Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 11 [ 2 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Visiška kryškėlė...
 Standartinė Parašytas: 2012-09-07 20:52 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Sveikučiai, kaip gyvenant? :) Tikiuosi čia dar yra gyvų.:D

Taigi prie temos.Čia gal milijonus kartų rašiau apie vieną tokį vaikiną, kuris mane buvo įsimylėjęs. Viskas pakrypo taip jog jis praeitas metais turėjo panelę, bet po metų su ją išsiskyrė (kiek žinau jinai jį paliko) Bet čia jau viskas liko praeityje...

Taigi, dabar jis ir vėl laisvas ir šiandien sužinojau jog vis dar jam patinku, pati paklausiau jo "O tau patinka kokia nors panelė?" jis atsakė "taip, tu man patinki, Simona" na pirmą sekundę nieko nesupratau nei kas nei kaip, pasimečiau tiesiog, paskui leidau sau suprasti jog jis kalba rimtai..Vis pagalvodavau apie jį vasarą..Bet galvojau jo jausmai man galutinai išblėso, gi tiek laiko praėjo, bet šiandien įsitikinau jog ne. Panašu jog jo draugai žino apie tai, na bent jau jo geriausias draugas girdėjo kaip jis sakė jog jam patinku ir jis tą sakė labai aiškiai. Bet jo geriausiai draugas tai žmogus kuriuo taip pat galiu pasitikėti.Tai jokių absoliučiai nepatogumų nesukėlė.
Toliau, ko gero pašaliniai žmonės supranta, jog jis man patinka ar kažkas panašaus, bet leidžiu jiems patiems tą suprasti. Bet, kiek supratau pats vaikinas nežino ką jam jaučiu, na matosi iš elgesio jog nesitiki jog kažkas tarp mūsų gali būti daugiau nei draugystė, jis supranta jog tada jam neatsakiau tuo pačiu ( čia kalbu apie jo prisipažinimą meilėje prieš kelis metus) Aš pati prieš pora dienų pagalvojau jog tikrai atsisakyčiau su juo draugauti, o dabar galvoju atvirkščiai..Taip, galima nė neabėjoti jog pirma meilė nerūdija, pati tuo įsitikinau ir galima paimti daugiau pavyzdžių jog žmonės net susitikę po daug metų vis dar myli vienas kitą. :)

Net neįsivaizduoju kaip jam tai parodyt..Parodyt jog jam yra vilčių jog tarp mūsų gali būti daugiau nei draugystė, bet kaip?

O dėl Facebook'o jis manęs nepriima jau kelis metus ir net neatrašo man. :D Bet to nesureikšminu...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-09-08 22:57 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

O jo numerio neturi? Jei jus susitinkate, kodel nepakviete jo i kina, ar leddu pavalgyti, ar i koki koncerta? tiesiog leiskite laika dviese ir viskas gausis savaime :)

o del to kad ir po keliu metu galima bandyti, net nedvejok ;) visko buna, zmones ir po 20 metu nusprendzia vel buti kartu :)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 2 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007