesikeikiant... :D jei žinai, kad ji nori tau parašyt, bet nerašo dėl principų, tai nusileisk. Parašyk pirmas.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-10 17:48 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

bet aš visada buvau gerietis, visada nusileisdavau, spręsdavau ginčus, konfliktus...ir prie ko tai privedė? :} man atrodo tegu ji pati susipranta, ar ką nžn... jeigu ji žada vadovautis principais visą gyvenimą, tai ji tada neverta to. žmonės svarbiau nei principai :wink: žinau kad ilgisi, deda dainas visokias ten, kurias kažkada aš mėčiau į fb ir pnš. man bent taip atrodo, nors gal aš naivus :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-10 18:30 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

parašęs tu nieko neprarasi juk. Pats sakai, žmonės svarbiau nei principai, tai parašyk tu jai. Nieko nepavyks, tai nepavyks, bet būsi pabandęs

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-11 00:02 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

[koreguota nėra_vyšnių 2012 07 11]

baik seni juokus, ne po tokiu foto :DDDD nekreipsiu demesio ir tiek. ignoruosiu pilnai ja, beje ji provokuoja ziauriai kaip matote mielieji :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-23 17:15 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Liudna tai liudna istorija, bet ar verta vėl viską iš naujo statyti su tuo pačiu žmogumi? Jau kaip buvo viskas kaip buvo nebebus taip :) Tiesiog pasiulyčiau pamiršti ir gyventi toliau jeigu iššeina :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-07-26 16:53 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Man buvo panaši situacija, kalbant apie facebook'o like'inimus, dainų įkėlimą, kurios patikdavo mano tuometinei simpatijai... Visaip bandžiau atkreipti dėmesį, kartais parašydavau, nors ir susilaukdavau gan šalto bendravimo :D Dabar tai tik gėda dėl tokio elgesio... Jei jau baigta tai baigta, jokie netyčiniai užkalbinimai ar mielos dainelės padėties neištaisys.
Mano nuomone, geriau pamiršk ją. Jei jau pasakė, kad nenori su tavimi bendrauti tai, kad ir kaip būtų sunku ir skaudu, trink visus kontaktus ir tiek. Šiaip ar taip, sėkmės tau kuo didžiausios ;)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 22 [ 22 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007