Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK Puslapis 11 [ 11 pranešimai(ų) ] Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kaip ji arba ja suvilioti?
 Standartinė Parašytas: 2007-04-05 21:17 
Begalo laimingas!
Begalo laimingas!
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006-05-09 23:10
Pranešimai: 620
Miestas: Kaunas
Kaip ji arba ja suvilioti?

Avinas
Šio tipo ženklo žmones ambicingi, užsispyre, sunkiai pasiduoda kitu itakai.
Kaip suvilioti Avino moteri:
Žodžiais pripažink kiekviena jos pastanga, kuria daro tavo labui, girk. Susikoncentruok, kad pasiektum tiek sekmiu, kiek gali, ir ji galetu tavimi didžiuotis. Vedžiokis ja ten, kur ji bus pastebima, susitikinek su naujais ir idomiais žmonemis.

Kaip suvilioti Avino vyra:
Pulk, susižavejusi visais jo planais, girk ji, specialu demesi skirk drabužiams. Pasiruošk kartais buti vyriška – karjeroje, namu ukyje, prie vairo ir pan. Jis nemegsta gaišti laiko del menkniekiu, todel buk organizuota.

Geriausi partneriai: Liutas, taip pat Avinas, Tauras, Šaulys, Vandenis, Žuvys. Sunkiai sugyvena su Vežiu, Svarstyklemis ir Ožiaragiu.

Seksualumas
Jautrios vietos: veidas ir galva. Paglostyk veida ir pamasažuok galva.
Šio tipo moteris greitai susijaudina, megsta glamones, švelnu masaža. Ja taip pat labai jaudina aistringi meiles prisipažinimai.

Šio tipo vyra labiausiai jaudina švelni moteriška prigimtis. Megsta erotini masaža. Miegamajame jis nori vadovauti.
____________________

Jautis
Šio tipo žmones ištvermingi, praktiški, ištikimi, kartais užsispyre.
Kaip suvilioti Jaucio moteri:
Girk ja, meilikauk, truputi paerzink, kalbek jai apie savo meile. Dekok jai, nes ji negali pakesti, kai jos triusas nevertinamas. Ji trokšta prisirišimo labiau už viska.

Kaip suvilioti Jaucio vyra:
Jis megsta komforta. Maitink ji gerai, domekis tuo, kuo jis domisi, išmok kartais nusileisti. Visada atrodyk patraukli ir moteriška. Nepirk drabužiu, nepaklaususi jo nuomones. Jis visada leis tau priimti sprendima, taciau megsta, kai jo atsiklausiama.

Geriausi partneriai: kiti žemes ženklai Mergele ir Ožiaragis, taip pat Žuvys, Avinas, Vežys. Sunkiai sugyvena su Liutu, Skorpionu, Vandeniu

Seksualumas
Jautrios vietos: kaklas ir peciai. Masažuok juos, pabraukyk pirštu galais.

Šio tipo moteris labiausiai susijaudina kartu su vyru žiuredama erotini filma, romantiškai vakarieniaudama.


Šio tipo vyras megsta meiles žaidimus gamtoje ir seksualius pokalbius telefonu su savo mylimaja. Greitai užsidega aistra, vien nuo moters prisilietimo, pvz. šokant. Šis vyras yra gana ramus ir letapedis, jis sugeba sulaukti, kol moteris bus pakankamai pasitenkinusi.

____________________


Dvyniai
Šio tipo žmones nepastovus, megstantys flirtuoti.

Kaip suvilioti Dvyniu moteri?
Buk originalus, kas diena vis kitoks. Ji nemegsta pastovumo. Jai reikia permainu, kelioniu, netiketu staigmenu.

Kaip suvilioti Dvyniu vyra?
Buk nepasiekiama, paslaptinga, kad paskatintum jo nora tave užkovoti. Domekis viskuo, kuo domisi jis, dalyvauk bendroje veikloje.

Geriausi partneriai: Vandenis ir Svarstykles. Geri partneriai Skorpionas, Vežys, Liutas, Svarstykles, Tauras. Sunkiai sugyvena su Mergelemis, Šauliais, Žuvimis.

Seksualumas
Jautrios vietos: rankos ir delnai, tad dažniau jas glostyk.

Šio tipo moteris nemegsta rutinos, todel labiausiai jas jaudina netiketumai. Svarbu, kad mylejimasis butu neplanuotas, impulsyvus, bet kuriuo metu ir bet kokioje vietoje.

Šio tipo vyras megsta staigmenas ir paslaptis. Jis sugeba nuspeti moters troškimus. Pati labiausiai jaudina maudynes kartu, mylejimasis šviesoje.

____________________


Vežys
Šio tipo žmones pastovus, nemegstantys permainu, ištikimi, šeimyniški.

Kaip suvilioti Vežio moteri
Dovanok jai meile, vadovauk „geležiniu kumšciu aksomineje pirštineje“, gerbk jos nuomone ir pažiuras, nesigincyk del nereikšmingu dalyku. Iš šono ji atrodo labai pasitikinti savimi, taciau atmink, kad jai dažnai reikia tavo paramos, nuraminimo ir paskatinimo.

Kaip suvilioti Vežio vyra
Jis dažnai megsta buti vienas, jaucia poreiki „surušiuoti“ pasaulines ir savo problemas. Gali buti greitai sužeidžiamas, todel sulaikykite greita neapgalvota kritika. Jo neveikia meilikavimas, kol nuoširdžiai nenoresite jam patikti. Jis patrauklus, bet pats tuo netiki, tad stenkis ji palaikyti ir jam tai irodyti.

Geriausi partneriai Skorpionas, Žuvis, taip pat kitas Vežys; taip pat Liutas, Mergele, Tauras. Sunkiai sutaria su Ožiaragiais, Svarstyklemis, Avinais.

Seksualumas
Jautri vieta: krutine. Megsta jos glamones.

Šio tipo moteris megsta ilgas glamones. Jai nepatinka grubus veiksmai, vulgarumas, pvz., kai šokant partneris grabalioja klubus ir semenis.


Šio tipo vyras megsta aistringas ižangas, apiberia moteri daugybe bucinuku. Jiems labai patinka kartu su moterimi sportuoti, uždega jos alsavimas ir prakaito kvapas.


____________________


Liutas
Šio tipo žmones geraširdiški, taciau nori, kad prieš juos butu keliaklupšciaujama ne tik darbo sferoje, bet ir meiles.

Kaip suvilioti Liuto moteri
Ji nori galantiškumo, mandagumo, riteriško gerbejo. Ji išdidi ir dominuojanti, bet ne itin išmintinga. Ji nori ambicingo vyro, kuriuo žavetusi jos draugai. Ji romantiškam bet drovisi tai parodyti, todel iškovoti ja galima senamadiškais poelgiais ir riteriškumu.

Kaip suvilioti Liuto vyra
Jis nori buti apžavetas, todel atnešk i jo gyvenima spalvu, žavesio. Jis romantiškas, todel nesijuok iš jo, kai jis prades tau pirštis. Jis nori savo moterimi didžiuotis, todel, jei nori rimtai ji pasigauti, sužinok, kokiu moters tipu jis domisi ir siek tokia buti.

Seksualumas

Jautri vieta: nugara. Paglostyk ir pabraukyk naguciais nugara aukštyn žemyn.

Šio tipo moteriai patinka masažas, ilgos glamones, aistringi šnabždesiai. Megsta, kai buciuojama bamba, ausu speneliai.


Šis vyras išdidus, megsta buti garbinamas, tad turi ji itikinti, kad juo žaviesi. Teatrališkas, megsta stebeti save ir partnere veidrodyje. Patinka myletis ivairiose vietose, net, jei rizikuoja, kad pamatys kiti žmones. Jo aistra užgesina netvarkinga moteris.


Geriausi partneriai: Šaulys ir Avinas, taip pat kitas Liutas, Svarstykles, Vežys, Dvyniai. Sunkiai sugyvena su Vandeniu ir Tauru.

____________________


Mergele
Šio tipo žmones paslaugus, siekiantys tobulumo, pedantiški, santurus, ištikimi.

Kaip suvilioti Mergeles vyra

Geriausi partneriai Tauras ir Ožiaragis, taip pat Svarstykles, Skorpionas, Vežys, Liutas. Nesutaria su Šauliu, Žuvimis, Dvyniais.

Seksualumas

Jautri vieta: pilvas. Pasuk pirštais-liežuviu ratus aplink bamba.


Šio tipo moteri labiausiai jaudina ryžtingi partnerio veiksmai, pvz., jei vyras staiga pasiulo kur nors ja išvežti. Jai nepatinka ilgos meiles preliudijos ir pernelyg švelnus vyrai.


Šio tipo vyras gali buti aistringas ir net gašlus, tik reikia pažadinti jo gesima. Jis ištvermingas, todel meiles naktis gali buti ilga. Ji jaudina viskas, kas vyksta kartu su partnere: šokiai, maudynes, vakariene ir t.t.

____________________


Svarstykles
Šio tipo žmones simpatiški, taktiški, legvai susiranda draugu.

Kaip suvolioti Svarstykliu moteri
Ji dažniausiai turi daug gerbeju, tad teks pasistengti buti itin idomiu ir inteligentišku. Flirtuok su ja netgi prie virtuvinio stalo, ji megsta meiles žaidimus ir jaustis buti mylima.

Kaip suvilioti Svarstykliu vyra
Jis flirto specialistas, todel duok jam ilgas vadžias, taciau stenkis išlikti jam žaviausia moterimi. Palaikyk jo idejas. Su malonumu priims moters pagalba, todel turek savo iniciatyva ir drasiai sutik gyvenimo sunkumus. Jis meilikauja tik todel, jog mano, kad moteriai to reikia.

Geriausi partneriai: Vandenis ir Dvyniai, taip pat tinka Šaulys, Vandenis, Liutas, Mergele. Nesutaria su Ožiaragiais ir Avinais.

Jautri vieta: sedmenys.

Šio tipo moteris greitai susijaudina, nori kuo greiciau patirti malonuma, tad jai patinka, kai partneris iš karto glamoneja „karšciausius taškus“.


Šio tipo vyrai megsta myletis prabangoje. Megsta žiureti erotinius filmus. Nevertina romantišku vakarieniu ir lyriškos muzikos, jiems tai banalu.

____________________


Skorpionas
Šio tipo žmones labai prieštaringi, negailestingi ir aistringi. Kaip su jais sutarti ir juos apžaveti?

Kaip suvilioti Skorpiona moteri
Išjudink jos gynyba visais knygiškais romantikos budais. Ji gali atrodyti tarsi užšaldyta, bet greitai išsilydo, kai yra mylima. Nesikalbek su ja pusryciu metu, jai tuomet reikia ramybes, flirtuok vakarieniaudamas. Pripažink fakta, kad jai truksta energijos, nes nori buti globojama. Suteik jai juoko.

Kaip suvilioti Skorpiona vyra
Apsimesk, kad juo nesidomi. Jis atbegs. Visada sakyk jam tiesa, jis tave už tai gerbs. Supras bet koki mela. Palik jam jo isigilinima i darba – tai jo kita meile. Prajuokink ji – už tai tave dar labiau myles.

Geriausi partneriai: kiti vandens ženklai Žuvys ir Vežys, taip pat tinka Šaulys, Ožiaragis, Mergele, Svarstykles. Nesutaria su Vandeniais ir Taurais.

Jautri vieta: visas kunas po truputi. Glamonek ir glostyk ji.

Moterys itin jausmingos. Jas labiausiai veikia, kai partneris šnabžda meilius žiodžius, dejuoja. Nemegsta banaliu žodžiu.

Šio tipo vyrui reikia ypatingos aplinkos, jausmingos muzikos, prieblandos. Jam nepatinka myletis bet kur. Kuno glamones bus bevertes, jei nepaveiski jo proto.

____________________


Šaulys
Šio tipo žmones atviri, nuoširdus. Jie nori buti savarankiški, nemegsta bet kokiu suvaržymu.

Kaip suvilioti Šaulio moteri
Niekaip jos neužkovosite, jei pati jusu neisimyles. Ji megsta draugauti su vyrais, tad netramdykite jos. Leiskite jai vadovauti piniginiuose reikaluose. Stenkites elgtis taip, kad gyvenimas su jumis jai atrodytu kaip nuotykis.

Kaip suvilioti Šaulio vyra
Jis yra piratas arba megsta galvoti, kad toks yra. Todel duok jam laisve ir nesitikek, kad jis domesis šeima. Apsimesk, kad nesupranti, jog jam žmona reikalinga tik kaip jo paties egzistavimo centras. Jis yra geras klausytojas ir pasakotojas. Sužadink jo susidomejima tuo pasauliu, kuris supa tave.

Geriausi partneriai: Liutas ir Avinas, taip pat tinka Ožiaragis, Vandenis, Svarstykles, Skorpionas. Sunkiai sutaria su Žuvimis, Mergelemis, Dvyniais.

Seksualumas

Jautri vieta: šlaunys. Megsta šlaunu vidines puses glamones.

Šio tipo moteris megsta ekstremalaus sekso nuotykius. Jas jaudina netiketi pojuciai. Nemegsta banalaus meilinimosi, pvz., geliu, šampano ir meiles žodžiu derinio.


Šio tipo vyras megsta erotinius žaidimus, maudynes su partnere. Jis megsta su partnere kalbetis apie seksa, žiureti erotinius filmus.

____________________Ožiaragis
Šio tipo žmones rupestingi, ištikimi, praktiški, vertinantys materialines gerybes.

Kaip suvilioti Ožiaragio moteri
Užkariauk ja šiluma ir meile. Laikyk ja mylinciais žodžiais, dovanomis. Leisk jai vadovauti finansais. Meilikauk jai – jai to reikia.

Kaip suvilioti Ožiaragio vyra
Atkreipsi jo demesi budama šalta, elegantiška, išsiskirianti. Laikyk jo meile budama ištikima, šeimyniška. Sudomink ji, budama gerai informuota apie naujienas.

Geriausi partneriai: kiti žemes ženklai Tauras ir Mergele, taip pat tinka Žuvys, Vandenis, Skorpionas, Šaulys. Sunkiai sugyvena su Avinu, Vežiu, Svarstyklemis.

Seksualumas
Jautri vieta: keliai. Pamaigyk juos.


Šio tipo moteris romantike. Ja uždega letas šokis, žvakiu šviesa, komplimentai, mielos dovaneles.

Šio tipo vyras konservatyvus, neromantiškas. Ji sunku išjudinti. Ji gali sujaudinti temperamentingi šokiai.

____________________


Vandenis
Šio tipo žmones nuolat ieško naujoviu. Ju protas aiškus, ju idejos originalios.

Kaip suvilioti Vandenio moteri
Ja sunku apgauti, todel buk tiesus, atviras, garbingas, bet nevaizduok naivuolio. Didžiausias jos priešas – bandymas ja sutvardyti. Priimk ja tokia, kokia yra, atnešk geliu, pagirk jos moteriškuma ir buk geras kantrus klausytojas.

Kaip suvilioti Vandenio vyra
„Neprilipk“, laikyk ji neaiškume, niekad neleisk, kad tavo meile jis laikytu savaime suprantamu dalyku. Netapk „skudureliu po kojomis“ – tai pražutis. Naudokis talentu ir nepastovumu.

Geriausi partneriai: kiti oro ženklai Dvyniai, Svarstykles, taip pat Žuvys, Avinas, Šaulys, Ožiaragis. Sunkiai sutaria su Tauru, Skorpionu ir Liutu.

Seksualumas
Jauri vieta: blauzdos ir kulkšnys. Masažuok ir buciuok jo apatine koju dali.

Šio tipo vyras nemegsta rutinos, jis eksperimentuotojas, žino daugybe mylejimosi pozu.

Šio tipo moteris svajotoja, nepastovi, megstanti partnerio siulomas naujoves. Pasiruošusi bet kam.


____________________


Žuvys
Šio tipo žmones itin jautrus, meniški, besikeiciancios nuotaikos.

Kaip suvilioti Žuvies moteri
Buk prieraišus, linksmas, švelnus ir simpatiškas. Ypac rupinkis tuo, kad nepamirštum gimtadieniu, vardadieniu ir kt. svarbiu jai datu. Nebuk pernelyg kritiškas.

Kaip suvilioti Žuvies vyra
Išmok matyti gyvenima jo akimis. Juokis kartu su juo. Atmink, kad gincai ji sekina. Nekelk jam pavydo. Netekek už jo, jei manai, kad galesi ji pakeisti – taip tik sugriausi jam gyvenima.


Geriausi partneriai: kiti vandens ženklai Skorpionas ir Vežys, taip pat tinka Avinas, Jautis, Ožiaragis, Vandenis. Sunkiai sutaria su Mergelemis, Dvyniais.


Jautri vieta: pedos. Paglostyk ir palaižyk koju pirštus.

Šio tipo moteri labiausiai ikaitina vyro valdingumas ir iniciatyva.

Šio tipo vyrai jautrus ir drovus, dažnai stengiasi neparodyti savo susijaudinimo. Dažniausiai net patys nežino, kas juos jaudina. Šie vyrai dažniausiai nemegsta erotiniu filmu.

_________________
bek, nesustok, kuo toliau...
bek, neatsigresk, net nemegink...
istrink viska....
nes dabar viskas kitaip...


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-04-05 23:00 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-01-22 12:27
Pranešimai: 696
Miestas: greta taves..apsidairyk..
[quote]Šaulys
Šio tipo žmones atviri, nuoširdus. Jie nori buti savarankiški, nemegsta bet kokiu suvaržymu.

Kaip suvilioti Šaulio moteri
Niekaip jos neužkovosite, jei pati jusu neisimyles. Ji megsta draugauti su vyrais, tad netramdykite jos. Leiskite jai vadovauti piniginiuose reikaluose. Stenkites elgtis taip, kad gyvenimas su jumis jai atrodytu kaip nuotykis.

Kaip suvilioti Šaulio vyra
Jis yra piratas arba megsta galvoti, kad toks yra. Todel duok jam laisve ir nesitikek, kad jis domesis šeima. Apsimesk, kad nesupranti, jog jam žmona reikalinga tik kaip jo paties egzistavimo centras. Jis yra geras klausytojas ir pasakotojas. Sužadink jo susidomejima tuo pasauliu, kuris supa tave.

Geriausi partneriai: Liutas ir Avinas, taip pat tinka Ožiaragis, Vandenis, Svarstykles, Skorpionas. Sunkiai sutaria su Žuvimis, Mergelemis, Dvyniais.

Seksualumas

Jautri vieta: šlaunys. Megsta šlaunu vidines puses glamones.

Šio tipo moteris megsta ekstremalaus sekso nuotykius. Jas jaudina netiketi pojuciai. Nemegsta banalaus meilinimosi, pvz., geliu, šampano ir meiles žodžiu derinio.

Šio tipo vyras megsta erotinius žaidimus, maudynes su partnere. Jis megsta su partnere kalbetis apie seksa, žiureti erotinius filmus. [/quote]


1. Tinka.
2.Teisinga 100procentu.
3. Del oziaragu 100procentu kaip tinka, del dvyniu ir mergeliu tiek pat po 100proc kad netinka.
4.Tiesa :oops:
5. Dar daug kas isbandyt yra, bet siaip tikra tiesa :D
6. tai megsta ir saules :D


Paskutinį kartą redagavo vpjk 2007-04-06 09:33. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-04-06 00:06 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-03-26 23:55
Pranešimai: 682
na apie vezy irgi gryna tiesa beveik :oops: :oops: :oops: :wink:

_________________
pasikeiciau uzrasa!


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-04-23 20:40 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-01-27 01:43
Pranešimai: 20
Miestas: Vilnius
Cituoti:
Dvyniai
Šio tipo žmones nepastovus, (nesutinku, o gal tik to nepripazistu:)) megstantys flirtuoti. (taip taip taip, o labiau izuliai spoksoti, kuo daugiau geriu,tuo izuliau spoksau,patinka reakcija stebet )

Kaip suvilioti Dvyniu moteri?
Buk originalus, kas diena vis kitoks. Ji nemegsta pastovumo. Jai reikia permainu, kelioniu, netiketu staigmenu. (nebutina, yra ir kitu budu :) )

Geriausi partneriai: Vandenis ir Svarstykles. Geri partneriai Skorpionas, Vežys, Liutas, Svarstykles, Tauras. Sunkiai sugyvena su Mergelemis, Šauliais, Žuvimis. (teisybe, tik dar nepaminetas vienas zenklas )

Seksualumas
Jautrios vietos: rankos ir delnai, tad dažniau jas glostyk. ( yra ir daugiau, bet sitos vietos irgi tinka ) :)

Šio tipo moteris nemegsta rutinos ( labai labai nemegstu), todel labiausiai jas jaudina netiketumai. Svarbu, kad mylejimasis butu neplanuotas, impulsyvus, bet kuriuo metu ir bet kokioje vietoje. (naaaa :oops: )

Šio tipo vyras megsta staigmenas ir paslaptis. Jis sugeba nuspeti moters troškimus. Patinka , mylejimasis šviesoje. (prietemoje :oops: )

_________________
vienintelis budas atsikratyti pagundos - jai atsiduoti.


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-05-09 18:56 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-05-06 18:20
Pranešimai: 237
Maždaug atitiko :roll:


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-05-09 19:09 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006-07-18 15:55
Pranešimai: 2006
Skorpionas
Šio tipo žmones labai prieštaringi, negailestingi ir aistringi. Kaip su jais sutarti ir juos apžaveti?

Kaip suvilioti Skorpiona moteri
Išjudink jos gynyba visais knygiškais romantikos budais. Ji gali atrodyti tarsi užšaldyta, bet greitai išsilydo, kai yra mylima. Nesikalbek su ja pusryciu metu, jai tuomet reikia ramybes [cia kaip kada :) ], flirtuok vakarieniaudamas. Pripažink fakta, kad jai truksta energijos, nes nori buti globojama. Suteik jai juoko.

Jautri vieta: visas kunas po truputi. Glamonek ir glostyk ji.

Moterys itin jausmingos. Jas labiausiai veikia, kai partneris šnabžda meilius žiodžius, dejuoja. Nemegsta banaliu žodžiu.

tai galima sakyti viskas tinka :D


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-22 17:52 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)

Užsiregistravo: 2008-01-26 02:47
Pranešimai: 173
Miestas: siauliai
mergele irgi viskas atitinka :o viskas konkreciai :lol:


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-12-16 17:34 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-10-27 16:10
Pranešimai: 268
Miestas: Vilnius
Gal šiame forume yra vaikinų Ožiaragių? Būtų gerai,jeigu pasakytumėtė kaip nustebinti Ožiaragį,ką daryti,kad parodyti jam meilę? :) Tiesiog būtų įdomu išgirsti nuomonę :P

_________________
Kaip bebūtų,
Aš ilgiuosi Tavo lūpų ir akių.
Kaip bebūtų,
Aš norėčiau būti su Tavim kartu...


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-12-16 18:38 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-10-29 20:10
Pranešimai: 591
Miestas: Hell
_nekaltas_ : Ačiū už tai kad parašei apie kiekvieną horoskopo ženklą. Daba žinosiu, ką mėgsta mano mergina ir kaip ją reikės nustebinti :)

_________________
Umo te, umo me ! <3


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-07-28 13:51 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Užsiregistravo: 2011-07-28 13:31
Pranešimai: 1
Miestas: United Kingdom
vau, na ką svarstyklės merginos, būkit pasiruošusios :)

_________________
buitines elektronines svarstykles


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-07-28 18:16 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006-07-18 15:55
Pranešimai: 2006
audrius76 rašė:
vau, na ką svarstyklės merginos, būkit pasiruošusios :)


o kodėl tik svarstyklės? :roll:

_________________
galvoju užrašą


Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
 
 Puslapis 11 [ 11 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

 
 

 
Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007